Domek mobilny F2

https://dreammobilhouse.pl/wp-content/uploads/domek-mobilny-model-e-1.jpg

4.7

30

5

1

229518

PLN

InStock

Domek mobilny E to duży domek w naszej ofercie, o nowoczesnej minimalistycznej architekturze, z atrakcyjnym przeszkleniem całej ściany szczytowej, pięknie otwierającej salon na taras i ogród. Dom mobilny z designerskim ciekawym wnętrzem, łączącym elementy drewna z białymi i grafitowymi dodatkami. Dom mobilny E oferujemy w dwóch wymiarach zewnętrznych bryły: podstawowym 10,5m x 4m, oraz powiększonym 12m x 4m.

58179

EUR

InStock

Mobilheim

F3

Model F3 – to obecnie największy i najbardziej pojemny jeśli chodzi o wnętrze domek mobilnych w naszej ofercie, z powodzeniem służący jako dom wakacyjny, drugi dom całoroczny, lub nawet pełnowartościowy dom jednorodzinny do codziennego życia. Dom łączony jest z dwóch modułów – z dwóch mniejszych domków mobilnych w jedną całość na działce Klienta, co umożliwia dojazd i ustawienie domku w mniej dostępnym trudniejszym terenie. Bryła w nowoczesnej architekturze, w stylistyce domu-stodoły, z wysokim dachem o kącie nachylenia 35 stopni, antresolą nad częścią rzutu parteru i salonem z wysokim sufitem. Domek posiada atrakcyjną przeszkloną ścianę szczytową- ogrodową, otwierającą salon na taras i otaczający dom ogród. Dom posiada ciekawie zaprojektowane wnętrze, połączone z dwóch modułów w taki sposób, aby po połączeniu domku w całość miejsca połączeń były niewidoczne. Architektura wnętrza łączący elementy drewna z bielą ścian i grafitowymi dodatkami. Dom oferujemy w trzech wariantach i wymiarach zewnętrznych bryły : podstawowy wariant 1 o wymiarach 13,10 x 4,2 m, wariant 2 o wymiarach 13,5 x 4,2 m i przedłużony wariant 3 o wymiarach 14,1x 4,2 m. Wersje wariantowe posiadają wnętrze z dwoma lub trzema sypialnymi i dodatkową antresolą (…)

Weiterlesen - klicken Sie hier

Dom mobilny Model F3 występuje w 3 wariantach funkcjonalnych wnętrza, z różnym rozplanowaniem pokoi i umeblowania. Wygląd zewnętrzny domu może być dostosowany do wymagań i gustów Klienta. Możemy zastosować dowolną kolorystykę, wiele rodzajów materiałów wykończeniowych ścian i dachu, czy inne ustawienie okien. Dom przykryty jest dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 35 stopni. Kąt nachylenia dachu pozwala postawić ten konkretny model domu na ternach, gdzie warunki urbanistyczne nakazują dachy wyższy i brak jest zgody na domki z dachami łagodnymi – jak w większości domków mobilnych.

Weiterlesen - klicken Sie hier

Kolorystykę domu wykończonego panelami elewacyjnymi można dowolnie zmieniać, od proponowanego bazowo układu ścian i dachu w odcieniach drewna i antracytu, po monochromatyczną kolorystykę grafitowo – czarną. Wygląd elewacji zewnętrznych – układ okien, drzwi balkonowych i wejściowych można także zmieniać stosownie do wyboru wersji wariantowej wnętrza. W wersji bazowej oraz wariantach 2 i 3 proponujemy duże przeszklenie całej ściany szczytowej z drzwiami przesuwnymi. Dom mobilny model F3 może być wykonany na ramach podłogowych jezdnych – z kołami, lub na niższych ramach podłogowych stałych – bez kół. W obu wypadkach sugerujemy posadowienie domu na fundamentach punktowych. W obu wersjach ramy domek stanowi jedną zwartą całość i można go bez większego problemu transportować i przestawiać.

Wnętrze domku mobilnego F3

Weiterlesen - klicken Sie hier

Wnętrze domu w każdej dostępnej opcji wyposażenia jest kompletnie wykończone, z wykończeniem ścian, sufitów i podłóg. Ściany wewnętrzne domku wykończone są płytami pcv lub Strama, albo wariantowo częściowo płytami Fibo. Dla osób lubiących rustykalne wnętrza oferujemy wykończenie fragmentów ścian drewnem naturalnym. Sufity wyłożone są płytami Strama, albo wariantowo drewnem naturalnym. Podłogi domu Model F3 wykończone są wykładziną obiektową pcv firmy Lentex o dużej wytrzymałości na ścieranie. Możemy także zaproponować podłogę z paneli winylowych, lub wariantowo podłogę z paneli podłogowych. W wersji wyposażenia Premium domek jest całkowicie umeblowany – meble wykonujemy sami, specjalnie dla tego projektu w naszej stolarni. Meble wykonane z płyt laminowanych drewnopodobnych, lub bez faktury drewna – w wybranym kolorze. Sprzęty AGD, przybory sanitarne, oraz meble tapicerowane stanowią możliwą część wyposażenia domku – zależnie od wybranej specyfikacji.

Obróć telefon, aby zobaczyć wirtualny spacer w lepszej jakości

Parametry domku mobilnego F3

Weiterlesen - klicken Sie hier

Podłoga, ściany i dach izolowane są: termicznie, przeciwwilgociowo i wiatrochronnie – wełną mineralną, foliami paroizolacyjnymi i membranami. Przegrody zapewniają otwartość dyfuzyjną, dużą szczelność i bardzo dobrą paroizolacyjność. Zależnie od tego jaki wariant domu zostanie wybrany – letniskowy lub całoroczny – grubości izolacji termicznej są różne. Izolacja w ścianach zewnętrznych to 10 lub 20 cm wełny, izolacja podłóg – 15 lub 20 cm, sufitów – 15, 20,25 cm. Wykończenie podłóg – płyty konstrukcyjne 38 mm i końcowa posadzka. Wykończenie ścian i sufitów od wewnątrz: płyty pcv lub Strama, albo Fibo, drewno naturalne (deski). Wykończenie ścian na zewnątrz: panele ścienne Vox Vifront, lub Kerrafront, panele Vinylit, albo wariantowo drewno naturalne (deska elewacyjna, lub deska rhombus). Dom można wykończyć też w całości blachą na rąbek (ściany i dach w jednym materiale), lub blachą panelową, albo wykonać elewację jako mix łącząc drewno z blachą. Pokrycie dachowe: blacha na rąbek lub blachodachówka panelowa w wybranym przez Klienta kolorze. Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna: okna w ramach pcv dwuszybowe lub trzyszybowe – zależnie od przeznaczenia domku. Drzwi zewnętrzne – pcv szklone, lub pełne stalowe. Drzwi wewnętrzne: płytowe Dre, lub na zamówienie płytowe przeciwwilgociowe lakierowane.

Rzuty domku mobilnego F3

Weiterlesen - klicken Sie hier

Pokój dzienny z aneksem kuchennym robi wrażenie dzięki swojej przestronności, wysokiemu sufitowi i pięknej szerokiej ścianie szklanej z drzwiami przesuwnymi, otwierającymi wnętrze na taras i ogród. W salonie miejsce znalazł narożnik wypoczynkowy, ściana telewizyjna i stół jadalny z krzesłami. Sufit wnętrza jest bardzo wysoki ze skosem o nachyleniu 35 stopni, otwarty do samej kalenicy, co potęguje wrażenie przestronności domu. Salon przestrzennie łączy się z antresolą – oddzieloną ażurową balustradą. Sypialnia master mieści pełnowymiarowe łóżko małżeńskie ze schowkiem, z szafkami i szerokim oknem szczytowym, oraz ścianę z szafami i toaletkę z lustrem. Sypialnie dziecięce, zależnie od wersji wariantowej mieszczą po dwa lub jedno pełnowymiarowe łóżko, szafy, szafki wiszące i mini-biureczka. W łazience swobodnie zmieściła się kabina prysznicowa, miska ustępowa podwieszana, szafka z umywalką i lustrem, grzejnik drabinkowy, szafki wiszące i miejsce na pralkę. Bojler na ciepłą wodę został sprytnie schowany w zabudowie meblowej. Oprócz wersji bazowej domu zaprojektowaliśmy do modelu F3 – dodatkowe 2 wersje wariantowe funkcjonalne wnętrza – rzuty wariantowe pokazujemy poniżej.

Galeria zdjęć domku mobilnego F

Warianty domku mobilnego F3

Weiterlesen - klicken Sie hier

Poniżej pozostałe warianty poza podstawowym układem wnętrza. Wersja 1 ma wymiary 13,10 x 4,2 m, wersja 2 ma wymiary 13,5 x 4,2 m, a największa wersja 3 ma wymiary aż 14,1 x 4,2 m.