Dom modułowy MG 1
Dom modułowy MG 1
Dom modułowy MG 1
Dom modułowy MG 1
Dom modułowy MG 1
Dom modułowy MG 1
Dom modułowy MG 1
Dom modułowy MG 1
previous arrow
next arrow

Dom modułowy MG 1

Dom modułowy

MG1

Dom modułowy model MG1 – to propozycja domu parterowego o tradycyjnej architekturze, składającego się z dwóch modułów (każdy będący połową domu), zestawianych ze sobą na działce Inwestora w jeden budynek. Dom występuje w kilku wymiarach zewnętrznych – od wersji podstawowej 6,5 x 5 m, aż po największą wersję 10 x 6,6 m. Dom występuje w wariancie całorocznym – z bardzo dobrymi izolacjami i instalacjami pozwalającymi na swobodne mieszkanie przez cały rok, oraz w wariancie letniskowym. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Model MG1 posiada wiele wersji funkcjonalnych urządzenia wnętrza. Wygląd zewnętrzny domu – jego kolorystyka i zastosowane materiały – może być w pełni dostosowany do wymagań Klienta. MG1 zaprojektowany jest na planie prostokąta, z dwuspadowym łagodnym dachem o kącie nachylenia 12-16 stopni, możliwym do zmiany / podniesienia. Dom można dowolnie rozbudowywać dodając w późniejszym czasie kolejne moduły do istniejącej bryły. Ponieważ jest do dom modułowy, w którym każda połowa domu stanowi zwartą jedną całość – można go w łatwy sposób przenieść w inne miejsce jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dom modułowy MG 1 od zewnątrz

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Dach domu modułowego MG 1 wykończony jest blachodachówką lub blachą na rąbek. Ściany budynku standardowo wykończone są szalówką drewnianą. Elewację można też wykończyć zamiennie: blachą na rąbek w połączeniu z drewnem, lub panelami Vox (Vifront, Kerrafront), albo Vinylit. Kolorystykę domu można dowolnie zmieniać zgodnie z życzeniem Klienta – powyżej pokazujemy cztery przykładowe kolorystyki: drewno naturalne jasne (świerk /sosna), drewno bejcowane na brąz, drewno bielone, lub drewno grafit. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Kierunek położenia okładziny drewnianej lub panelowej może być poziomy lub pionowy. Zależnie od wybranej wersji domku, wielkość i ustawienie okien i drzwi może być zmieniana – dostosowana do życzenia Klienta. Domek modułowy MG1 wykonany jest na ramie stalowej, zespolonej z modułem. Dom posiada własną konstrukcję podłogi. Moduły stawiane są na fundamentach punktowych, betonowych – prostych i łatwych do wykonania. Moduły domu stanowią jedną zwartą całość i można je bez większego problemu transportować i przestawiać.

Wnętrze domu modułowego MG 1

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Wnętrze domu modułowego MG1 składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, oraz dwóch sypialni i łazienki. Program funkcjonalny zapewnia swobodne mieszkanie dla 2-4osobowej rodziny, przy wykorzystaniu domku jako całoroczny lub wakacyjny. Dom MG1 posiada większe wersje wariantowe – z większym salonem, z trzema sypialniami, czy z oddzielnym holem i przedsionkiem (wariantowe rzuty widoczne poniżej). Wnętrze domu w każdej opcji wyposażenia jest kompletnie wykończone – z okładzinami ścian, sufitów i podłóg. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Dodatkowo można zamówić domek całkowicie umeblowany, z urządzeniami sanitarnymi i AGD. Ściany pomieszczeń wykończone są okładziną drewnianą z desek malowanych. Zamiennie możemy wykonać ściany z okładziną z płyt Strama. Na życzenie możemy zaoferować wykończenie ścian z płyt g-k lub Fermacell. Sufity domu wykończone są okładziną drewnianą z desek malowanych, albo zamiennie z płyt Strama. Ściany łazienki oferujemy w wykończeniu drewna w połączeniu z panelami pcv, lub eleganckimi panelami Fibo lub Kerradeco. Podłogi domu wykończone są bardzo wytrzymałą na ścieranie wykładziną obiektową pcv firmy Lentex, lub zamiennie panelami winylowymi, albo panelami podłogowymi z drewna warstwowego. W wersji wyposażenia Premium domek jest całkowicie umeblowany, z meblami wykonanymi dla tego projektu. Meble wykonane są z płyt laminowanych w dowolnym wybranym kolorze. Sprzęty AGD, przybory sanitarne, meble tapicerowane stanowią możliwą część wyposażenia domku – zależnie od wybranej opcji.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych – kliknij

Wirtualny spacer po domku

Obróć telefon, aby zobaczyć wirtualny spacer w lepszej jakości

Wirtualny spacer po domu

Parametry domu modułowego MG 1

Dom modułowy MG1 występuje w bazowej wielkości 6,5m x 5 m, oraz w kilku większych wymiarach (8m x 5m, 9m x 5m, 8m x 5,4m, 9m x 5,4 m, 8m x 6m, 9m x 6m, 10m x 6m, oraz 9m x 6,6m i 10m x 6,6m). Każda z wersji wariantowych ma trochę zmodyfikowany układ funkcjonalny wnętrza. Konstrukcja domu składa się z dolnej stalowej ramy podłogowej (malowanej lub cynkowanej). Pozostała konstrukcja wykonana jest w szkielecie drewnianym, z drewna certyfikowanego C24. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Dom zaprojektowany jest zgodnie z normami dla budownictwa szkieletowego i spełnia wszystkie rygory wytrzymałościowe. Podłoga, dach i ściany izolowane są: termicznie, przeciwwilgociowo, wiatrochronnie i paroizolacyjnie – wełną mineralną, foliami i membranami. Przegrody zaprojektowano zapewniając otwartość dyfuzyjną, szczelność i bardzo dobrą paroizolację. Zależnie od wybranego wariantu domu – letniskowego lub całorocznego – oferujemy izolację termiczną w ścianach 10cm lub 20cm, w podłodze 15cm lub 20cm, w warstwach dachu 15cm, 20cm, lub 25cm. Wykończenie konstrukcji podłogi drewnianej – płyty konstrukcyjne i końcowa posadzka. Wykończenie ścian i sufitów od środka – okładziny deskowe z drewna naturalnego, lub płyty Strama, lub płyty g-k albo Fermacell. Wykończenie ścian na zewnątrz – okładzina z drewna naturalnego, lub mix drewna z blachą na rąbek, albo panele elewacyjne – Vox Vifront, Kerrafront, czy Vinylit. Pokrycie dachowe: blacha dachówkowa, lub blacha na rąbek. Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna: okna w ramach pcv dwuszybowe lub trzyszybowe. Drzwi zewnętrzne – stalowe ocieplane. Drzwi wewnętrzne: płytowe Dre, lub na zamówienie płytowe przeciwwilgociowe lakierowane.

Wymiary zewnętrzne5,0 x 6,5 m  
Powierzchnia zabudowy32,5 m2
Powierzchnia całkowita32,5 m2
Powierzchnia użytkowa26,75 m2
Kubatura brutto98 m3
Kubatura netto70 m3
Ilość osób / łóżek4 + 2
Wysokość od podłogi do kalenicy2,99 m
Wysokość do kalenicy z ramą i podłogą3,35 m
Wysokość pomieszczeń2,3 m  – 2,77 m
Kąt nachylenia dachu12 stopni
Ciężar domu8 ton
Konstrukcja domudrewniano-stalowa
Minimalna ilość punktów oparcia fundamentu punktowego12
Charakterystyka energetyczna dla wersji całorocznejEP 67,9 kWh/(m2)
* parametry dotyczą wariantu bazowego model MG 1

Konstrukcja ścian w domu modułowym:

Konstrukcja ścian w domu modułowym
 1. Okładzina ściany (płyta g-k; okładzina drewniana; okładzina z paneli Strama).
 2. Folia paroizolacyjna.
 3. Wariantowo przedścianka na przestrzeń instalacyjną.
 4. Płyta OSB (jeśli wykończenie ścian wymaga podkładu).
 5. Izolacja termiczna z wełny mineralnej 20 cm.
 6. Szkielet konstrukcyjny drewniany podwójny 2x belki 95×45 mm.
 7. Rama konstrukcyjna stalowa z profili zamkniętych.
 8. Membrana wiatrochronna.
 9. Łaty 5×5 cm.
 10. Przestrzeń wentylacyjna.
 11. Okładzina ściany zewnętrznej (okładzina drewniana Rhombus; okładzina z deski elewacyjnej; okładzina z blachy na rąbek lub blacha panelowa; okładzina Vinylit).

Konstrukcja podłogi na gruncie w domu modułowym:

Konstrukcja podłogi na gruncie w domu modułowym
 1. Wykończenie podłogi (wykładzina winylowa; panele winylowe; panele podłogowe MDF/drewniane).
 2. Płyta konstrukcyjna podłogi MFP 22 mm.
 3. Folia PE.
 4. Konstrukcja drewniana ramy podłogowej z drewna C24 (2x 95×45 mm/195x45mm).
 5. Izolacja termiczna podłogi – wełna mineralna 20 cm.
 6. Konstrukcja stalowa ramy podłogowej z profili zamkniętych.
 7. Siatka stalowa ochronna przeciw gryzoniom 6×6 mm.
 8. Membrana wiatrochronna.
 9. Słupek betonowy fundamentu punktowego.
 10. Przestrzeń wentylacyjna między konstrukcją podłogi a gruntem rodzimym.

Konstrukcja stropu w domu modułowym:

Konstrukcja stropu w domu modułowym
 1. Wykończenie podłogi (wykładzina winylowa; panele winylowe; panele podłogowe MDF/drewniane).
 2. Płyta konstrukcyjna podłogi MFP 22 mm.
 3. Folia PE.
 4. Izolacja akustyczna – wełna mineralna 120/150 mm.
 5. Konstrukcja drewniana stropu nad parterem – belki z drewna C24.
 6. Rama konstrukcyjna stalowa modułu górnego z profili zamkniętych.
 7. Rama konstrukcyjna stalowa modułu dolnego z profili zamkniętych.
 8. Belki dekoracyjne sufitu parteru z drewna C24.
 9. Folia PE.
 10. Przestrzeń między modułami.
 11. Folia paroizolacyjna.
 12. Wykończenie sufitu parteru – okładzina drewniana.

Konstrukcja dachu w domu modułowym:

Konstrukcja dachu w domu modułowym
 1. Pokrycie dachowe (blacha na rąbek; blacha modułowa).
 2. Łaty 5×5 cm.
 3. Kontrłaty 2,5×5 cm.
 4. Membrana wiatrochronna.
 5. Izolacja – wełna mineralna (20-25 cm).
 6. Konstrukcja drewniana dachu z drewna C24 (podwójna: 2x 95×45 mm).
 7. Rama konstrukcyjna stalowa z profili zamkniętych.
 8. Płyta OSB (jeśli wykończenie ścian wymaga podkładu).
 9. Folia paroizolacyjna.
 10. Okładzina sufitu (płyta g-k/Fermacell; okładzina drewniana; okładzina z paneli Strama).

Instalacje w domu modułowym:

Kompletna instalacja elektryczna 230/380 V z tablicą bezpieczników, z kompletem gniazd, łączników i punktów oświetleniowych sufitów.

Instalacja wodno-kanalizacyjna z zasilaniem i odprowadzeniem ścieków pod podłogę domu, ze spustem wody na zimę w wersji letniskowej.

Instalacja ogrzewania do wyboru: grzejniki elektryczne z programatorami i termostatami, lub ogrzewanie podłogowe elektryczne, lub instalacja c.o. z kotła gazowego na butle albo zasilana pompą ciepła powietrze-woda z rozprowadzeniem ciepła grzejnikami lub podłogówką.

Ciepła woda użytkowa: terma elektryczna cwu wysokiej wydajności pojemności 50 albo 80 L, lub przepływowy podgrzewacz cwu w piecu gazowym, lub pompa ciepła.

Wentylacja: w domkach w wariancie letniskowym wentylacja wywiewna kratkami wentylacyjnymi + nawiewniki okienne powietrza w ramach okien, w domkach całorocznych proponujemy zastosowanie wentylacji mechanicznej z rekuperacją: z rekuperatorem centralnym, albo wariantowo rekuperatory ścienne.

Klimatyzacja: oferujemy instalację klimatyzacji typu split z jednostką wewnętrzną w salonie.

Elementy inteligentnego domu: możemy zaoferować dodatkowo instalację alarmową, oraz zarządzanie ogrzewaniem, ciepła wodą i wentylacją mechaniczną z pozycji aplikacji w telefonie komórkowym.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych – kliknij

Rzuty domu modułowego MG 1

Rzuty domu modułowego MG 1

Wnętrze domu modułowego MG1 w wariancie bazowym składa się z przestrzeni dziennej salonu połączonego z aneksem kuchennym, oraz łazienki i dwóch pokoi sypialnych. Z uwagi na niedużą powierzchnię domku poszczególne pomieszczenia nie są duże, ale zagospodarowano je w sposób maksymalnie funkcjonalny i ergonomiczny. Do domu wchodzimy przez szerokie drzwi wejściowe do oddzielonego korytarzyka z wieszakami na ubrania i szafką na buty. W pokoju dziennym miejsce znalazły: narożnik wypoczynkowy, ściana telewizyjna z szafkami, oraz stół jadalny. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

W aneksie kuchennym przewidziano zabudowę z szafek dolnych i górnych w układzie litery „L”, ze zlewozmywakiem, płytą grzewczą kuchenki i lodówką. Szerokie przeszklenia drzwi balkonowych dają dużo światła, otwierają salon na taras i powiększają optycznie wnętrze domu. Sypialnia rodziców mieści w sobie pełnowymiarowe łóżko małżeńskie, szafę ubraniową i szafki wiszące. W sypialni dziecięcej przewidziano łóżko piętrowe, szafę, oraz biurko. Łazienka mieści w sobie narożną kabinę prysznicową, miskę ustępową, umywalkę z szafką i lustrem, oraz grzejnik drabinkowy. Domek bez większego problemu można zaadaptować do użytkowania dla dwóch osób. W pozostałych wersjach wariantowych domu modułowego MG 1 powierzchnie użytkowe domków są większe, a zatem pokoje są większe, przewidziano też więcej elementów umeblowania i wyposażenia. Rzuty wersji wariantowych pokazujemy poniżej.

Pobierz kartę katalogową do druku

dom modulowy mg 1 rzut | Dream Mobil House

Galeria zdjęć domu modułowego MG 1

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Standard wyposażenia

Nasze domy modułowe występują w trzech standardach wykończenia:

Basic – czyli podstawowy bazowy wariant domu wykończony, z kompletem instalacji, ale bez umeblowania.

Comfort – wariant wykończony z wyposażoną łazienką i kuchnią, z meblami kuchennymi, łazienkowymi, przyborami sanitarnymi, sprzętami AGD, ale bez mebli w pokojach.

Premium – wariant w pełni wykończony i wyposażony w komplet mebli i urządzeń w całym domu we wszystkich pomieszczeniach.

Dodatkowo macie Państwo możliwość szerokiej personalizacji spośród elementów dodatkowego wyposażenia domu.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych – kliknij

Dzięki długiej liście wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych możecie Państwo wymyślić i zaprojektować swój dom dobierając kolory, materiały i rozwiązania według swoich potrzeb i gustu. Sam proces konfiguracji i personalizacji domku jest prostym i przyjemnym doświadczeniem, a jego efektem jest dom uszyty na miarę zgodnie z życzeniami i wizją Klienta. Na każdym kroku nasi projektanci i handlowcy służą radą, pomocą i profesjonalnym doradztwem.

Nasze domy można też zamówić w stanie deweloperskim, do samodzielnego wykończenia – kliknij

basic

Standard wykończenia i wyposażenia domu Basic

Konstrukcja stalowo – drewniana domu; rama podłogowa stalowa spawana i malowana wysokoodpornymi farbami + elementy stalowej konstrukcji ścian i stropów, konstrukcja podłogi, ścian i dachu z suszonego drewna szwedzkiego C24

Izolacja przeciwwilgociowa, paroizolacja i izolacja wiatrochronna w podłodze, ścianach, dachu

Spód domku zabezpieczony siatką stalową fi 6mm + membraną pozwalającą na oddychanie podłogi

Izolacja termiczna 20 cm wełny mineralnej w podłodze i 25 cm w dachu

Izolacja termiczna 20 cm wełny mineralnej w ścianach zewnętrznych

Pokrycie dachowe z blachodachówki lub blachy na rąbek, obróbki blacharskie z blach powlekanych, rynny i rury spustowe z pcv

Okna pcv dwuszybowe, z ramami 6-komorowymi, z nawietrznikami zapewniającymi cyrkulację powietrza we wnętrzu

Drzwi tarasowe z ruchomym słupkiem

Drzwi wejściowe zewnętrzne pcv szklone z podwójnym zamkiem lub stalowe izolowane z podwójnym zamkiem

Zewnętrzne wykończenie glifów okiennych i drzwiowych z blachy obróbkowej

Wewnętrzne wykończenie okien i drzwi listwami drewnianymi lub mdf

Drzwi wewnętrzne mdf w okleinie z regulowaną ościeżnicą

Podłoga wykończona wykładziną winylową o wysokiej odporności na ścieranie – obiektową

Listwy przypodłogowe pcv

Listwy sufitowe pcv lub mdf

Wykończenie ścian wewnętrznych domu okładziną drewnianą z deszczułek i panelami pcv

Wykończenie elewacji zewnętrznej szalówką drewnianą malowaną

Kompletna instalacja wod-kan, elektryczna, rtv/internet, wentylacji

Kompletne wyposażenie w kontakty, gniazda, łączniki

Przygotowanie elektryki do instalacji grzejników elektrycznych, oraz bojlera elektrycznego

Miska ustępowa typu kompakt, brodzik prysznica, podejścia do przyborów sanitarnych i armatury

Tablica rozdzielcza bezpieczników

Zewnętrzne wejścia instalacyjne dla wody, kanalizacji i zasilania elektrycznego domu pod podłogą, z przygotowaniem do sezonowego spuszczania wody

Wentylacja mechaniczna w łazience i kuchni – przewody i instalacja elektryczna

Wewnętrzne oświetlenie LED

Wyjścia do oświetlenia zewnętrznego (do kinkietów)

Wyprowadzony kabel antenowy rtv na zewnątrz domku

comfort

Standard Basic oraz dodatkowo:

Kabina prysznicowa 80×80 – 90×90 zależnie od modelu domku

Umywalka łazienkowa z baterią i z szafka umywalkową dolną, lustrem i podświetleniem led

Wentylator łazienkowy wywiewny

Bojler elektryczny 50 L w zabudowie szafkowej

Grzejnik łazienkowy drabinkowy elektryczny

Panelowe grzejniki elektryczne w każdym pokoju

Szafki kuchenne dolne w okleinie standard z blatem

Szafki kuchenne górne w okleinie standard z podświetleniem led

Zlewozmywak kuchenny z baterią

Lodówka podblatowa w zabudowie z zamrażalnikiem

Elektryczna płyta grzewcza dwupalnikowa

Okap kuchenny wbudowany w szafkach górnych

premium

Standard Comfort oraz dodatkowo:

Stół jadalny z czterema krzesłami

Szafka telewizyjna w salonie

Szafka wisząca w salonie

Łóżko w sypialni master o szerokości 160 cm z materacem i skrzynią na pościel

Łóżka w sypialni dziecięcej z materacami

Szafa ubraniowa w sypialni master

Szafa ubraniowa w sypialni dziecięcej

Szafki nocne i stoliki w sypialniach (zgodnie z modelem domu)

Szafki wiszące w sypialniach nad łóżkami (zgodnie z modelem domu)

Zagłówki łóżek w sypialniach tapicerowane lub z płyty meblowej

Warianty domu modułowego MG 1

W naszej ofercie proponujemy wiele wersji wariantowych dla tego modelu domu modułowego. W sumie razem z wariantem bazowym jest ich 10. Każda kolejna wersja jest nieco większa od poprzedniej, dzięki czemu mamy w rezultacie do wyboru wielkości domu od bazowych 32m2 aż do 66m2 powierzchni całkowitej. Warianty domów mają wymiary zewnętrzne od najmniejszego: 5 x 6,5 m, do największego 6,6 x 10 m. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Wersje zagospodarowania wnętrza – zależnie od wielkości domku – przewidują dwie lub trzy sypialnie plus salon, a największe warianty mają dodatkowo wydzielony przedsionek. W każdej kolejnej wersji wariantowej pokoje sypialne i salon są coraz większe i coraz bardziej przestronne. Poniżej prezentujemy rzuty i podstawowe parametry tych wariantów domu MG 1. Jeśli będą Państwo mieli więcej pytań odnośnie wersji wariantowych – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zaprezentowane wersje to tylko przykłady możliwości jakie można uzyskać z bryły domu o tych wymiarach i parametrach. Razem z Państwem możemy zaprojektować Wasz przyszły dom zupełnie od początku. Zapraszamy do wspólnej pracy.

Dom modułowy MG 1 wariant 2

Dom modułowy MG 1 wariant 2 to wariant szerszy o wymiarach 8 x 5m. Domek 2-modułowy, z zaprojektowanym salonem z aneksem kuchennym i dwoma sypialniami.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 1 wariant 2

Dom modułowy MG 1 wariant 3

Dom modułowy MG 1 wariant 3 to budynek szerszy od wariantu bazowego – ma wymiary 9 x 4m. Propozycja domu 2-modułowego z salonem i aneksem kuchennym oraz trzema sypialniami.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 1 wariant 3

Dom modułowy MG 1 wariant 4

Dom modułowy MG 1 wariant 4 to 2-modułowy domek o wymiarach 8 x 5,4 m. Zaprojektowaliśmy w nim salon z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 1 wariant 4

Dom modułowy MG 1 wariant 5

Dom modułowy MG 1 wariant 5 ma wymiary 9 x 5,4m. To domek 2-modułowy, który mieści w sobie salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 1 wariant 5

Dom modułowy MG 1 wariant 6

Dom modułowy MG 1 wariant 6 – 2-modułowy dom o wymiarach 8 x 6m. We wnętrzu znajdziemy salon z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 1 wariant 6

Dom modułowy MG 1 wariant 7

Dom modułowy MG 1 wariant 7 ma wymiary 9 x 6m. Ten 2-modułowy domek ma we wnętrzu zaplanowany salon z aneksem kuchennym i trzy sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 1 wariant 7

Dom modułowy MG 1 wariant 8

Dom modułowy MG 1 wariant 8 ma wymiary 10 x 6m. To 2-modułowy domek z dużym salonem i aneksem kuchennym oraz trzema sypialniami.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 1 wariant 8

Dom modułowy MG 1 wariant 9

Dom modułowy MG 1 wariant 9 to wariant większy, o wymiarach 9 x 6,6m. Dom 2-modułowy z salonem, aneksem kuchennym i trzema sypialniami.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 1 wariant 9

Dom modułowy MG 1 wariant 10

Dom modułowy MG 1 wariant 10 ma wymiary 10 x 6,6 m. Ta wersja 2-modułowego domu ma zaplanowany salon z aneksem kuchennym i trzy sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 1 wariant 10

Jaką powierzchnię ma dom modułowy MG1?

Dom modułowy MG1, w zależności od potrzeb Inwestora może mieć powierzchnię od 32,6m2 do 66m2.

Dla ilu osób przeznaczony jest dom modułowy MG1?

Dom modułowy MG1 będzie komfortowy dla 4-6 osób.

pl_PL