Dom modułowy MG 4
Dom modułowy MG 4
Dom modułowy MG 4
Dom modułowy MG 4
Dom modułowy MG 4
Dom modułowy MG 4
previous arrow
next arrow

Dom modułowy MG 4

https://dreammobilhouse.pl/wp-content/uploads/domek-modulowy-model-mg-4-1.jpg

4.4

40

5

1

292986

PLN

InStock

Dom modułowy MG 4 to nasza oferta budynku o tradycyjnej drewnianej architekturze. Domu modułowego z dużymi okapami dachów i z zadaszonym tarasem i balkonem poddasza. Dom modułowy MG 4 składa się z czterech modułów, dostarczanych na działkę Inwestora jako wykończone części budynku i zestawianych razem w jedną całość.

81549

EUR

InStock

Dom modułowy

MG4

Dom modułowy model MG 4 to nasza oferta budynku o tradycyjnej drewnianej architekturze. Domu z dużymi okapami dachów i z zadaszonym tarasem i balkonem poddasza. Dom składa się z czterech modułów, dostarczanych na działkę Inwestora jako wykończone części budynku i zestawianych razem w jedną całość. Części domu wykonywane są w całości w naszym zakładzie produkcyjnym i przywożone na budowę. Montaż domu trwa 3-4 dni, a dodatkowe prace wykończeniowe wydłużają ten czas do około tygodnia. Domek MG 4 występuje w 9-ciu wersjach wariantowych – w różnych wymiarach zewnętrznych, powierzchniach i układach funkcjonalnych. Podstawowy wariant domu ma powierzchnię użytkową 40,3 m2 i powierzchnię mierzoną po podłodze (ze skosami) 51,6 m2. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Największa wersja domu ma powierzchnię użytkową 75,9 m2 i powierzchnię podłogi 92 m2. Wymiary zewnętrzne domu zaczynają się w bazowej wersji od 7,8 x 5 m, aż do 10,4 x 6,1 m w wariancie największym. Każda kolejna wersja domu jest większa i bardziej przestronna od poprzedniej. Wszystkie wersje mogą być wybudowane zarówno na pozwolenie na budowę, jak i procedurze domu na zgłoszenie. Dom oferujemy w wersji całorocznej, lub letniskowej. Wariant całoroczny jest energooszczędny, bardzo dobrze izolowany i wyposażony w instalacje pozwalające na komfortowe mieszkanie w nim przez cały rok. Architektura jaką zastosowaliśmy w tym projekcie to mieszanka nowoczesności z tradycyjną formą drewnianego wiejskiego domu. Wygląd zewnętrzny domu tworzą elewacje z drewna naturalnego, połączone z grafitowymi elementami pokrycia dachowego, ram okien, obróbek blacharskich. Najważniejszym elementem podkreślającym urodę domu jest zadaszony taras i balkon, podparty drewnianymi słupkami, z dużymi przeszkleniami okien balkonowych z salonu i sypialni. Materiały wykończeniowe i kolorystykę domu można oczywiście dowolnie dostosować do wymagań i gustów Klienta. Dom modułowy MG 3 ma zwartą prostokątną bryłę, przykrytą dachem o kącie nachylenia 37 stopni, z wystającym nad taras zadaszeniem chroniącym przez opadami i nadmiernym nasłonecznieniem, z balkonem dostępnym z sypialni na poddaszu. Duże okapy otaczające budynek osłaniają ściany domu, dają ładny cień i podkreślają tradycyjną formę tego drewnianego domku. Dom można dowolnie rozbudować – po wybudowaniu bazowego domu z czterech modułów, można dodawać kolejne moduły – jeśli Inwestor będzie w późniejszym czasie potrzebował rozbudować dom. Każdy moduł budynku jest oddzielną konstrukcyjne zamkniętą całością, dlatego dom można wielokrotnie rozkładać i przenosić w inne miejsce.

Dom modułowy MG 4 od zewnątrz

Obróć telefon aby powiększyć galerię