Dom modułowy MG 1
Dom modułowy MG 1
Dom modułowy MG 1
Dom modułowy MG 1
Dom modułowy MG 1
Dom modułowy MG 1
Dom modułowy MG 1
Dom modułowy MG 1
previous arrow
next arrow

Dom modułowy MG1

https://dreammobilhouse.pl/wp-content/uploads/domek-modulowy-model-mg-1-2.jpg

4.7

23

5

1

134808

PLN

InStock

Dom modułowy MG1 to dom parterowy o tradycyjnej architekturze, składający się z dwóch modułów. Dom modułowy występuje w kilku wymiarach zewnętrznych – od wersji podstawowej 6,5m x 5m, aż po największą wersję domu modułowego 10m x 6,6m.

36531

EUR

InStock

Dom modułowy

MG1

Dom modułowy model MG1 – to propozycja domu parterowego o tradycyjnej architekturze, składającego się z dwóch modułów (każdy będący połową domu), zestawianych ze sobą na działce Inwestora w jeden budynek. Dom występuje w kilku wymiarach zewnętrznych – od wersji podstawowej 6,5 x 5 m, aż po największą wersję 10 x 6,6 m. Dom występuje w wariancie całorocznym – z bardzo dobrymi izolacjami i instalacjami pozwalającymi na swobodne mieszkanie przez cały rok, oraz w wariancie letniskowym. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Model MG1 posiada wiele wersji funkcjonalnych urządzenia wnętrza. Wygląd zewnętrzny domu – jego kolorystyka i zastosowane materiały – może być w pełni dostosowany do wymagań Klienta. MG1 zaprojektowany jest na planie prostokąta, z dwuspadowym łagodnym dachem o kącie nachylenia 12-16 stopni, możliwym do zmiany / podniesienia. Dom można dowolnie rozbudowywać dodając w późniejszym czasie kolejne moduły do istniejącej bryły. Ponieważ jest do dom modułowy, w którym każda połowa domu stanowi zwartą jedną całość – można go w łatwy sposób przenieść w inne miejsce jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dom modułowy MG 1 od zewnątrz

Obróć telefon aby powiększyć galerię