Dom modułowy MG 3
Dom modułowy MG 3
Dom modułowy MG 3
Dom modułowy MG 3
Dom modułowy MG 3
Dom modułowy MG 3
Dom modułowy MG 3
Dom modułowy MG 3
previous arrow
next arrow

Dom modułowy MG 3

https://dreammobilhouse.pl/wp-content/uploads/domek-modulowy-model-mg-3-1.jpg

4.7

52

5

1

260145

PLN

InStock

Dom modułowy MG3 to nasza propozycja budynku o nowoczesnej architekturze, w modnej stylistyce domu stodoły. Domek modułowy MG3 składa się z czterech modułów, dostarczanych jako wykończone części budynku na działkę Inwestora i zestawianych razem w jedną całość.

71955

EUR

InStock

Dom modułowy

MG3

Dom modułowy model MG3 to nasza propozycja budynku o nowoczesnej architekturze, w modnej stylistyce “domu-stodoły”, składający się z czterech modułów, dostarczanych jako wykończone części budynku na działkę Inwestora i zestawianych razem w jedną całość. Części budynku wykonywane są w całości w naszym zakładzie produkcyjnym i przywożone na budowę. Montaż domu trwa jeden dzień, a prace dodatkowe wydłużają czas budowy do maksymalnie trzech dni. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Domek MG 3 występuje w 17-tu wersjach wariantowych – w różnych wymiarach zewnętrznych, powierzchniach i układach funkcjonalnych. Bazowy wariant domu ma powierzchnię użytkową 38,5m2 i powierzchnię mierzoną po podłodze (ze skosami) 47,5 m2. Największy wariant ma powierzchnię użytkową 71,8 m2 i powierzchnię podłogi 87,3 m2. Wymiary zewnętrzne domu zaczynają się w bazowej wersji od 6,6 x 5,1 m, aż do 10,7 x 6,1 m w wariancie największym. Każdy kolejny wariant domu jest większy i bardziej komfortowy od poprzedniego. Wszystkie wersje wariantowe domu mogą być budowane zarówno w procedurze pozwolenia na budowę, jak i procedurze domu na zgłoszenie. Dom oferujemy w wersji całorocznej, lub letniskowej. Wariant całoroczny jest energooszczędny, bardzo dobrze izolowany i wyposażony w instalacje pozwalające na komfortowe mieszkanie w nim przez cały rok. Styl architektoniczny jaki zastosowaliśmy w tym projekcie jest minimalistyczny i nowoczesny. Wygląd zewnętrzny domu opiera się na zestawieniu drewnianej elewacji z elementami wykończenia ze stalowej blachy. Materiały wykończeniowe i kolorystykę domu można dowolnie zmieniać, dostosowując go do wymagań i gustów Klienta. MG 3 ma zwartą prostokątną bryłę przykrytą dachem o kącie nachylenia 37 stopni, z wystającym nad taras zadaszeniem chroniącym przed opadami i nadmiernym nasłonecznieniem, oraz z dużym przeszklonym szczytem, otwierającym salon i sypialnie na poddaszu na otaczający ogród. Budynek można dowolnie rozbudowywać – po zestawieniu bazowych 4 modułów, gdy zajdzie taka potrzeba w późniejszym czasie, można dołączać kolejne części domu – kolejne moduły. Każdy moduł domu jest oddzielną konstrukcyjne zamkniętą całością, dlatego dom można wielokrotnie rozkładać i przenosić w inne miejsce.

Czytaj dalej – kliknij tu

Kolorystyka zewnętrznych elewacji może przykładowo być: mieszana dwukolorowa drewniano – grafitowa, albo w całości ciemna – czarna. Zależnie od wybranej wersji domu, wielkość i ustawienie okien mogą być zmienione – zawsze z charakterystycznym dużym oknem z salonu na taras. Dom modułowy MG 3 wykonany jest na stalowej ramie podłogowej, będącej elementem konstrukcji modułu, ze stalowymi elementami wzmacniającymi ściany i stropy budynku. Moduły domu stawiane są na betonowych fundamentach punktowych. Każdy z modułów stanowi zwartą zespoloną całość, dzięki czemu dom można bez problemu transportować i przestawiać.

Wnętrze domu modułowego MG 3

Czytaj dalej – kliknij tu

Model MG 3 prócz wariantu bazowego posiada dodatkowe 16 wersji o zwiększonych wymiarach zewnętrznych i powierzchni użytkowej, oraz mniej lub bardziej rozbudowanym programie funkcjonalnym. Największe warianty domu mają dodatkowy pokój na parterze, większy salon, oraz po trzy sypialnie, garderobę i drugą łazienkę na poddaszu. Wnętrze domu w każdej opcji jest kompletnie wykończone – z okładzinami ścian, podłóg i sufitów. Dodatkowo można zamówić domek całkowicie umeblowany, z urządzeniami sanitarnymi i AGD. Ściany pokoi wykończone są okładziną z drewna naturalnego połączonych ze wstawkami z płyty Strama, lub okładziną pcv, albo ewentualnie z płyt Fermacell (na życzenie Klienta). Sufity domu wykonane są z drewna naturalnego z deszczułek, lub zamiennie z paneli z płyt Strama. Dodatkowym elementem dekoracyjnym sufitu parteru, dodającym atrakcyjności wnętrzu, są belki drewniane stropu wystające poniżej linii sufitu. Ściany w łazience wykończone mogą być – zależnie od wyboru Klienta: panelami pcv, Kerradeco, lub Fibo – w połączeniu z fragmentami z drewna. Podłogi domu modułowego MG 3 wykończone są bazowo wykładziną winylową pcv o wysokiej wytrzymałości na ścieranie Lentex, lub zamiennie panelami winylowymi, albo deską warstwową. W wersji wyposażenia Premium domek oferujemy jako całkowicie umeblowany, z meblami wykonanymi z płyt laminowanych, o fakturze drewnopodobnej lub w jednolitym kolorze. Urządzenia AGD, przybory sanitarne, oraz meble tapicerowane są elementami możliwymi do zamówienia w specyfikacji domku – zależnie od wybranej opcji wyposażenia.

Parametry domu modułowego MG 3

Czytaj dalej – kliknij tu

Pozostała część konstrukcji – ściany, dach, podłogi, stropy – wykonana jest w szkielecie drewnianym z drewna certyfikowanego C24. Domek zaprojektowano zgodnie z normami dla budownictwa szkieletowego, tak aby spełniał rygory wytrzymałościowe. Dodatkowa konstrukcja stalowa stanowi rdzeń- szkielet główny konstrukcji budynku. Elementy stalowe ukryte są w warstwach konstrukcyjnych i dobrze izolowane termicznie w celu uniknięcia mostków termicznych w przegrodach budynku. Ściany, dach i podłogi są izolowane: termicznie, przeciwwilgociowo, wiatrochronnie i paroizolacyjnie – wełną mineralną, foliami i membranami. Przegrody zaprojektowano z zapewnieniem otwartości dyfuzyjnej, szczelności przegród zewnętrznych i dobrej paroizolacji. Niezależnie od tego czy wybierzemy domek w wariancie całorocznym czy letniskowym izolacje termiczne mają takie same grubości: w ścianach 20 cm, w dachu 25 cm, w podłodze 20 cm. Wykończenie poszczególnych powierzchni: podłogi – płyty konstrukcyjne i końcowa posadzka. Wykończenie ścian i sufitów od środka – z okładzin z drewna naturalnego (deszczułki), płyty Strama, albo płyty g-k lub Fermacell. Wykończenie ścian zewnętrznych – z okładziny z drewna naturalnego (deska elewacyjna), lub wariantowo blacha na rąbek, albo ewentualnie panele elewacyjne – np. Kerrafront, lub Vinylit. Wykończenie dachu – blacha na rąbek. Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna – okna 2 lub 3-szybowe w ramach pcv. Drzwi zewnętrzne – stalowe ocieplane. Drzwi wewnętrzne – z płyty lakierowanej np. Dre, lub na zamówienie z płyty wodoodpornej lakierowane.

Rzuty domu modułowego MG 3

Czytaj dalej – kliknij tu

Dalej przechodzimy do salonu, z dużym przeszklonym otwarciem na taras, o szerokości całej ściany szczytowej. W salonie zaprojektowano część wypoczynkową z narożną kanapą i ścianą kominkową, widoczne pięknie wyeksponowane schody na poddasze, oraz część jadalną ze stołem i krzesłami. Po drugiej stronie domu mamy kuchnię z zabudową w kształcie litery “L” z szafkami dolnymi i górnymi, wbudowaną lodówką, płytą grzewczą i zlewozmywakiem, wygodną łazienkę z kabiną prysznicową i zabudową dla pralki i bojlera, oraz praktyczne pomieszczenie gospodarcze- schowek pod schodami. Przeszklenie w salonie wprowadza do wnętrza dużo światła i powiększa optycznie salon. Na poddaszu zaprojektowano trzy pokoje sypialne – sypialnię master, oraz dwa pokoiki dodatkowe (dziecięce). Każdy z pokoi ma wbudowaną szafę ubraniową, oraz pełnowymiarowe łóżko. Domek przeznaczony jest dla 4-osobowej rodziny, ale z powodzeniem może to być domek dla 2 osób. Stosując kanapę rozkładaną w salonie na parterze jednorazowo może w nim przebywać nawet 6 osób. Pozostałe 16 wersji wariantowych domu modułowego MG 3 mają zwiększone wymiary zewnętrzne i powierzchnie użytkowe – od podstawowych 38,5 m2, aż do 71,8 m2 powierzchni użytkowej w największym wariancie domu. Powierzchnia domu z podłogą poddasza ze skosami jest tu zawsze większa o dodatkowe ca 10-15 m2. Rzuty wariantowe domu MG 3 pokazujemy poniżej.

Rzuty domu modułowego MG 3

Galeria zdjęć domu modułowego MG 3

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Warianty domu modułowego MG 3

Czytaj dalej – kliknij tu

Zależnie od wybranego wariantu domu modułowego MG3 wnętrza przewidują programy z salonem, jedną łazienka i trzema sypialniami na poddaszu, albo z salonem, dwiema łazienkami, dodatkowym pokojem na parterze, oraz trzema sypialniami na poddaszu. Poniżej prezentujemy rzuty i podstawowe parametry wersji wariantowych domu MG 3. Zaprezentowane wersje są przykładami możliwości jakie można uzyskać z bryły domu o tym kształcie i parametrach. Razem z Państwem możemy zaprojektować Wasz przyszły dom zupełnie od początku, zgodnie z Waszymi pomysłami i wymaganiami. Zapraszamy do wspólnej pracy.