Dom modułowy MG 4
Dom modułowy MG 4
Dom modułowy MG 4
Dom modułowy MG 4
Dom modułowy MG 4
Dom modułowy MG 4
previous arrow
next arrow

Dom modułowy MG 4

Dom modułowy

MG4

Dom modułowy model MG 4 to nasza oferta budynku o tradycyjnej drewnianej architekturze. Domu z dużymi okapami dachów i z zadaszonym tarasem i balkonem poddasza. Dom składa się z czterech modułów, dostarczanych na działkę Inwestora jako wykończone części budynku i zestawianych razem w jedną całość. Części domu wykonywane są w całości w naszym zakładzie produkcyjnym i przywożone na budowę. Montaż domu trwa 3-4 dni, a dodatkowe prace wykończeniowe wydłużają ten czas do około tygodnia. Domek MG 4 występuje w 9-ciu wersjach wariantowych – w różnych wymiarach zewnętrznych, powierzchniach i układach funkcjonalnych. Podstawowy wariant domu ma powierzchnię użytkową 40,3 m2 i powierzchnię mierzoną po podłodze (ze skosami) 51,6 m2. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Największa wersja domu ma powierzchnię użytkową 75,9 m2 i powierzchnię podłogi 92 m2. Wymiary zewnętrzne domu zaczynają się w bazowej wersji od 7,8 x 5 m, aż do 10,4 x 6,1 m w wariancie największym. Każda kolejna wersja domu jest większa i bardziej przestronna od poprzedniej. Wszystkie wersje mogą być wybudowane zarówno na pozwolenie na budowę, jak i procedurze domu na zgłoszenie. Dom oferujemy w wersji całorocznej, lub letniskowej. Wariant całoroczny jest energooszczędny, bardzo dobrze izolowany i wyposażony w instalacje pozwalające na komfortowe mieszkanie w nim przez cały rok. Architektura jaką zastosowaliśmy w tym projekcie to mieszanka nowoczesności z tradycyjną formą drewnianego wiejskiego domu. Wygląd zewnętrzny domu tworzą elewacje z drewna naturalnego, połączone z grafitowymi elementami pokrycia dachowego, ram okien, obróbek blacharskich. Najważniejszym elementem podkreślającym urodę domu jest zadaszony taras i balkon, podparty drewnianymi słupkami, z dużymi przeszkleniami okien balkonowych z salonu i sypialni. Materiały wykończeniowe i kolorystykę domu można oczywiście dowolnie dostosować do wymagań i gustów Klienta. Dom modułowy MG 3 ma zwartą prostokątną bryłę, przykrytą dachem o kącie nachylenia 37 stopni, z wystającym nad taras zadaszeniem chroniącym przez opadami i nadmiernym nasłonecznieniem, z balkonem dostępnym z sypialni na poddaszu. Duże okapy otaczające budynek osłaniają ściany domu, dają ładny cień i podkreślają tradycyjną formę tego drewnianego domku. Dom można dowolnie rozbudować – po wybudowaniu bazowego domu z czterech modułów, można dodawać kolejne moduły – jeśli Inwestor będzie w późniejszym czasie potrzebował rozbudować dom. Każdy moduł budynku jest oddzielną konstrukcyjne zamkniętą całością, dlatego dom można wielokrotnie rozkładać i przenosić w inne miejsce.

Dom modułowy MG 4 od zewnątrz

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Elewacja zewnętrzna domu wykończona jest okładziną z drewna naturalnego – z malowanych zabezpieczonych deszczułek. Wariantowo wykończenie elewacji można wykończyć panelami Vinylit. Dach budynku przykryty jest blachą dachówkową, lub blachą na rąbek. Kolorystykę domu można dowolnie dostosować do wymagań estetycznych Klienta. Zależnie od wybranej wersji domu, wielkość i ustawienie okien mogą być zmienione, zostawiając zawsze duże przeszklenia z salonu otwierające wnętrze na zadaszony taras. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Dom modułowy MG 4 wykonany jest na stalowej ramie podłogowej, będącej elementem konstrukcji każdego modułu, ze stalowymi elementami wzmacniającymi ściany i stropy budynku. Moduły domu stawiane są na betonowych fundamentach punktowych. Każdy z modułów stanowi zwartą całość, dzięki czemu dom można bez problemu transportować i przestawiać – przenosić w inne miejsce jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wnętrze domu modułowego MG 4

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Wnętrze bazowej wersji domu modułowego MG 4 zawiera – na parterze: pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze-schowek, oraz na poddaszu: trzy pokoje sypialnych. Program funkcjonalny zapewnia komfortowe mieszkanie dla dwóch do czterech osób, wykorzystując dom jako budynek całoroczny lub letniskowy – według założeń Inwestora. Model MG 4 posiada dodatkowych 8 wersji wariantowych, o powiększonych wymiarach zewnętrznych i powierzchni użytkowej, oraz większej ilości pomieszczeń. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Największy wariant domu posiada dodatkowy pokój na parterze, większy salon, trzy sypialnie, garderobę i dwie łazienki. Wnętrze w każdej opcji wyposażenia jest kompletnie wykończone – z okładzinami ścian, podłóg i sufitów. Dodatkowo można zamówić domek całkowicie umeblowany, z urządzeniami sanitarnymi i AGD. Ściany pokoi wykończone są okładziną z drewna naturalnego z fragmentami z płyty Strama, lub – na życzenie Klienta – z płyt Fermacell. Sufity domu wykonane są z drewna naturalnego z deszczułek, lub zamiennie z paneli z płyt Strama. Dodatkowym elementem dekoracyjnym sufitu parteru, dodającym atrakcyjności wnętrzu, są belki drewniane stropu wystające poniżej linii sufitu. Ściany w łazience wykończone mogą być – zależnie od wyboru Klienta: panelami pcv, Kerradeco, lub Fibo – w połączeniu z fragmentami z drewna. Podłogi domu modułowego MG 4 wykończone są bazowo wykładziną winylową pcv o wysokiej wytrzymałości na ścieranie Lentex, lub zamiennie panelami winylowymi, albo deską warstwową. W wersji wyposażenia Premium domek oferujemy jako całkowicie umeblowany, z meblami wykonanymi z płyt laminowanych, o fakturze drewnopodobnej lub w jednolitym kolorze. Urządzenia AGD, przybory sanitarne, oraz meble tapicerowane są elementami możliwymi do zamówienia w specyfikacji domku – zależnie od wybranej opcji wyposażenia.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych – kliknij

Wirtualny spacer po domku

Obróć telefon, aby zobaczyć wirtualny spacer w lepszej jakości

Spacer wirtualny po domu modułowym MG 4

Parametry domu modułowego MG 4

Dom modułowy MG 4 w bazowej wersji ma wymiary zewnętrzne 7,8 x 5 m. Dostępne są także większe wersje wariantowe (9,4 x 5 m, 10,4 x 5 m, 7,8 x 5,5 m, 9,4 x 5,5 m, 10,4 x 5,5 m, 7,8 x 6,1 m, 9,4 x 6,1 m, 10,4 x 6,1 m). Każda z kolejnych wersji ma zmieniony układ pomieszczeń, a same pokoje są większe. Konstrukcja budynku składa się z dolnej stalowej ramy podłogowej – malowanej albo cynkowanej, ze wzmocnieniem ścian i stropów z konstrukcji stalowej, nadającej sztywność modułowi. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Pozostała część konstrukcji – ściany, dach, podłogi, stropy – wykonana jest w szkielecie drewnianym z drewna certyfikowanego C24. Domek zaprojektowano zgodnie z normami dla budownictwa szkieletowego, tak aby spełniał rygory wytrzymałościowe. Dodatkowa konstrukcja stalowa stanowi rdzeń – szkielet główny konstrukcji budynku. Elementy stalowe ukryte są w warstwach konstrukcyjnych i dobrze izolowane termicznie w celu uniknięcia mostków termicznych w przegrodach budynku. Ściany, dach i podłogi są izolowane: termicznie, przeciwwilgociowo, wiatrochronnie i paroizolacyjnie – wełną mineralną, foliami i membranami. Przegrody zaprojektowano z zapewnieniem otwartości dyfuzyjnej, szczelności przegród zewnętrznych i dobrej paroizolacji. Niezależnie od tego czy wybierzemy domek w wariancie całorocznym czy letniskowym izolacje termiczne mają takie same grubości: w ścianach 20 cm, w dachu 25 cm, w podłodze 20 cm. Wykończenie poszczególnych powierzchni: podłogi – płyty konstrukcyjne i końcowa posadzka. Wykończenie ścian i sufitów od środka – z okładzin z drewna naturalnego (deszczułki), płyty Strama, albo płyty g-k lub Fermacell. Wykończenie ścian zewnętrznych – z okładziny z drewna naturalnego (deska elewacyjna), lub wariantowo panele Vinylit. Wykończenie dachu – blachodachówka lub blacha na rąbek. Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna – okna 2 lub 3-szybowe w ramach pcv. Drzwi zewnętrzne – stalowe ocieplane. Drzwi wewnętrzne – z płyty lakierowanej np. Dre, lub na zamówienie z płyty wodoodpornej lakierowane.

Wymiary zewnętrzne5,0 x 7,87 m 
Powierzchnia zabudowy z podcieniem39,29 m2
Powierzchnia zabudowy bez podcienia32,40 m2
Powierzchnia całkowita47,95 m2
Powierzchnia użytkowa40,31 m2
Kubatura brutto177 m3
Kubatura netto122 m3
Ilość osób / łóżek4
Wysokość od podłogi do kalenicy6,30 m
Wysokość do kalenicy z ramą i podłogą6,53 m
Wysokość minimalna od poz. ziemi do kalenicy z fundamentem6,68 m
Wysokość pomieszczeń parteru2,6 (2,5) m
Wysokość pomieszczeń poddasza2,67 m
Wysokość ściany kolankowej1,08 m
Kąt nachylenia dachu37 stopni
Ciężar domu15 ton
Konstrukcja domudrewniano-stalowa
Minimalna ilość punktów oparcia fundamentu punktowego16
Charakterystyka energetyczna dla wersji całorocznejEP 68,8 kWh/(m2)
* parametry dotyczą wariantu bazowego model MG 4

Konstrukcja ścian w domu modułowym:

Konstrukcja ścian w domu modułowym
 1. Okładzina ściany (płyta g-k; okładzina drewniana; okładzina z paneli Strama).
 2. Folia paroizolacyjna.
 3. Wariantowo przedścianka na przestrzeń instalacyjną.
 4. Płyta OSB (jeśli wykończenie ścian wymaga podkładu).
 5. Izolacja termiczna z wełny mineralnej 20 cm.
 6. Szkielet konstrukcyjny drewniany podwójny 2x belki 95×45 mm.
 7. Rama konstrukcyjna stalowa z profili zamkniętych.
 8. Membrana wiatrochronna.
 9. Łaty 5×5 cm.
 10. Przestrzeń wentylacyjna.
 11. Okładzina ściany zewnętrznej (okładzina drewniana Rhombus; okładzina z deski elewacyjnej; okładzina z blachy na rąbek lub blacha panelowa; okładzina Vinylit).

Konstrukcja podłogi na gruncie w domu modułowym:

Konstrukcja podłogi na gruncie w domu modułowym
 1. Wykończenie podłogi (wykładzina winylowa; panele winylowe; panele podłogowe MDF/drewniane).
 2. Płyta konstrukcyjna podłogi MFP 22 mm.
 3. Folia PE.
 4. Konstrukcja drewniana ramy podłogowej z drewna C24 (2x 95×45 mm/195x45mm).
 5. Izolacja termiczna podłogi – wełna mineralna 20 cm.
 6. Konstrukcja stalowa ramy podłogowej z profili zamkniętych.
 7. Siatka stalowa ochronna przeciw gryzoniom 6×6 mm.
 8. Membrana wiatrochronna.
 9. Słupek betonowy fundamentu punktowego.
 10. Przestrzeń wentylacyjna między konstrukcją podłogi a gruntem rodzimym.

Konstrukcja stropu w domu modułowym:

Konstrukcja stropu w domu modułowym
 1. Wykończenie podłogi (wykładzina winylowa; panele winylowe; panele podłogowe MDF/drewniane).
 2. Płyta konstrukcyjna podłogi MFP 22 mm.
 3. Folia PE.
 4. Izolacja akustyczna – wełna mineralna 120/150 mm.
 5. Konstrukcja drewniana stropu nad parterem – belki z drewna C24.
 6. Rama konstrukcyjna stalowa modułu górnego z profili zamkniętych.
 7. Rama konstrukcyjna stalowa modułu dolnego z profili zamkniętych.
 8. Belki dekoracyjne sufitu parteru z drewna C24.
 9. Folia PE.
 10. Przestrzeń między modułami.
 11. Folia paroizolacyjna.
 12. Wykończenie sufitu parteru – okładzina drewniana.

Konstrukcja dachu w domu modułowym:

Konstrukcja dachu w domu modułowym
 1. Pokrycie dachowe (blacha na rąbek; blacha modułowa).
 2. Łaty 5×5 cm.
 3. Kontrłaty 2,5×5 cm.
 4. Membrana wiatrochronna.
 5. Izolacja – wełna mineralna (20-25 cm).
 6. Konstrukcja drewniana dachu z drewna C24 (podwójna: 2x 95×45 mm).
 7. Rama konstrukcyjna stalowa z profili zamkniętych.
 8. Płyta OSB (jeśli wykończenie ścian wymaga podkładu).
 9. Folia paroizolacyjna.
 10. Okładzina sufitu (płyta g-k/Fermacell; okładzina drewniana; okładzina z paneli Strama).

Instalacje w domu modułowym:

Kompletna instalacja elektryczna 230/380 V z tablicą bezpieczników, z kompletem gniazd, łączników i punktów oświetleniowych sufitów.

Instalacja wodno-kanalizacyjna z zasilaniem i odprowadzeniem ścieków pod podłogę domu, ze spustem wody na zimę w wersji letniskowej.

Instalacja ogrzewania do wyboru: grzejniki elektryczne z programatorami i termostatami, lub ogrzewanie podłogowe elektryczne, lub instalacja c.o. z kotła gazowego na butle albo zasilana pompą ciepła powietrze-woda z rozprowadzeniem ciepła grzejnikami lub podłogówką.

Ciepła woda użytkowa: terma elektryczna cwu wysokiej wydajności pojemności 50 albo 80 L, lub przepływowy podgrzewacz cwu w piecu gazowym, lub pompa ciepła.

Wentylacja: w domkach w wariancie letniskowym wentylacja wywiewna kratkami wentylacyjnymi + nawiewniki okienne powietrza w ramach okien, w domkach całorocznych proponujemy zastosowanie wentylacji mechanicznej z rekuperacją: z rekuperatorem centralnym, albo wariantowo rekuperatory ścienne.

Klimatyzacja: oferujemy instalację klimatyzacji typu split z jednostką wewnętrzną w salonie.

Elementy inteligentnego domu: możemy zaoferować dodatkowo instalację alarmową, oraz zarządzanie ogrzewaniem, ciepła wodą i wentylacją mechaniczną z pozycji aplikacji w telefonie komórkowym.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych – kliknij

Rzuty domu modułowego MG 4

Rzuty domu modułowego MG 4 - parter
Rzuty domu modułowego MG 4 - piętro

Wnętrze domu modułowego MG 4 w wersji podstawowej składa się z salonu, aneksu kuchennego, łazienki i pomieszczenia gospodarczego – na parterze, oraz trzech pokoi sypialnych – na poddaszu. W domku w wersji podstawowej mamy do dyspozycji najmniejszą powierzchnię użytkową i pokoje nie są duże, ale zaprojektowano je i urządzono maksymalnie funkcjonalnie i ergonomicznie. Do wnętrza domu dostajemy się szerokimi drzwiami w elewacji bocznej z daszkiem, wprost do przestrzeni dziennej parteru. Po bokach przewidziano szafę ubraniową, oraz szafkę na buty i wieszaki. Dalej dostajemy się do salonu, z dużym przeszklonym otwarciem na taras. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

W salonie zaprojektowano część wypoczynkową z narożną kanapą i ścianą kominkową, wyeksponowane schody na poddasze, oraz jadalnię ze stołem i krzesłami. Po przeciwnej stronie parteru mamy kuchnię zabudowaną w kształcie litery „L” z szafkami dolnymi i górnymi, wbudowaną lodówką, płytą grzewczą i zlewozmywakiem, wygodną łazienkę z kabiną prysznicową i zabudową dla pralki i bojlera, oraz praktyczne pomieszczenie gospodarcze – schowek pod schodami. Przeszklenia salonu otwierają wnętrze na taras i ogród, wprowadzają do wnętrza dużo światła i powiększają optycznie pokój. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie – master, oraz dwa dodatkowe pokoiki dziecięce. Każdy z pokoi ma wbudowaną szafę ubraniową, oraz pełnowymiarowe łóżko. Domek przeznaczony jest dla 4-osobowej rodziny, ale z powodzeniem może to być wygodny dom dwuosobowy. Z kolei stosując rozkładaną kanapę w salonie na parterze jednorazowo może w domu przebywać nawet 6 osób. Pozostałe 8 wersji wariantowych domu modułowego MG 4 ma zwiększone wymiary zewnętrzne i powierzchnie użytkowe – od podstawowych 40,3 m2, aż do 76 m2 powierzchni użytkowej w największym wariancie domu. Powierzchnia budynku z podłogą poddasza ze skosami jest tutaj zawsze większa o dodatkowe ca 10-15 m2. Rzuty wariantowe domu MG 4 pokazujemy poniżej.

Pobierz kartę katalogową do druku

Rzut domu modułowego MG 4

Galeria zdjęć domu modułowego MG 4

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Standard wyposażenia

Nasze domy modułowe występują w trzech standardach wykończenia:

Basic – czyli podstawowy bazowy wariant domu wykończony, z kompletem instalacji, ale bez umeblowania.

Comfort – wariant wykończony z wyposażoną łazienką i kuchnią, z meblami kuchennymi, łazienkowymi, przyborami sanitarnymi, sprzętami AGD, ale bez mebli w pokojach.

Premium – wariant w pełni wykończony i wyposażony w komplet mebli i urządzeń w całym domu we wszystkich pomieszczeniach.

Dodatkowo macie Państwo możliwość szerokiej personalizacji spośród elementów dodatkowego wyposażenia domu.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych – kliknij

Dzięki długiej liście wyposażenia dodatkowego naszych domów modułowych możecie Państwo wymyślić i zaprojektować swój dom dobierając kolory, materiały i rozwiązania według swoich potrzeb i gustu. Sam proces konfiguracji i personalizacji domku jest prostym i przyjemnym doświadczeniem, a jego efektem jest dom uszyty na miarę zgodnie z życzeniami i wizją Klienta. Na każdym kroku nasi projektanci i handlowcy służą radą, pomocą i profesjonalnym doradztwem.

Nasze domy można też zamówić w stanie deweloperskim, do samodzielnego wykończenia – kliknij

basic

Standard wykończenia i wyposażenia domu Basic

Konstrukcja stalowo – drewniana domu; rama podłogowa stalowa spawana i malowana wysokoodpornymi farbami + elementy stalowej konstrukcji ścian i stropów, konstrukcja podłogi, ścian i dachu z suszonego drewna szwedzkiego C24

Izolacja przeciwwilgociowa, paroizolacja i izolacja wiatrochronna w podłodze, ścianach, dachu

Spód domku zabezpieczony siatką stalową fi 6mm + membraną pozwalającą na oddychanie podłogi

Izolacja termiczna 20 cm wełny mineralnej w podłodze i 25 cm w dachu

Izolacja termiczna 20 cm wełny mineralnej w ścianach zewnętrznych

Pokrycie dachowe z blachodachówki lub blachy na rąbek, obróbki blacharskie z blach powlekanych, rynny i rury spustowe z pcv

Okna pcv dwuszybowe, z ramami 6-komorowymi, z nawietrznikami zapewniającymi cyrkulację powietrza we wnętrzu

Drzwi tarasowe z ruchomym słupkiem

Drzwi wejściowe zewnętrzne pcv szklone z podwójnym zamkiem lub stalowe izolowane z podwójnym zamkiem

Zewnętrzne wykończenie glifów okiennych i drzwiowych z blachy obróbkowej

Wewnętrzne wykończenie okien i drzwi listwami drewnianymi lub mdf

Drzwi wewnętrzne mdf w okleinie z regulowaną ościeżnicą

Podłoga wykończona wykładziną winylową o wysokiej odporności na ścieranie – obiektową

Listwy przypodłogowe pcv

Listwy sufitowe pcv lub mdf

Wykończenie ścian wewnętrznych domu okładziną drewnianą z deszczułek i panelami pcv

Wykończenie elewacji zewnętrznej szalówką drewnianą malowaną

Kompletna instalacja wod-kan, elektryczna, rtv/internet, wentylacji

Kompletne wyposażenie w kontakty, gniazda, łączniki

Przygotowanie elektryki do instalacji grzejników elektrycznych, oraz bojlera elektrycznego

Miska ustępowa typu kompakt, brodzik prysznica, podejścia do przyborów sanitarnych i armatury

Tablica rozdzielcza bezpieczników

Zewnętrzne wejścia instalacyjne dla wody, kanalizacji i zasilania elektrycznego domu pod podłogą, z przygotowaniem do sezonowego spuszczania wody

Wentylacja mechaniczna w łazience i kuchni – przewody i instalacja elektryczna

Wewnętrzne oświetlenie LED

Wyjścia do oświetlenia zewnętrznego (do kinkietów)

Wyprowadzony kabel antenowy rtv na zewnątrz domku

comfort

Standard Basic oraz dodatkowo:

Kabina prysznicowa 80×80 – 90×90 zależnie od modelu domku

Umywalka łazienkowa z baterią i z szafka umywalkową dolną, lustrem i podświetleniem led

Wentylator łazienkowy wywiewny

Bojler elektryczny 50 L w zabudowie szafkowej

Grzejnik łazienkowy drabinkowy elektryczny

Panelowe grzejniki elektryczne w każdym pokoju

Szafki kuchenne dolne w okleinie standard z blatem

Szafki kuchenne górne w okleinie standard z podświetleniem led

Zlewozmywak kuchenny z baterią

Lodówka podblatowa w zabudowie z zamrażalnikiem

Elektryczna płyta grzewcza dwupalnikowa

Okap kuchenny wbudowany w szafkach górnych

premium

Standard Comfort oraz dodatkowo:

Stół jadalny z czterema krzesłami

Szafka telewizyjna w salonie

Szafka wisząca w salonie

Łóżko w sypialni master o szerokości 160 cm z materacem i skrzynią na pościel

Łóżka w sypialni dziecięcej z materacami

Szafa ubraniowa w sypialni master

Szafa ubraniowa w sypialni dziecięcej

Szafki nocne i stoliki w sypialniach (zgodnie z modelem domu)

Szafki wiszące w sypialniach nad łóżkami (zgodnie z modelem domu)

Zagłówki łóżek w sypialniach tapicerowane lub z płyty meblowej

Warianty domu modułowego MG 4

Dom modułowy MG 4 dostępny jest w 8 wersjach wariantowych poza wersją bazową. Każdy kolejny wariant ma większe wymiary zewnętrzne, dając wybór domów o powierzchni użytkowej od 40,3 m2, do 76 m2, oraz od 48 m2 do 86,6 m2 powierzchni całkowitej. Wymiary zewnętrzne domków wynoszą od najmniejszego domu: 7,8 x 5 m, do największego: 10,7 x 6,1 m. Zależnie od wybranego wariantu domu modułowego MG 4 wnętrza przewidują programy z salonem, jedną łazienka i trzema sypialniami na poddaszu, albo z salonem, dwiema łazienkami, dodatkowym pokojem na parterze, oraz trzema sypialniami na poddaszu. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Poniżej prezentujemy rzuty i podstawowe parametry wersji wariantowych domu MG 4. Zaprezentowane wersje są przykładami możliwości jakie można uzyskać z bryły domu o tym kształcie i parametrach. Razem z Państwem możemy zaprojektować Wasz przyszły dom zupełnie od początku, zgodnie z Waszymi pomysłami i wymaganiami. Zapraszamy do wspólnej pracy.

Dom modułowy MG 4 wariant 2

Dom modułowy MG 4 wariant 2 to domek większy, o wymiarach 8 x 5 m. Ten 4 modułowy budynek ma zaprojektowany salon, kuchnię, trzy sypialnie, podcień i balkon.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 4 wariant 2

Dom modułowy MG 4 wariant 3

Dom modułowy MG 4 wariant 3 to 4-modułowy domek z salonem, kuchnią, czterema sypialniami, dwiema łazienkami oraz podcieniem-tarasem.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 4 wariant 3

Dom modułowy MG 4 wariant 4

Dom modułowy MG 4 wariant 4 ma wymiary 6,5 x 5,5 m. Jest to 4-modułowy domek z salonem, kuchnią, trzema sypialniami, podcieniem i balkonem.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 4 wariant 4

Dom modułowy MG 4 wariant 5

Dom modułowy MG 4 wariant 5 to wariant większy – 4-modułowy domek o wymiarach 8 x 5,5 m. We wnętrzu zaplanowano salon, kuchnię oraz trzy sypialnie. Od zewnątrz znajdziemy podcień i balkon.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 4 wariant 5

Dom modułowy MG 4 wariant 6

Dom modułowy MG 4 wariant 6 to domek o wymiarach 9 x 5,5 m. 4-modułowy budynek prefabrykowany z podcieniem i balkonem. We wnętrzu znajduje się salon, kuchnia, 4 sypialni i 2 łazienki.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 4 wariant 6

Dom modułowy MG 4 wariant 7

Dom modułowy MG 4 wariant 7 o wymiarach 6,5 x 6,1 m. W tym 4 modułowym budynku zaplanowano salon, kuchnię, 3 sypialnie. Od zewnątrz znajdziemy podcień i balkon.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 4 wariant 7

Dom modułowy MG 4 wariant 8

Dom modułowy MG 4 wariant 8 to wariant większy od modelu bazowego o wymiarach 8 x 6,1 m. 4-modułowy domek z salonem, kuchnią, trzema sypialniami, podcieniem i balkonem.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 4 wariant 8

Dom modułowy MG 4 wariant 9

Dom modułowy MG 4 wariant 9 ma wymiary 9 x 6,1 m. W tym 4-modułowym domku znajdziemy salon, kuchnię, 4 sypialnie, 2 łazienki oraz podcień i balkon.

Pobierz kartę katalogową do druku

Dom modułowy MG 4 wariant 9

Jaką powierzchnię ma dom modułowy MG4?

Dom modułowy MG4, w zależności od potrzeb Inwestora może mieć powierzchnię od 48m2 do 86,6m2.

Dla ilu osób przeznaczony jest dom modułowy MG4?

Dom modułowy MG4 będzie komfortowy dla 4-6 osób.

pl_PL