Dom modułowy MG 2
Dom modułowy MG 2
Dom modułowy MG 2
Dom modułowy MG 2
Dom modułowy MG 2
Dom modułowy MG 2
previous arrow
next arrow

Dom modułowy MG 2

https://dreammobilhouse.pl/wp-content/uploads/domek-modulowy-model-mg-2-2.jpg

4.5

33

5

1

145755

PLN

InStock

Dom modułowy MG2 to propozycja niedużego domu modułowego o nowoczesnej architekturze. Dom modułowy MG2 występuje w 14 wersjach wariantowych, o różnej wielkości i wymiarach zewnętrznych.

39975

EUR

InStock

Dom modułowy

MG2

Dom modułowy model MG2 to nasza propozycja niedużego domu modułowego o nowoczesnej architekturze, składającego się z dwóch modułów, zestawianych ze sobą w jeden budynek, gdzie każdy moduł w pełni wykończony dostarczany jest na działkę Inwestora, a montaż budynku w jedną całość trwa jeden dzień. Dom MG 2 występuje w 14 wersjach wariantowych, o różnej wielkości i wymiarach zewnętrznych, z wersją bazową o powierzchni nieco ponad 30 m2 i wymiarach 6,6 x 5,1 m, aż do największego wariantu z powierzchnią całkowitą 63,5 m2 i wymiarach zewnętrznych 10,4 x 6,7 m.(…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Każda kolejna wersja domu jest większa i wygodniejsza od podstawowego modelu. Dom oferujemy w wariancie całorocznym, oraz letniskowym. Wariant całoroczny jest energooszczędny, w pełni izolowany i wyposażony w instalacje pozwalające na normalne komfortowe mieszkanie w nim przez cały rok. Wygląd zewnętrzny domu – jego kolorystyka i użyte materiały – może być całkowicie zmieniany i dostosowany do gustu i wymagań Klienta. Domek MG2 zaprojektowaliśmy jako zwartą prostokątną bryłę, z nieco wystającym daszkiem nad przeszkloną ścianą otwierającą wnętrze domu na taras. Styl domu modułowego model MG 2 jest minimalistyczny, nawiązujący do natury, maksymalnie zgrywający go z otoczeniem i przyrodą. Domek został przykryty łagodnym dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 12 stopni (dach można oczywiście podnieść – podwyższyć). Budynek z dwóch modułów można oczywiście dowolnie rozbudowywać, dostawiając w późniejszym czasie do niego kolejne moduły. Każda połowa domu stanowi jedną zwartą całość, dzięki czemu dom można bez kłopotu przenieść – przetransportować w inne miejsce, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dom modułowy MG 2 od zewnątrz

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Ściany zewnętrzne domu modułowego MG 2 wykończone są elewacją z drewna naturalnego. Wariantowo można zamienić wykończenie elewacji na mix drewna i blachy na rąbek, albo wykończyć ściany panelami Vox (Vifront lub Kerrafront), albo Vinylit. Dach domu wykończony jest blachą na rąbek. Kolorystykę budynku można dowolnie zmieniać zgodnie z gustem i wyborem Klienta. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Powyżej prezentujemy przykładowe dwie kolorystyki domku ze ścianami w drewnie naturalnym i w drewnie bielonym. Kolorystyka może być także na przykład: mieszana dwukolorowa drewniano grafitowa, albo ciemna – czarna. Zależnie od wybranej wersji domu, wielkość i ustawienie okien mogą być zmienione, przy pozostawionym centralnym dużym oknie z salonu na taras. Dom modułowy MG 2 wykonany jest na stalowej ramie podłogowej będącej elementem konstrukcji modułu. Moduły domu stawiane są na betonowych fundamentach punktowych. Każdy z dwóch modułów stanowi zwartą zespoloną całość i można go bez problemu transportować i przestawiać.

Wnętrze domu modułowego MG 2

Obróć telefon aby powiększyć galerię