Domek letniskowy nad morzem

Domek letniskowy nad morzem

Popularność polskiego morza nie maleje od lat. Inwestorzy prześcigają w udoskonalaniu swojej oferty bazy noclegowej. Hitem ostatnich lat są domki mobilne, które dowolnie możemy konfigurować na działkach, które mają niestandardowe wymiary. Domki nad morzem są atrakcyjną inwestycją ze względu na bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny. Dla tych, którzy wciąż się wahają, czy powinni zakupić domek mobilny na swoją działkę nad morzem, zapraszamy do zapoznania się z naszymi argumentami.

Domki letniskowe nad morzem – hit czy kit?

Wakacje blisko morza to marzenie wielu podróżników. Wczasy nad polskim morzem to zawsze loteria – czy uda nam się wstrzelić w okno pogodowe i będziemy się cieszyć słońcem, czy może jednak naszym stałym elementem garderoby będzie płaszcz przeciwdeszczowy i kalosze. Jedno, czego możemy być pewni, to komfort jakiego doświadczymy podczas użytkowania domku mobilnego w trakcie naszego urlopu.

Zalety domku letniskowego nad morzem

W dobie pandemii i obostrzeń z jakimi się spotykamy, coraz częściej wybieramy oddzielny budynek z dostępem do terenu zielonego. Co ważne, nowoczesne domki letniskowe znacząco się różnią od tych, które znamy z lat 80tych, czy 90tych. Komfortowe domki nad morzem charakteryzują się nowoczesnym designem, ekologicznymi rozwiązaniami, dobrą ergonomią. Często dzięki dodatkowej altanie powiększamy przestrzeń i możemy cieszyć dodatkowym salonem przed domem.

Domek nad morzem blisko plaży cieszy się zawsze popularnością wśród znajomych oraz osób zainteresowanych odpoczynkiem na wybrzeżu. Możesz zaplanować kalendarz tak, by móc wynajmować domek osobom zainteresowanym, a przychody z wynajmu traktować jako zabezpieczenie na wypadek napraw czy modernizacji domu. Jeśli pomyślisz o całorocznym biznesie, to bez problemu uda Ci się to zrealizować z nami. Nasze luksusowe domki letniskowe mogą być wykorzystywane całorocznie. Zwiększasz dzięki temu szansę na dodatkowy dochód poza sezonem. W związku z ograniczeniami w podróży, nadmorska turystyka cieszy się również dużą popularnością poza okresem wysokim (od maja do połowy września).Domki nad morzem to od zawsze świetny pomysł na biznes.

Liczba gości w domku, w zależności od jego rozmiaru może sięgać 6 osób. Ta oferta z powodzeniem trafia w gust rodzin z dziećmi jak i przyjaciół chcących miło spędzić czas w miejscowości nadmorskiej. Domek spełnia wszystkie wymagania – w środku jest funkcjonalna kuchnia, sypialnia, salon, łazienka. W ciągu kilku dni nie zabraknie nam wygód do których jesteśmy przyzwyczajeni w swoim regularnym życiu.

Warto zadbać o dodatkowe wyposażenie poza domkiem – leżaki, sprzęt plażowy, hamaki, plac zabaw dla dzieci. Dzięki tym rozwiązaniom wszyscy będą miło wspominać pobyt w domku nad morzem. Aktywne osoby z pewnością zapytają się o atrakcje sportowe , gdzie jest najbliższa wypożyczalnia rowerów.

Wypunktujmy, czym charakteryzuje się dobry ośrodek wypoczynkowy:

  • atrakcyjna lokalizacja,
  • oddalenie do 900 m od plaży,
  • domki wyposażone w aneks kuchenny,
  • domki i pokoje powinny być czyste, w pełni wyposażone we wszelkie wygody ( np wi-fi),
  • bliskość placu zabaw, miejsce na ognisko,
  • komfortowe rozwiązania: płatność kartą na recepcji,
  • odpowiednia ilość miejsc parkingowych,
  • przystępne ceny – odpowiednie do jakości świadczonych usług.

Domek nad morzem – jaki projekt będzie najlepszy

Mamy w swojej ofercie różne domki mobilne, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Realizujemy również domki z uwzględnieniem potrzeb i pomysłu Inwestora. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla zamówień domków jako inwestycję w ośrodkach czasowych.

Jeżeli na działce nie będzie możliwości przyłącza energetycznego, uwzględnij to na etapie projektowania, wówczas uwzględniony zostanie założenie alternatywnego źródła energii (np. paneli słonecznych).

Wśród wielu ofert domków letniskowych warto wybrać ten, który będzie najbardziej wygodny w użytkowaniu.

Domki letniskowe nad morzem- jak zorganizować transport i montaż

Zapoznaj się z naszymi wskazówkami jak transportować domek letniskowy w artykule “Ustawienie domku mobilnego na działce”. Dzięki temu unikniesz błędów, dowiesz się czy podejmiesz się samodzielnego sadowienia domku na działce, czy zlecisz to wykwalifikowanej ekipie do zadań specjalnych. Wiemy, że dla osób bez doświadczenia może być to nie lada wyzwanie. Jeżeli podejmiesz się sam poziomowania, przygotuj się na wytężoną pracę.

Popularność domków letniskowych – najważniejsze powody

Zainteresowanie domkami letniskowymi jest bardzo duże. Z roku na rok, ośrodki wakacyjne udoskonalają swoją ofertę. Niejeden ośrodek wypoczynkowy wymienia stare domki letniskowe nad morzem na nowe, dzięki czemu ich oferta na rynku wynajmów krótkoterminowych jest bardzo atrakcyjna. Obecny must have w domkach, to: aneks kuchenny w centralnej części domu i wi fi. Idealne miejsce dla dzieci to plac zabaw, więc zaplanujmy wokół swoich domków miejsce dla dzieci.

Właściciele dużych ośrodków mogą pozwolić sobie, by za jednym razem wymienić 10, czy 20 domków. Pamiętajmy jednak, że jest to kosztowna inwestycja i jeżeli jesteś na początku swojej drogi, zdecyduj się na małe kroki. Zakup jednego domku to rozpoczęcie najlepszej przygody Twojego życia.

Spontaniczne wakacje blisko morza

Posiadanie swojego domku letniskowego otwiera przed właścicielem nowy rozdział w życiu. Od teraz nie trzeba spędzać wielu godzin na wyszukaniu najlepszych ofert na rynku. Decyzję o wyjeździe można podjąć w ostatniej chwili i mieć pewność, że odpoczniemy nad morzem bałtyckim w naszym stylu. Eliminujemy problemy z dostępnością noclegową, co jest ważne szczególnie w okresie wakacyjnym.

Polecane domki modułowe

Dom modułowy MG 1

4+2

32-66m2

6,5/10 x 5/6,6m

Od 134 808 zł*

4+2

32-66m2

6,5/10 x 5/6,6m

Od 134 808 zł*

Dom modułowy MG 1 – parterowy dom, składający się z dwóch modułów dostarczanych na działkę jako kompletne wykończone i zestawianych w całość. Domek o tradycyjnej architekturze, z dwuspadowym dachem. Dostępnych jest wiele wersji wielkości, wariantów funkcjonalnych wnętrza oraz wykończenia elewacji.

Dom modułowy MG 2

4

31-63m2

6,6/10,4 x 5,1/6,7m

Od 145 755 zł*

4

31-63m2

6,6/10,4 x 5,1/6,7m

Od 145 755 zł*

Dom modułowy MG 2 – parterowy dom, składający się z dwóch modułów dostarczanych na działkę jako kompletne wykończone i zestawianych w całość. Domek o nowoczesnej architekturze i prostej bryle z dwuspadowym dachem. Dostępnych jest wiele wersji wielkości, wariantów funkcjonalnych wnętrza jak i wykończenia elewacji.

Dom modułowy MG 3

4+2

45-81m2

6,6/10,7 x 5,1/6,1m

Od 260 145 zł*

4+2

45-81m2

6,6/10,7 x 5,1/6,1m

Od 260 145 zł*

Dom modułowy MG 3 – dom z poddaszem użytkowym, składający się z czterech modułów dostarczanych na działkę jako kompletne wykończone i zestawianych w jedną całość. Domek o nowoczesnej architekturze i prostej bryle z dwuspadowym dachem. Dostępnych jest wiele wersji wielkości domu, wariantów funkcjonalnych wnętrza i wykończenia elewacji.

Dom modułowy MG 4

4+2

48-86,6m2

7,8/10,4 x 5/6,1m

Od 292 986 zł*

4+2

48-87m2

7,8/10,4 x 5/6,1m

Od 292 986 zł*

Dom modułowy MG 4 – domek z poddaszem, składający się z czterech modułów dostarczanych na działkę jako kompletne wykończone i zestawianych w jedną całość. Dom o tradycyjnej architekturze z dwuspadowym dachem. Dostępnych jest wiele wersji wielkości domu, wariantów funkcjonalnych wnętrza i wykończenia elewacji.

* Podana cena dotyczy najmniejszego wariantu domu modułowego w standardzie DEVELOPER i zawiera 23% VAT.

Czy domki nad morzem można wynajmować całym rokiem?

Domki położone nad morzem mogą być całoroczne, jeżeli są odpowiednio przygotowane. Sprawdź czy ocieplenie pozwoli cieszyć się odpoczynkiem późną jesienią, czy w zimie.

Czy domki nad morzem są popularnym rozwiązaniem?

Oferta domków letniskowych trafia w gusta osób, które cenią sobie niezależność i komfort. Domki są popularne wśród rodzin z dziećmi, którzy doceniają rodzinny wypoczynek.

Planuję otworzyć ośrodek domków letniskowych, na co mam zwrócić uwagę?

Zadbaj o najlepszy komfort wczasowiczów. Do dyspozycji gości przygotuj aneks kuchenny, czyste pokoje, atutem będzie plac zabaw czy basen z podgrzewaną wodą.