Dom modułowy MG 3
Dom modułowy MG 3
Dom modułowy MG 3
Dom modułowy MG 3
Dom modułowy MG 3
Dom modułowy MG 3
Dom modułowy MG 3
Dom modułowy MG 3
previous arrow
next arrow

Dom modułowy MG 3

Dom modułowy

MG3

Dom modułowy model MG3 to nasza propozycja budynku o nowoczesnej architekturze, w modnej stylistyce „domu-stodoły”, składający się z czterech modułów, dostarczanych jako wykończone części budynku na działkę Inwestora i zestawianych razem w jedną całość. Części budynku wykonywane są w całości w naszym zakładzie produkcyjnym i przywożone na budowę. Montaż domu trwa jeden dzień, a prace dodatkowe wydłużają czas budowy do maksymalnie trzech dni. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Domek MG 3 występuje w 17-tu wersjach wariantowych – w różnych wymiarach zewnętrznych, powierzchniach i układach funkcjonalnych. Bazowy wariant domu ma powierzchnię użytkową 38,5m2 i powierzchnię mierzoną po podłodze (ze skosami) 47,5 m2. Największy wariant ma powierzchnię użytkową 71,8 m2 i powierzchnię podłogi 87,3 m2. Wymiary zewnętrzne domu zaczynają się w bazowej wersji od 6,6 x 5,1 m, aż do 10,7 x 6,1 m w wariancie największym. Każdy kolejny wariant domu jest większy i bardziej komfortowy od poprzedniego. Wszystkie wersje wariantowe domu mogą być budowane zarówno w procedurze pozwolenia na budowę, jak i procedurze domu na zgłoszenie. Dom oferujemy w wersji całorocznej, lub letniskowej. Wariant całoroczny jest energooszczędny, bardzo dobrze izolowany i wyposażony w instalacje pozwalające na komfortowe mieszkanie w nim przez cały rok. Styl architektoniczny jaki zastosowaliśmy w tym projekcie jest minimalistyczny i nowoczesny. Wygląd zewnętrzny domu opiera się na zestawieniu drewnianej elewacji z elementami wykończenia ze stalowej blachy. Materiały wykończeniowe i kolorystykę domu można dowolnie zmieniać, dostosowując go do wymagań i gustów Klienta. MG 3 ma zwartą prostokątną bryłę przykrytą dachem o kącie nachylenia 37 stopni, z wystającym nad taras zadaszeniem chroniącym przed opadami i nadmiernym nasłonecznieniem, oraz z dużym przeszklonym szczytem, otwierającym salon i sypialnie na poddaszu na otaczający ogród. Budynek można dowolnie rozbudowywać – po zestawieniu bazowych 4 modułów, gdy zajdzie taka potrzeba w późniejszym czasie, można dołączać kolejne części domu – kolejne moduły. Każdy moduł domu jest oddzielną konstrukcyjne zamkniętą całością, dlatego dom można wielokrotnie rozkładać i przenosić w inne miejsce.

Dom modułowy MG 3 od zewnątrz

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Elewacja zewnętrzna domu modułowego MG 3 wykończona jest okładziną z drewna naturalnego – z malowanych zabezpieczonych deszczułek. Wariantowo wykończenie elewacji można wykonać jako mix drewna i blachy na rąbek na ścianach, lub wykończyć ściany panelami Vox Kerrafront, albo Vinylit. Dach budynku przykryty jest blachą na rąbek. Kolorystykę domu można dowolnie modyfikować – zgodnie z wymaganiami Klienta. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Kolorystyka zewnętrznych elewacji może przykładowo być: mieszana dwukolorowa drewniano – grafitowa, albo w całości ciemna – czarna. Zależnie od wybranej wersji domu, wielkość i ustawienie okien mogą być zmienione – zawsze z charakterystycznym dużym oknem z salonu na taras. Dom modułowy MG 3 wykonany jest na stalowej ramie podłogowej, będącej elementem konstrukcji modułu, ze stalowymi elementami wzmacniającymi ściany i stropy budynku. Moduły domu stawiane są na betonowych fundamentach punktowych. Każdy z modułów stanowi zwartą zespoloną całość, dzięki czemu dom można bez problemu transportować i przestawiać.

Wnętrze domu modułowego MG 3

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Wnętrze podstawowego wariantu domu modułowego MG 3 składa się z pokoju dziennego, aneksu kuchennego, łazienki i pomieszczenia gospodarczego schowka na parterze, oraz trzech pokoi sypialnych na poddaszu. Program funkcjonalno-użytkowy zapewnia swobodne korzystanie z domu przez dwie do czterech osób, wykorzystując go jako budynek całoroczny lub letniskowy – według potrzeb Inwestora. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Model MG 3 prócz wariantu bazowego posiada dodatkowe 16 wersji o zwiększonych wymiarach zewnętrznych i powierzchni użytkowej, oraz mniej lub bardziej rozbudowanym programie funkcjonalnym. Największe warianty domu mają dodatkowy pokój na parterze, większy salon, oraz po trzy sypialnie, garderobę i drugą łazienkę na poddaszu. Wnętrze domu w każdej opcji jest kompletnie wykończone – z okładzinami ścian, podłóg i sufitów. Dodatkowo można zamówić domek całkowicie umeblowany, z urządzeniami sanitarnymi i AGD. Ściany pokoi wykończone są okładziną z drewna naturalnego połączonych ze wstawkami z płyty Strama, lub okładziną pcv, albo ewentualnie z płyt Fermacell (na życzenie Klienta). Sufity domu wykonane są z drewna naturalnego z deszczułek, lub zamiennie z paneli z płyt Strama. Dodatkowym elementem dekoracyjnym sufitu parteru, dodającym atrakcyjności wnętrzu, są belki drewniane stropu wystające poniżej linii sufitu. Ściany w łazience wykończone mogą być – zależnie od wyboru Klienta: panelami pcv, Kerradeco, lub Fibo – w połączeniu z fragmentami z drewna. Podłogi domu modułowego MG 3 wykończone są bazowo wykładziną winylową pcv o wysokiej wytrzymałości na ścieranie Lentex, lub zamiennie panelami winylowymi, albo deską warstwową. W wersji wyposażenia Premium domek oferujemy jako całkowicie umeblowany, z meblami wykonanymi z płyt laminowanych, o fakturze drewnopodobnej lub w jednolitym kolorze. Urządzenia AGD, przybory sanitarne, oraz meble tapicerowane są elementami możliwymi do zamówienia w specyfikacji domku – zależnie od wybranej opcji wyposażenia.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych – kliknij

Spacer wirtualny po domu modułowym MG 3

Wirtualny spacer po domku

Obróć telefon, aby zobaczyć wirtualny spacer w lepszej jakości

Parametry domu modułowego MG 3

Dom modułowy MG 3 w bazowej wersji ma wymiary zewnętrzne 6,6 x 5,1 m. Dostępne są także większe wersje wariantowe (8 x 5 m, 9 x 5m, 10,6 x 5m, 6,6 x 5,5m, 8 x 5,5m, 9 x 5,5 m, 10,6 x 5,5 m, 6,6 x 6 m, 8 x 6 m, 9 x 6 m, 10,6 x 6 m). Każda z wersji ma inny układ pomieszczeń, a same pokoje są większe. Konstrukcja budynku składa się z dolnej stalowej ramy podłogowej – malowanej albo cynkowanej, ze wzmocnieniem ścian i stropów z konstrukcji stalowej, nadającej sztywność modułowi. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Pozostała część konstrukcji – ściany, dach, podłogi, stropy – wykonana jest w szkielecie drewnianym z drewna certyfikowanego C24. Domek zaprojektowano zgodnie z normami dla budownictwa szkieletowego, tak aby spełniał rygory wytrzymałościowe. Dodatkowa konstrukcja stalowa stanowi rdzeń- szkielet główny konstrukcji budynku. Elementy stalowe ukryte są w warstwach konstrukcyjnych i dobrze izolowane termicznie w celu uniknięcia mostków termicznych w przegrodach budynku. Ściany, dach i podłogi są izolowane: termicznie, przeciwwilgociowo, wiatrochronnie i paroizolacyjnie – wełną mineralną, foliami i membranami. Przegrody zaprojektowano z zapewnieniem otwartości dyfuzyjnej, szczelności przegród zewnętrznych i dobrej paroizolacji. Niezależnie od tego czy wybierzemy domek w wariancie całorocznym czy letniskowym izolacje termiczne mają takie same grubości: w ścianach 20 cm, w dachu 25 cm, w podłodze 20 cm. Wykończenie poszczególnych powierzchni: podłogi – płyty konstrukcyjne i końcowa posadzka. Wykończenie ścian i sufitów od środka – z okładzin z drewna naturalnego (deszczułki), płyty Strama, albo płyty g-k lub Fermacell. Wykończenie ścian zewnętrznych – z okładziny z drewna naturalnego (deska elewacyjna), lub wariantowo blacha na rąbek, albo ewentualnie panele elewacyjne – np. Kerrafront, lub Vinylit. Wykończenie dachu – blacha na rąbek. Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna – okna 2 lub 3-szybowe w ramach pcv. Drzwi zewnętrzne – stalowe ocieplane. Drzwi wewnętrzne – z płyty lakierowanej np. Dre, lub na zamówienie z płyty wodoodpornej lakierowane.

Wymiary zewnętrzne5,1 x 6,62 m
Powierzchnia zabudowy z podcieniem32,57 m2
Powierzchnia zabudowy bez podcienia30,68 m2
Powierzchnia całkowita45,35 m2
Powierzchnia użytkowa38,48 m2
Kubatura brutto162 m3
Kubatura netto120 m3
Ilość osób / łóżek4
Wysokość od podłogi do kalenicy6,13 m
Wysokość do kalenicy z ramą i podłogą6,35 m
Wysokość minimalna od poz. ziemi do kalenicy z fundamentem6,50 m
Wysokość pomieszczeń parteru2,6 (2,5) m
Wysokość pomieszczeń poddasza2,67 m
Wysokość ściany kolankowej1,06 m
Kąt nachylenia dachu37 stopni
Ciężar domu15 ton
Konstrukcja domudrewniano-stalowa
Minimalna ilość punktów oparcia fundamentu punktowego16
Charakterystyka energetyczna dla wersji całorocznejEP 69,6 kWh/(m2)
* parametry dotyczą wariantu bazowego model MG 3

Konstrukcja ścian w domu modułowym:

Konstrukcja ścian w domu modułowym
 1. Okładzina ściany (płyta g-k; okładzina drewniana; okładzina z paneli Strama).
 2. Folia paroizolacyjna.
 3. Wariantowo przedścianka na przestrzeń instalacyjną.
 4. Płyta OSB (jeśli wykończenie ścian wymaga podkładu).
 5. Izolacja termiczna z wełny mineralnej 20 cm.
 6. Szkielet konstrukcyjny drewniany podwójny 2x belki 95×45 mm.
 7. Rama konstrukcyjna stalowa z profili zamkniętych.
 8. Membrana wiatrochronna.
 9. Łaty 5×5 cm.
 10. Przestrzeń wentylacyjna.
 11. Okładzina ściany zewnętrznej (okładzina drewniana Rhombus; okładzina z deski elewacyjnej; okładzina z blachy na rąbek lub blacha panelowa; okładzina Vinylit).

Konstrukcja podłogi na gruncie w domu modułowym:

Konstrukcja podłogi na gruncie w domu modułowym
 1. Wykończenie podłogi (wykładzina winylowa; panele winylowe; panele podłogowe MDF/drewniane).
 2. Płyta konstrukcyjna podłogi MFP 22 mm.
 3. Folia PE.
 4. Konstrukcja drewniana ramy podłogowej z drewna C24 (2x 95×45 mm/195x45mm).
 5. Izolacja termiczna podłogi – wełna mineralna 20 cm.
 6. Konstrukcja stalowa ramy podłogowej z profili zamkniętych.
 7. Siatka stalowa ochronna przeciw gryzoniom 6×6 mm.
 8. Membrana wiatrochronna.
 9. Słupek betonowy fundamentu punktowego.
 10. Przestrzeń wentylacyjna między konstrukcją podłogi a gruntem rodzimym.

Konstrukcja stropu w domu modułowym:

Konstrukcja stropu w domu modułowym
 1. Wykończenie podłogi (wykładzina winylowa; panele winylowe; panele podłogowe MDF/drewniane).
 2. Płyta konstrukcyjna podłogi MFP 22 mm.
 3. Folia PE.
 4. Izolacja akustyczna – wełna mineralna 120/150 mm.
 5. Konstrukcja drewniana stropu nad parterem – belki z drewna C24.
 6. Rama konstrukcyjna stalowa modułu górnego z profili zamkniętych.
 7. Rama konstrukcyjna stalowa modułu dolnego z profili zamkniętych.
 8. Belki dekoracyjne sufitu parteru z drewna C24.
 9. Folia PE.
 10. Przestrzeń między modułami.
 11. Folia paroizolacyjna.
 12. Wykończenie sufitu parteru – okładzina drewniana.

Konstrukcja dachu w domu modułowym:

Konstrukcja dachu w domu modułowym
 1. Pokrycie dachowe (blacha na rąbek; blacha modułowa).
 2. Łaty 5×5 cm.
 3. Kontrłaty 2,5×5 cm.
 4. Membrana wiatrochronna.
 5. Izolacja – wełna mineralna (20-25 cm).
 6. Konstrukcja drewniana dachu z drewna C24 (podwójna: 2x 95×45 mm).
 7. Rama konstrukcyjna stalowa z profili zamkniętych.
 8. Płyta OSB (jeśli wykończenie ścian wymaga podkładu).
 9. Folia paroizolacyjna.
 10. Okładzina sufitu (płyta g-k/Fermacell; okładzina drewniana; okładzina z paneli Strama).

Instalacje w domu modułowym:

Kompletna instalacja elektryczna 230/380 V z tablicą bezpieczników, z kompletem gniazd, łączników i punktów oświetleniowych sufitów.

Instalacja wodno-kanalizacyjna z zasilaniem i odprowadzeniem ścieków pod podłogę domu, ze spustem wody na zimę w wersji letniskowej.

Instalacja ogrzewania do wyboru: grzejniki elektryczne z programatorami i termostatami, lub ogrzewanie podłogowe elektryczne, lub instalacja c.o. z kotła gazowego na butle albo zasilana pompą ciepła powietrze-woda z rozprowadzeniem ciepła grzejnikami lub podłogówką.

Ciepła woda użytkowa: terma elektryczna cwu wysokiej wydajności pojemności 50 albo 80 L, lub przepływowy podgrzewacz cwu w piecu gazowym, lub pompa ciepła.

Wentylacja: w domkach w wariancie letniskowym wentylacja wywiewna kratkami wentylacyjnymi + nawiewniki okienne powietrza w ramach okien, w domkach całorocznych proponujemy zastosowanie wentylacji mechanicznej z rekuperacją: z rekuperatorem centralnym, albo wariantowo rekuperatory ścienne.

Klimatyzacja: oferujemy instalację klimatyzacji typu split z jednostką wewnętrzną w salonie.

Elementy inteligentnego domu: możemy zaoferować dodatkowo instalację alarmową, oraz zarządzanie ogrzewaniem, ciepła wodą i wentylacją mechaniczną z pozycji aplikacji w telefonie komórkowym.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych – kliknij

Rzuty domu modułowego MG 3

Rzuty domu modułowego MG 3 - parter
Rzuty domu modułowego MG 3 - piętro

Wnętrze domu modułowego MG 3 w wariancie bazowym składa się: na parterze – z salonu, aneksu kuchennego, łazienki i pomieszczenia gospodarczego, a na poddaszu – z trzech sypialni. Domek w wersji bazowej ma niewielką powierzchnię użytkową. Poszczególne pokoje nie są duże, ale zaprojektowano je i urządzono maksymalnie funkcjonalnie i ergonomicznie. Do wnętrza domu dostajemy się szerokimi drzwiami w elewacji bocznej pod niewielkim daszkiem, wprost do przestrzeni dziennej parteru. Po bokach przewidziano szafę ubraniową, oraz szafkę na buty i wieszaki. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Dalej przechodzimy do salonu, z dużym przeszklonym otwarciem na taras, o szerokości całej ściany szczytowej. W salonie zaprojektowano część wypoczynkową z narożną kanapą i ścianą kominkową, widoczne pięknie wyeksponowane schody na poddasze, oraz część jadalną ze stołem i krzesłami. Po drugiej stronie domu mamy kuchnię z zabudową w kształcie litery „L” z szafkami dolnymi i górnymi, wbudowaną lodówką, płytą grzewczą i zlewozmywakiem, wygodną łazienkę z kabiną prysznicową i zabudową dla pralki i bojlera, oraz praktyczne pomieszczenie gospodarcze- schowek pod schodami. Przeszklenie w salonie wprowadza do wnętrza dużo światła i powiększa optycznie salon. Na poddaszu zaprojektowano trzy pokoje sypialne – sypialnię master, oraz dwa pokoiki dodatkowe (dziecięce). Każdy z pokoi ma wbudowaną szafę ubraniową, oraz pełnowymiarowe łóżko. Domek przeznaczony jest dla 4-osobowej rodziny, ale z powodzeniem może to być domek dla 2 osób. Stosując kanapę rozkładaną w salonie na parterze jednorazowo może w nim przebywać nawet 6 osób. Pozostałe 16 wersji wariantowych domu modułowego MG 3 mają zwiększone wymiary zewnętrzne i powierzchnie użytkowe – od podstawowych 38,5 m2, aż do 71,8 m2 powierzchni użytkowej w największym wariancie domu. Powierzchnia domu z podłogą poddasza ze skosami jest tu zawsze większa o dodatkowe ca 10-15 m2. Rzuty wariantowe domu MG 3 pokazujemy poniżej.

Pobierz kartę katalogową do druku

Rzuty domu modułowego MG 3

Galeria zdjęć domu modułowego MG 3

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Standard wyposażenia

Nasze domy modułowe występują w trzech standardach wykończenia:

Basic – czyli podstawowy bazowy wariant domu wykończony, z kompletem instalacji, ale bez umeblowania.

Comfort – wariant wykończony z wyposażoną łazienką i kuchnią, z meblami kuchennymi, łazienkowymi, przyborami sanitarnymi, sprzętami AGD, ale bez mebli w pokojach.

Premium – wariant w pełni wykończony i wyposażony w komplet mebli i urządzeń w całym domu we wszystkich pomieszczeniach.

Dodatkowo macie Państwo możliwość szerokiej personalizacji spośród elementów dodatkowego wyposażenia domu.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych – kliknij

Dzięki długiej liście wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych możecie Państwo wymyślić i zaprojektować swój dom dobierając kolory, materiały i rozwiązania według swoich potrzeb i gustu. Sam proces konfiguracji i personalizacji domku jest prostym i przyjemnym doświadczeniem, a jego efektem jest dom uszyty na miarę zgodnie z życzeniami i wizją Klienta. Na każdym kroku nasi projektanci i handlowcy służą radą, pomocą i profesjonalnym doradztwem.

Nasze domy można też zamówić w stanie deweloperskim, do samodzielnego wykończenia – kliknij

basic

Standard wykończenia i wyposażenia domu Basic

Konstrukcja stalowo – drewniana domu; rama podłogowa stalowa spawana i malowana wysokoodpornymi farbami + elementy stalowej konstrukcji ścian i stropów, konstrukcja podłogi, ścian i dachu z suszonego drewna szwedzkiego C24

Izolacja przeciwwilgociowa, paroizolacja i izolacja wiatrochronna w podłodze, ścianach, dachu

Spód domku zabezpieczony siatką stalową fi 6mm + membraną pozwalającą na oddychanie podłogi

Izolacja termiczna 20 cm wełny mineralnej w podłodze i 25 cm w dachu

Izolacja termiczna 20 cm wełny mineralnej w ścianach zewnętrznych

Pokrycie dachowe z blachodachówki lub blachy na rąbek, obróbki blacharskie z blach powlekanych, rynny i rury spustowe z pcv

Okna pcv dwuszybowe, z ramami 6-komorowymi, z nawietrznikami zapewniającymi cyrkulację powietrza we wnętrzu

Drzwi tarasowe z ruchomym słupkiem

Drzwi wejściowe zewnętrzne pcv szklone z podwójnym zamkiem lub stalowe izolowane z podwójnym zamkiem

Zewnętrzne wykończenie glifów okiennych i drzwiowych z blachy obróbkowej

Wewnętrzne wykończenie okien i drzwi listwami drewnianymi lub mdf

Drzwi wewnętrzne mdf w okleinie z regulowaną ościeżnicą

Podłoga wykończona wykładziną winylową o wysokiej odporności na ścieranie – obiektową

Listwy przypodłogowe pcv

Listwy sufitowe pcv lub mdf

Wykończenie ścian wewnętrznych domu okładziną drewnianą z deszczułek i panelami pcv

Wykończenie elewacji zewnętrznej szalówką drewnianą malowaną

Kompletna instalacja wod-kan, elektryczna, rtv/internet, wentylacji

Kompletne wyposażenie w kontakty, gniazda, łączniki

Przygotowanie elektryki do instalacji grzejników elektrycznych, oraz bojlera elektrycznego

Miska ustępowa typu kompakt, brodzik prysznica, podejścia do przyborów sanitarnych i armatury

Tablica rozdzielcza bezpieczników

Zewnętrzne wejścia instalacyjne dla wody, kanalizacji i zasilania elektrycznego domu pod podłogą, z przygotowaniem do sezonowego spuszczania wody

Wentylacja mechaniczna w łazience i kuchni – przewody i instalacja elektryczna

Wewnętrzne oświetlenie LED

Wyjścia do oświetlenia zewnętrznego (do kinkietów)

Wyprowadzony kabel antenowy rtv na zewnątrz domku

comfort

Standard Basic oraz dodatkowo:

Kabina prysznicowa 80×80 – 90×90 zależnie od modelu domku

Umywalka łazienkowa z baterią i z szafka umywalkową dolną, lustrem i podświetleniem led

Wentylator łazienkowy wywiewny

Bojler elektryczny 50 L w zabudowie szafkowej

Grzejnik łazienkowy drabinkowy elektryczny

Panelowe grzejniki elektryczne w każdym pokoju

Szafki kuchenne dolne w okleinie standard z blatem

Szafki kuchenne górne w okleinie standard z podświetleniem led

Zlewozmywak kuchenny z baterią

Lodówka podblatowa w zabudowie z zamrażalnikiem

Elektryczna płyta grzewcza dwupalnikowa

Okap kuchenny wbudowany w szafkach górnych

premium

Standard Comfort oraz dodatkowo:

Stół jadalny z czterema krzesłami

Szafka telewizyjna w salonie

Szafka wisząca w salonie

Łóżko w sypialni master o szerokości 160 cm z materacem i skrzynią na pościel

Łóżka w sypialni dziecięcej z materacami

Szafa ubraniowa w sypialni master

Szafa ubraniowa w sypialni dziecięcej

Szafki nocne i stoliki w sypialniach (zgodnie z modelem domu)

Szafki wiszące w sypialniach nad łóżkami (zgodnie z modelem domu)

Zagłówki łóżek w sypialniach tapicerowane lub z płyty meblowej

Warianty domu modułowego MG 3

Dom modułowy MG 3 oferujemy w 16 wersjach wariantowych plus w wariancie bazowym. Każdy kolejny wariant jest większy – ma zwiększone wymiary zewnętrzne, dzięki czemu mamy do wyboru domy od 38,5 m2 do 71,8 m2 powierzchni użytkowej, oraz od 45,3 m2 do 81,5 m2 powierzchni całkowitej. Wymiary zewnętrzne domków wynoszą od najmniejszego domu: 6,6 x 5,1 m, do największego: 10,7 x 6,1 m. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Zależnie od wybranego wariantu domu modułowego MG3 wnętrza przewidują programy z salonem, jedną łazienka i trzema sypialniami na poddaszu, albo z salonem, dwiema łazienkami, dodatkowym pokojem na parterze, oraz trzema sypialniami na poddaszu. Poniżej prezentujemy rzuty i podstawowe parametry wersji wariantowych domu MG 3. Zaprezentowane wersje są przykładami możliwości jakie można uzyskać z bryły domu o tym kształcie i parametrach. Razem z Państwem możemy zaprojektować Wasz przyszły dom zupełnie od początku, zgodnie z Waszymi pomysłami i wymaganiami. Zapraszamy do wspólnej pracy.

Dom modułowy MG 3 wariant 2

Dom modułowy MG 3 wariant 2 to wariant większy o wymiarach 8,1 x 5,1 m. Budynek 4-modułowy z salonem i aneksem kuchennym oraz trzema sypialniami.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 3 wariant 2

Dom modułowy MG 3 wariant 3

Dom modułowy MG 3 wariant 3 ma wymiary 9,1 x 5,1 m. W tym 4-modułowym domku zaprojektowaliśmy salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie i duży podcień.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 3 wariant 3

Dom modułowy MG 3 wariant 4

Dom modułowy MG 3 wariant 4 to 4-modułowy domek o wymiarach 9,1 x 5,1 m. Wnętrze mieści salon z aneksem kuchennym, cztery sypialnie i dwie łazienki.

Pobierz kartę katalogową do druku

dom modulowy mg3 wariant 4 | Dream Mobil House

Dom modułowy MG 3 wariant 5

Dom modułowy MG 3 wariant 5 to wariant większy, o wymiarach 9,1 x 5,1 m. W tym 4-modułowym domku zaplanowano salon z aneksem kuchennym, cztery sypialnie, dwie łazienki i taras-pergolę.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 3 wariant 5

Dom modułowy MG 3 wariant 6

Dom modułowy MG 3 wariant 6 to wariant szerszy, który ma wymiary 6,6 x 5,5 m. W tym 4-modułowym domu znajdziemy salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 3 wariant 6

Dom modułowy MG 3 wariant 7

Dom modułowy MG 3 wariant 7 to budynek 4-modułowy o wymiarach 8,1 x x5,5 m. We wnętrzu zaprojektowaliśmy salon z aneksem kuchennym i trzy sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 3 wariant 7

Dom modułowy MG 3 wariant 8

Dom modułowy MG 3 wariant 8 to wariant większy o wymiarach 9,1 x 5,5 m. 4-modułowy dom z salonem i aneksem kuchennym oraz trzema sypialniami i dużym podcieniem.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 3 wariant 8

Dom modułowy MG 3 wariant 9

Dom modułowy MG 3 wariant 9 to 4-modułowy domek z salonem, aneksem kuchennym, czterema sypialniami i dwiema łazienkami.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 3 wariant 9

Dom modułowy MG 3 wariant 10

Dom modułowy MG 3 wariant 10 ma wymiary 9,1 x 5,5 m. W tym 4 modułowym domu znajdziemy salon, aneks kuchenny, 4 sypialnie, dwie łazienki oraz taras-pergolę.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 3 wariant 10

Dom modułowy MG 3 wariant 11

Dom modułowy MG 3 wariant 11 to 4-modułowy domek o wymiarach 9,1 x 5,5 m z salonem, aneksem kuchennym, czterema sypialniami (mają inny układ), dwiema łazienkami i tarasem-pergolą.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 3 wariant 11

Dom modułowy MG 3 wariant 12

Dom modułowy MG 3 wariant 12 ma wymiary 6,6 x x6,1 m. W tym 4 modułowym budynku zaplanowaliśmy salon z aneksem kuchennym i trzy sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 3 wariant 12

Dom modułowy MG 3 wariant 13

Dom modułowy MG 3 wariant 13 o wymiarach 8,1 x 6,1 m. 4 modułowy domek z dużym salonem, aneksem kuchennym i trzema sypialniami.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 3 wariant 13

Dom modułowy MG 3 wariant 14

Dom modułowy MG 3 wariant 14 to 4-modułowy domek o wymiarach 9,1 x x6,1 m. Budynek z salonem, aneksem kuchennym, trzema sypialniami i dużym podcieniem.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 3 wariant 14

Dom modułowy MG 3 wariant 15

Dom modułowy MG 3 wariant 15 to wariant większy od modelu bazowego. Ma wymiary 9,1 x x6,1 m. W tym 4-modułowym domku znajdziemy salon z aneksem kuchennym, 4 sypialnie i dwie łazienki.

Pobierz kartę katalogową do druku

dom modulowy mg 3 wariant 15 rzut 2 | Dream Mobil House

Dom modułowy MG 3 wariant 16

Dom modułowy MG 3 wariant 16 to budynek o wymiarach 9,1 x 6,1 m. 4-modułowy dom z salonem, aneksem kuchennym, czterema sypialniami, dwiema łazienkami i tarasem/pergolą.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 3 wariant 16

Dom modułowy MG 3 wariant 17

Dom modułowy MG 3 wariant 17 ma wymiary 9,1 x 6,1 m. To 4 modułowy domek, w którym zaprojektowaliśmy salon, kuchnię, cztery sypialnie (w innym układzie), dwie łazienki i taras-pergolę.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 3 wariant 17

Jaką powierzchnię ma dom modułowy MG3?

Dom modułowy MG3, w zależności od potrzeb Inwestora może mieć powierzchnię od 45,3m2 do 81,4m2.

Dla ilu osób przeznaczony jest dom modułowy MG3?

Dom modułowy MG3 będzie komfortowy dla 4-6 osób.

pl_PL