Dom modułowy MG 2
Dom modułowy MG 2
Dom modułowy MG 2
Dom modułowy MG 2
Dom modułowy MG 2
Dom modułowy MG 2
previous arrow
next arrow

Dom modułowy MG 2

Dom modułowy

MG2

Dom modułowy model MG2 to nasza propozycja niedużego domu modułowego o nowoczesnej architekturze, składającego się z dwóch modułów, zestawianych ze sobą w jeden budynek, gdzie każdy moduł w pełni wykończony dostarczany jest na działkę Inwestora, a montaż budynku w jedną całość trwa jeden dzień. Dom MG 2 występuje w 14 wersjach wariantowych, o różnej wielkości i wymiarach zewnętrznych, z wersją bazową o powierzchni nieco ponad 30 m2 i wymiarach 6,6 x 5,1 m, aż do największego wariantu z powierzchnią całkowitą 63,5 m2 i wymiarach zewnętrznych 10,4 x 6,7 m.(…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Każda kolejna wersja domu jest większa i wygodniejsza od podstawowego modelu. Dom oferujemy w wariancie całorocznym, oraz letniskowym. Wariant całoroczny jest energooszczędny, w pełni izolowany i wyposażony w instalacje pozwalające na normalne komfortowe mieszkanie w nim przez cały rok. Wygląd zewnętrzny domu – jego kolorystyka i użyte materiały – może być całkowicie zmieniany i dostosowany do gustu i wymagań Klienta. Domek MG2 zaprojektowaliśmy jako zwartą prostokątną bryłę, z nieco wystającym daszkiem nad przeszkloną ścianą otwierającą wnętrze domu na taras. Styl domu modułowego model MG 2 jest minimalistyczny, nawiązujący do natury, maksymalnie zgrywający go z otoczeniem i przyrodą. Domek został przykryty łagodnym dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 12 stopni (dach można oczywiście podnieść – podwyższyć). Budynek z dwóch modułów można oczywiście dowolnie rozbudowywać, dostawiając w późniejszym czasie do niego kolejne moduły. Każda połowa domu stanowi jedną zwartą całość, dzięki czemu dom można bez kłopotu przenieść – przetransportować w inne miejsce, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dom modułowy MG 2 od zewnątrz

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Ściany zewnętrzne domu modułowego MG 2 wykończone są elewacją z drewna naturalnego. Wariantowo można zamienić wykończenie elewacji na mix drewna i blachy na rąbek, albo wykończyć ściany panelami Vox (Vifront lub Kerrafront), albo Vinylit. Dach domu wykończony jest blachą na rąbek. Kolorystykę budynku można dowolnie zmieniać zgodnie z gustem i wyborem Klienta. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Powyżej prezentujemy przykładowe dwie kolorystyki domku ze ścianami w drewnie naturalnym i w drewnie bielonym. Kolorystyka może być także na przykład: mieszana dwukolorowa drewniano grafitowa, albo ciemna – czarna. Zależnie od wybranej wersji domu, wielkość i ustawienie okien mogą być zmienione, przy pozostawionym centralnym dużym oknie z salonu na taras. Dom modułowy MG 2 wykonany jest na stalowej ramie podłogowej będącej elementem konstrukcji modułu. Moduły domu stawiane są na betonowych fundamentach punktowych. Każdy z dwóch modułów stanowi zwartą zespoloną całość i można go bez problemu transportować i przestawiać.

Wnętrze domu modułowego MG 2

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Wnętrze bazowej wersji domu modułowego MG 2 składa się z pomieszczeń: pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Program funkcjonalny budynku zapewnia swobodne użytkowanie go przez dwie do czterech osób, wykorzystując dom jako całoroczny lub letniskowy – wedle potrzeby Inwestora. Model MG 2 prócz wersji bazowej posiada dodatkowe 13 wariantów ze zwiększonymi wymiarami zewnętrznymi i powierzchnią użytkową, oraz zmienionym układem funkcjonalnym. Największe wersje wariantowe domu mają trzy sypialnie + salon, oraz dodatkowy wydzielony przedsionek wejściowy. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Wnętrze domu w każdej opcji jest kompletnie wykończone – z okładzinami ścian, podłóg i sufitów. Dodatkowo można zamówić domek całkowicie umeblowany, z urządzeniami sanitarnymi i AGD. Ściany pokoi wykończone są okładziną drewnianą z malowanych desek. Zamiennie możemy wyłożyć ściany okładzinami z płyt Strama. Na życzenie możemy też wykonać okładziny z płyt g-k lub Fermacell. Sufity domu wykonane są z drewna naturalnego z malowanych desek, lub zamiennie z paneli z płyt Strama. Ściany w łazience wykończone mogą być – dowolnie od wyboru Klienta: panelami pcv, Kerradeco, lub Fibo – w połączeniu z fragmentami z drewna. Podłogi domu modułowego MG 2 wykończone są bazowo wykładziną winylową pcv o wysokiej wytrzymałości na ścieranie Lentex, lub zamiennie panelami winylowymi, albo deską warstwową. W wersji wyposażenia Premium domek oferujemy jako całkowicie umeblowany, z meblami wykonanymi z płyt laminowanych, o fakturze drewnopodobnej lub jednokolorowych. Urządzenia AGD, przybory sanitarne, oraz meble tapicerowane są elementami możliwymi do zamówienie w specyfikacji domku – zależnie od wybranej opcji wyposażenia.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych – kliknij

Wirtualny spacer po domku

Obróć telefon, aby zobaczyć wirtualny spacer w lepszej jakości

Spacer wirtualny po domu modułowym MG 2

Parametry domu modułowego MG 2

Dom modułowy MG 2 w bazowej wersji ma wymiary zewnętrzne 6,6 x 5,1 m. Dostępne są także większe wersje wariantowe (8 x 5m, 9 x 5m, 10 x 5m, 8 x 5,5m x 9 x 5,5m, 10 x 5,5m, 8 x 6m, 9 x 6m, 10 x 6m, 9 x 6,7m, 10 x 6,7m, 10,4 x 6,7m). Każdy z wariantów domu ma nieco zmieniony układ pomieszczeń w środku, a pokoje są większe. Konstrukcja domu składa się z dolnej stalowej ramy podłogowej – malowanej albo cynkowanej, zależnie od wyboru Klienta. Pozostała część konstrukcji – ściany, dach, rama podłogowa – wykonana jest w szkielecie drewnianym z drewna certyfikowanego C24. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Domek zaprojektowano zgodnie z normami dla budownictwa szkieletowego i tak aby spełniał rygory wytrzymałościowe. Ściany, dach i podłoga są izolowane: termicznie, przeciwwilgociowo, wiatrochronnie i paroizolacyjnie – wełną mineralną, foliami i membranami. Przegrody zaprojektowano z zapewnieniem otwartości dyfuzyjnej, szczelności przegród zewnętrznych i dobrej paroizolacji. Zależnie od tego czy wybierzemy domek w wariancie całorocznym czy letniskowym izolacje termiczne mają grubości: w ścianach – 10cm lub 20cm, w suficie 15-25 cm, w podłodze 15 lub 20 cm. Wykończenia poszczególnych powierzchni: Podłogi – płyty konstrukcyjne i końcowa posadzka. Wykończenie ścian i sufitów od środka – z okładzin z drewna naturalnego (deszczułki), płyty Strama, albo płyty g-k lub Fermacell. Wykończenie ścian zewnętrznych – z okładziny z drewna naturalnego (deska elewacyjna), lub wariantowo blacha na rąbek, albo panele elewacyjne – np. Vox Vifront, Kerrafront, lub Vinylit. Wykończenie dachu – blacha na rąbek. Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna – okna 2 lub 3-szybowe w ramach pcv. Drzwi zewnętrzne – stalowe ocieplane. Drzwi wewnętrzne – z płyty lakierowanej np. Dre, lub na zamówienie z płyty wodoodpornej lakierowane.

Wymiary zewnętrzne5,1 x 6,6 m 
Powierzchnia zabudowy33,76 m2
Powierzchnia całkowita30,65 m2
Powierzchnia użytkowa25,25 m2
Kubatura brutto93 m3
Kubatura netto66 m3
Ilość osób / łóżek4
Wysokość od podłogi do kalenicy2,99 m
Wysokość do kalenicy z ramą i podłogą3,35 m
Wysokość pomieszczeń2,3 m  – 2,77 m
Kąt nachylenia dachu12 stopni
Ciężar domu8 ton
Konstrukcja domudrewniano-stalowa
Minimalna ilość punktów oparcia fundamentu punktowego12
Charakterystyka energetyczna dla wersji całorocznejEP 69,1 kWh/(m2)
* parametry dotyczą wariantu bazowego model MG 2

Konstrukcja ścian w domu modułowym:

Konstrukcja ścian w domu modułowym
 1. Okładzina ściany (płyta g-k; okładzina drewniana; okładzina z paneli Strama).
 2. Folia paroizolacyjna.
 3. Wariantowo przedścianka na przestrzeń instalacyjną.
 4. Płyta OSB (jeśli wykończenie ścian wymaga podkładu).
 5. Izolacja termiczna z wełny mineralnej 20 cm.
 6. Szkielet konstrukcyjny drewniany podwójny 2x belki 95×45 mm.
 7. Rama konstrukcyjna stalowa z profili zamkniętych.
 8. Membrana wiatrochronna.
 9. Łaty 5×5 cm.
 10. Przestrzeń wentylacyjna.
 11. Okładzina ściany zewnętrznej (okładzina drewniana Rhombus; okładzina z deski elewacyjnej; okładzina z blachy na rąbek lub blacha panelowa; okładzina Vinylit).

Konstrukcja podłogi na gruncie w domu modułowym:

Konstrukcja podłogi na gruncie w domu modułowym
 1. Wykończenie podłogi (wykładzina winylowa; panele winylowe; panele podłogowe MDF/drewniane).
 2. Płyta konstrukcyjna podłogi MFP 22 mm.
 3. Folia PE.
 4. Konstrukcja drewniana ramy podłogowej z drewna C24 (2x 95×45 mm/195x45mm).
 5. Izolacja termiczna podłogi – wełna mineralna 20 cm.
 6. Konstrukcja stalowa ramy podłogowej z profili zamkniętych.
 7. Siatka stalowa ochronna przeciw gryzoniom 6×6 mm.
 8. Membrana wiatrochronna.
 9. Słupek betonowy fundamentu punktowego.
 10. Przestrzeń wentylacyjna między konstrukcją podłogi a gruntem rodzimym.

Konstrukcja stropu w domu modułowym:

Konstrukcja stropu w domu modułowym
 1. Wykończenie podłogi (wykładzina winylowa; panele winylowe; panele podłogowe MDF/drewniane).
 2. Płyta konstrukcyjna podłogi MFP 22 mm.
 3. Folia PE.
 4. Izolacja akustyczna – wełna mineralna 120/150 mm.
 5. Konstrukcja drewniana stropu nad parterem – belki z drewna C24.
 6. Rama konstrukcyjna stalowa modułu górnego z profili zamkniętych.
 7. Rama konstrukcyjna stalowa modułu dolnego z profili zamkniętych.
 8. Belki dekoracyjne sufitu parteru z drewna C24.
 9. Folia PE.
 10. Przestrzeń między modułami.
 11. Folia paroizolacyjna.
 12. Wykończenie sufitu parteru – okładzina drewniana.

Konstrukcja dachu w domu modułowym:

Konstrukcja dachu w domu modułowym
 1. Pokrycie dachowe (blacha na rąbek; blacha modułowa).
 2. Łaty 5×5 cm.
 3. Kontrłaty 2,5×5 cm.
 4. Membrana wiatrochronna.
 5. Izolacja – wełna mineralna (20-25 cm).
 6. Konstrukcja drewniana dachu z drewna C24 (podwójna: 2x 95×45 mm).
 7. Rama konstrukcyjna stalowa z profili zamkniętych.
 8. Płyta OSB (jeśli wykończenie ścian wymaga podkładu).
 9. Folia paroizolacyjna.
 10. Okładzina sufitu (płyta g-k/Fermacell; okładzina drewniana; okładzina z paneli Strama).

Instalacje w domu modułowym:

Kompletna instalacja elektryczna 230/380 V z tablicą bezpieczników, z kompletem gniazd, łączników i punktów oświetleniowych sufitów.

Instalacja wodno-kanalizacyjna z zasilaniem i odprowadzeniem ścieków pod podłogę domu, ze spustem wody na zimę w wersji letniskowej.

Instalacja ogrzewania do wyboru: grzejniki elektryczne z programatorami i termostatami, lub ogrzewanie podłogowe elektryczne, lub instalacja c.o. z kotła gazowego na butle albo zasilana pompą ciepła powietrze-woda z rozprowadzeniem ciepła grzejnikami lub podłogówką.

Ciepła woda użytkowa: terma elektryczna cwu wysokiej wydajności pojemności 50 albo 80 L, lub przepływowy podgrzewacz cwu w piecu gazowym, lub pompa ciepła.

Wentylacja: w domkach w wariancie letniskowym wentylacja wywiewna kratkami wentylacyjnymi + nawiewniki okienne powietrza w ramach okien, w domkach całorocznych proponujemy zastosowanie wentylacji mechanicznej z rekuperacją: z rekuperatorem centralnym, albo wariantowo rekuperatory ścienne.

Klimatyzacja: oferujemy instalację klimatyzacji typu split z jednostką wewnętrzną w salonie.

Elementy inteligentnego domu: możemy zaoferować dodatkowo instalację alarmową, oraz zarządzanie ogrzewaniem, ciepła wodą i wentylacją mechaniczną z pozycji aplikacji w telefonie komórkowym.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych – kliknij

Rzuty domu modułowego MG 2

Rzuty domu modułowego MG 2

Wnętrze domu modułowego MG2 w wersji podstawowej zawiera w sobie: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienkę. Niewielka powierzchnia użytkowa wariantu bazowego sprawia, że pokoje nie są duże, ale zostały one zaprojektowane maksymalnie funkcjonalnie i ergonomicznie. Do domu wchodzimy szerokimi drzwiami w bocznej ścianie domu, przez wydzielony korytarz do przestrzeni dziennej. Przy wejściu miejsce znalazły wieszaki na ubrania, oraz szafka na buty. W pokoju dziennym znajduje się wygodna kanapa, stół jadalny, oraz ściana telewizyjna z szafką. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Wydzielony aneks kuchni z zabudową w układzie litery „L” zabudowano szafkami kuchennymi dolnymi i górnymi, z lodówką, płytą grzewczą kuchenką i zlewozmywakiem. Duża przeszklona ściana salonu otwiera wnętrze domu na taras i otaczający dom ogród. Przeszklenia wprowadzają do wnętrza dużo światła i powiększają optycznie salon. Jednym z możliwych wariantów domku modułowego MG 2 jest wykonanie zamykanego tarasu, będącego zabezpieczeniem szklanej ściany przed włamaniem – szczególnie polecane rozwiązanie dla domków o funkcji letniskowo-wakacyjnej (rozwiązanie widoczne w galerii widoków domu z zewnątrz – powyżej). Sypialnia master mieści w sobie pełnowymiarowe łóżko małżeńskie, szafę ubraniową i szafki wiszące. Sypialnia dziecięca umeblowana jest piętrowym podwójnym łóżkiem (pełnowymiarowym), szafą i biurkiem. W łazience miejsce znalazły: narożna kabina prysznicowa, miska ustępowa, szafka umywalkowa z lustrem i grzejnik drabinkowy. Domek w zamyśle przeznaczony jest dla 4 osób, ale z powodzeniem może to być domek dla 2 osób. Pozostałe 13 wersji wariantowych domu modułowego MG 2 ma większe wymiary zewnętrzne i powierzchnie użytkowe – od bazowych 30 m2, aż do 63,5 m2 powierzchni całkowitej w największym wariancie domu. Rzuty wariantowe domów pokazujemy poniżej.

Pobierz kartę katalogową do druku

Rzut domu modułowego MG 2

Galeria zdjęć domu modułowego MG 2

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Standard wyposażenia

Nasze domy modułowe występują w trzech standardach wykończenia:

Basic – czyli podstawowy bazowy wariant domu wykończony, z kompletem instalacji, ale bez umeblowania.

Comfort – wariant wykończony z wyposażoną łazienką i kuchnią, z meblami kuchennymi, łazienkowymi, przyborami sanitarnymi, sprzętami AGD, ale bez mebli w pokojach.

Premium – wariant w pełni wykończony i wyposażony w komplet mebli i urządzeń w całym domu we wszystkich pomieszczeniach.

Dodatkowo macie Państwo możliwość szerokiej personalizacji spośród elementów dodatkowego wyposażenia domu.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych – kliknij

Dzięki długiej liście wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych możecie Państwo wymyślić i zaprojektować swój dom dobierając kolory, materiały i rozwiązania według swoich potrzeb i gustu. Sam proces konfiguracji i personalizacji domku jest prostym i przyjemnym doświadczeniem, a jego efektem jest dom uszyty na miarę zgodnie z życzeniami i wizją Klienta. Na każdym kroku nasi projektanci i handlowcy służą radą, pomocą i profesjonalnym doradztwem.

Nasze domy można też zamówić w stanie deweloperskim, do samodzielnego wykończenia – kliknij

basic

Standard wykończenia i wyposażenia domu Basic

Konstrukcja stalowo – drewniana domu; rama podłogowa stalowa spawana i malowana wysokoodpornymi farbami + elementy stalowej konstrukcji ścian i stropów, konstrukcja podłogi, ścian i dachu z suszonego drewna szwedzkiego C24

Izolacja przeciwwilgociowa, paroizolacja i izolacja wiatrochronna w podłodze, ścianach, dachu

Spód domku zabezpieczony siatką stalową fi 6mm + membraną pozwalającą na oddychanie podłogi

Izolacja termiczna 20 cm wełny mineralnej w podłodze i 25 cm w dachu

Izolacja termiczna 20 cm wełny mineralnej w ścianach zewnętrznych

Pokrycie dachowe z blachodachówki lub blachy na rąbek, obróbki blacharskie z blach powlekanych, rynny i rury spustowe z pcv

Okna pcv dwuszybowe, z ramami 6-komorowymi, z nawietrznikami zapewniającymi cyrkulację powietrza we wnętrzu

Drzwi tarasowe z ruchomym słupkiem

Drzwi wejściowe zewnętrzne pcv szklone z podwójnym zamkiem lub stalowe izolowane z podwójnym zamkiem

Zewnętrzne wykończenie glifów okiennych i drzwiowych z blachy obróbkowej

Wewnętrzne wykończenie okien i drzwi listwami drewnianymi lub mdf

Drzwi wewnętrzne mdf w okleinie z regulowaną ościeżnicą

Podłoga wykończona wykładziną winylową o wysokiej odporności na ścieranie – obiektową

Listwy przypodłogowe pcv

Listwy sufitowe pcv lub mdf

Wykończenie ścian wewnętrznych domu okładziną drewnianą z deszczułek i panelami pcv

Wykończenie elewacji zewnętrznej szalówką drewnianą malowaną

Kompletna instalacja wod-kan, elektryczna, rtv/internet, wentylacji

Kompletne wyposażenie w kontakty, gniazda, łączniki

Przygotowanie elektryki do instalacji grzejników elektrycznych, oraz bojlera elektrycznego

Miska ustępowa typu kompakt, brodzik prysznica, podejścia do przyborów sanitarnych i armatury

Tablica rozdzielcza bezpieczników

Zewnętrzne wejścia instalacyjne dla wody, kanalizacji i zasilania elektrycznego domu pod podłogą, z przygotowaniem do sezonowego spuszczania wody

Wentylacja mechaniczna w łazience i kuchni – przewody i instalacja elektryczna

Wewnętrzne oświetlenie LED

Wyjścia do oświetlenia zewnętrznego (do kinkietów)

Wyprowadzony kabel antenowy rtv na zewnątrz domku

comfort

Standard Basic oraz dodatkowo:

Kabina prysznicowa 80×80 – 90×90 zależnie od modelu domku

Umywalka łazienkowa z baterią i z szafka umywalkową dolną, lustrem i podświetleniem led

Wentylator łazienkowy wywiewny

Bojler elektryczny 50 L w zabudowie szafkowej

Grzejnik łazienkowy drabinkowy elektryczny

Panelowe grzejniki elektryczne w każdym pokoju

Szafki kuchenne dolne w okleinie standard z blatem

Szafki kuchenne górne w okleinie standard z podświetleniem led

Zlewozmywak kuchenny z baterią

Lodówka podblatowa w zabudowie z zamrażalnikiem

Elektryczna płyta grzewcza dwupalnikowa

Okap kuchenny wbudowany w szafkach górnych

premium

Standard Comfort oraz dodatkowo:

Stół jadalny z czterema krzesłami

Szafka telewizyjna w salonie

Szafka wisząca w salonie

Łóżko w sypialni master o szerokości 160 cm z materacem i skrzynią na pościel

Łóżka w sypialni dziecięcej z materacami

Szafa ubraniowa w sypialni master

Szafa ubraniowa w sypialni dziecięcej

Szafki nocne i stoliki w sypialniach (zgodnie z modelem domu)

Szafki wiszące w sypialniach nad łóżkami (zgodnie z modelem domu)

Zagłówki łóżek w sypialniach tapicerowane lub z płyty meblowej

Warianty domu modułowego MG 2

Dom modułowy MG 2 oferowany jest w 13 wersjach wariantowych poza wariantem bazowym. Każda kolejna wersja jest większa – ma powiększone wymiary zewnętrzne, dzięki czemu mamy do wyboru domy od 30,5 m2, do 63,5 m2 powierzchni całkowitej. Wymiary zewnętrzne domków wynoszą od najmniejszego domu: 6,6 x 5,1m, do największego: 10,4 x 6,7m. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Zależnie od wybranego wariantu domu modułowego MG2 wnętrza przewidują programy z dwiema lub trzema sypialniami plus salon. Poniżej prezentujemy rzuty i podstawowe parametry wersji wariantowych domu MG 2. Zaprezentowane wersje są jedynie przykładami możliwości jakie można uzyskać z bryły domu o tym kształcie i parametrach. Razem z Państwem możemy zaprojektować Wasz przyszły dom zupełnie od początku, zgodnie z Waszymi pomysłami i wymaganiami. Zapraszamy do wspólnej pracy.

Dom modułowy MG 2 wariant 2

Dom modułowy MG 2 wariant 2 ma wymiary 8,12 x 5,1 m. Domek 2-modułowy z salonem, aneksem kuchennym i dwoma sypialniami.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 2 wariant 2

Dom modułowy MG 2 wariant 3

Dom modułowy MG 2 wariant 3 to wariant szerszy o wymiarach 9,12 x 5,1 m. Domek 2-modułowy z salonem, aneksem kuchennym i trzema sypialniami.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 2 wariant 3

Dom modułowy MG 2 wariant 4

Dom modułowy MG 2 wariant 4 to domek 2-modułowy o wymiarach 10,12 x 5,1 m. We wnętrzu znajdziemy salon, aneks kuchenny i trzy sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 2 wariant 4

Dom modułowy MG 2 wariant 5

Dom modułowy MG 2 wariant 5 ma wymiary 8,12 x 5,5 m. Tan 2 modułowy domek ma zaprojektowany salon, aneks kuchenny i dwie sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 2 wariant 5

Dom modułowy MG 2 wariant 6

Dom modułowy MG 2 wariant 6 to 2-modułowy wariant szerszy o wymiarach 9,12 x 5,5 m. We wnętrzu zaplanowano salon, aneks kuchenny oraz trzy sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 2 wariant 6

Dom modułowy MG 2 wariant 7

Dom modułowy MG 2 wariant 7 to wariant szerszy, który ma wymiary 10,12 x 5,5 m. 2 modułowy domek z salonem, aneksem kuchennym, poszerzonym zadaszeniem i trzema sypialniami.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 2 wariant 7

Dom modułowy MG 2 wariant 8

Dom modułowy MG 2 wariant 8 ma wymiary 8,12 x 6,1 m. We wnętrzu tego 2 modułowego domu zaplanowano salon, aneks kuchenny i dwie sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 2 wariant 8

Dom modułowy MG 2 wariant 9

Dom modułowy MG 2 wariant 9 o wymiarach 9,12 x 6,1 to 2-modułowy budynek z salonem, aneksem kuchennym i trzema sypialniami.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 2 wariant 9

Dom modułowy MG 2 wariant 10

Dom modułowy MG 2 wariant 10 to wariant większy od modelu bazowego, który ma wymiary 10,12 x 6,1 m. W tym 2 modułowym domu zaprojektowano salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 2 wariant 10

Dom modułowy MG 2 wariant 11

Dom modułowy MG 2 wariant 11 ma wymiary 11,12 x 6,1 m. Budynek 2 modułowy z zaprojektowanymi we wnętrzu salonem, aneksem kuchennym, oraz trzema sypialniami. W tym wariancie znajdziemy też poszerzone zadaszenie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 2 wariant 11

Dom modułowy MG 2 wariant 12

Dom modułowy MG 2 wariant 12 ma wymiary 9,12 x 6,7 m. 2 modułowy domek z salonem, aneksem kuchennym i trzema sypialniami.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 2 wariant 12

Dom modułowy MG 2 wariant 13

Dom modułowy MG 2 wariant 13 to 2 modułowy domek ma wymiary 10,12 x 6,7 m, w którym zaprojektowano salon, aneks kuchenny i trzy sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 2 wariant 13

Dom modułowy MG 2 wariant 14

Dom modułowy MG 2 wariant 14 to wariant większy o wymiarach 11,42 x 6,7 m. W tym 2-modułowym domku znajdziemy salon z aneksem kuchennym, poszerzone zadaszenie i trzy sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 2 wariant 14

Jaką powierzchnię ma dom modułowy MG2?

Dom modułowy MG2, w zależności od potrzeb Inwestora może mieć powierzchnię od 31m2 do 63,5m2.

Dla ilu osób przeznaczony jest dom modułowy MG2?

Dom modułowy MG2 będzie komfortowy dla 4 osób.

pl_PL