Domek mobilny F1
Domek mobilny F1
Domek mobilny F1
Domek mobilny F1
Domek mobilny F1
Domek mobilny F1

Domek mobilny F

https://dreammobilhouse.pl/wp-content/uploads/domek-mobilny-model-e-1.jpg

4.7

30

5

1

229518

PLN

InStock

Domek mobilny E to duży domek w naszej ofercie, o nowoczesnej minimalistycznej architekturze, z atrakcyjnym przeszkleniem całej ściany szczytowej, pięknie otwierającej salon na taras i ogród. Dom mobilny z designerskim ciekawym wnętrzem, łączącym elementy drewna z białymi i grafitowymi dodatkami. Dom mobilny E oferujemy w dwóch wymiarach zewnętrznych bryły: podstawowym 10,5m x 4m, oraz powiększonym 12m x 4m.

58179

EUR

InStock

Mobile house

F1

Model F1 – to jeden z największych domków mobilnych w naszej ofercie, mogący służyć jako dom wakacyjny, lub drugi dom całoroczny, albo nawet jak pełnowartościowy dom jednorodzinny do codziennego mieszkania. Domek o nowoczesnej architekturze w stylistyce domu-stodoły, z podwyższonym dachem o kącie nachylenia 35 stopni, z antresolą nad parterem i salonem z wysokim sufitem. Model z atrakcyjnym przeszkleniem ściany szczytowej- ogrodowej, otwierającej salon na taras i otaczający dom ogród. Dom z ciekawie zaprojektowanym wnętrzem z atrakcyjnymi designerskimi detalami – wnętrzem łączącym elementy drewna z białymi i grafitowymi dodatkami. Dom oferujemy w trzech wariantach i wymiarach zewnętrznych bryły: podstawowym 13 x 4,2 m, oraz powiększonym 13,5 x 4,2 m i krótszym wariancie 11 x 4,2 m. (…)

Read more - click here

Dom mobilny Model F1 występuje w 3 wariantach funkcjonalnych wnętrza, z różnym rozplanowaniem pokoi i umeblowania. Wygląd zewnętrzny domu może być dostosowany do wymagań i gustów Klienta. Możemy zastosować dowolną kolorystykę, wiele rodzajów materiałów wykończeniowych ścian i dachu, czy inne ustawienie okien. Dom przykryty jest dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 35 stopni. Kąt nachylenia dachu pozwala postawić ten konkretny model domu na ternach, gdzie warunki urbanistyczne nakazują dachy wyższy i brak jest zgody na domki z dachami łagodnymi – jak w większości domków mobilnych.

Read more - click here

Kolorystykę domu wykończonego panelami elewacyjnymi można dowolnie zmieniać, od proponowanego bazowo monochromatycznego układu ścian i dachu w odcieniach grafitu, czerni i antracytu, przez jasne zestawienie paneli w połączeniu z grafitowym wykończeniem, czy też kolorystykę drewniano – grafitową, aż po elewację szarą. Wygląd elewacji zewnętrznych – układ okien, drzwi balkonowych i wejściowych można także zmieniać stosownie do wyboru wersji wariantowej wnętrza. W wersji bazowej oraz wariantach 2i 3 proponujemy duże przeszklenie całej ściany szczytowej z drzwiami przesuwnymi. Dom mobilny model F1 może być wykonany na ramie podłogowej jezdnej – z kołami, lub na niższej ramie podłogowej stałej – bez kół. W obu wypadkach sugerujemy posadowienie domu na fundamentach punktowych. W obu wersjach ramy domek stanowi jedną zwartą całość i można go bez większego problemu transportować i przestawiać.

Wnętrze domku mobilnego F1

Read more - click here

Wnętrze domu w każdej dostępnej opcji wyposażenia jest kompletnie wykończone, z wykończeniem ścian, sufitów i podłóg. Ściany wewnętrzne domku wykończone są płytami pcv lub Strama, albo wariantowo częściowo płytami Fibo. Dla osób lubiących rustykalne wnętrza oferujemy wykończenie fragmentów ścian drewnem naturalnym. Sufity wyłożone są płytami Strama, albo wariantowo drewnem naturalnym. Podłogi domu Model F1 wykończone są wykładziną obiektową pcv firmy Lentex o dużej wytrzymałości na ścieranie. Możemy także zaproponować podłogę z paneli winylowych, lub wariantowo podłogę z paneli podłogowych. W wersji wyposażenia Premium domek jest całkowicie umeblowany – meble wykonujemy sami, specjalnie dla tego projektu w naszej stolarni. Meble wykonane z płyt laminowanych drewnopodobnych, lub bez faktury drewna – w wybranym kolorze. Sprzęty AGD, przybory sanitarne, oraz meble tapicerowane stanowią możliwą część wyposażenia domku – zależnie od wybranej specyfikacji.

Obróć telefon, aby zobaczyć wirtualny spacer w lepszej jakości

Parametry domku mobilnego F1

Read more - click here

Podłoga, ściany i dach izolowane są: termicznie, przeciwwilgociowo i wiatrochronnie – wełną mineralną, foliami paroizolacyjnymi i membranami. Przegrody zapewniają otwartość dyfuzyjną, dużą szczelność i bardzo dobrą paroizolacyjność. Zależnie od tego jaki wariant domu zostanie wybrany – letniskowy lub całoroczny – grubości izolacji termicznej są różne. Izolacja w ścianach zewnętrznych to 10 lub 20 cm wełny, izolacja podłóg – 15 lub 20 cm, sufitów – 15, 20,25 cm. Wykończenie podłóg – płyty konstrukcyjne 38 mm i końcowa posadzka. Wykończenie ścian i sufitów od wewnątrz: płyty pcv lub Strama, albo Fibo, drewno naturalne (deski). Wykończenie ścian na zewnątrz: panele ścienne Vox Vifront, lub Kerrafront, panele Vinylit, albo wariantowo drewno naturalne (deska elewacyjna, lub deska rhombus). Dom można wykończyć też w całości blachą na rąbek (ściany i dach w jednym materiale), lub blachą panelową, albo wykonać elewację jako mix łącząc drewno z blachą. Pokrycie dachowe: blacha na rąbek lub blachodachówka panelowa w wybranym przez Klienta kolorze. Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna: okna w ramach pcv dwuszybowe lub trzyszybowe – zależnie od przeznaczenia domku. Drzwi zewnętrzne – pcv szklone, lub pełne stalowe. Drzwi wewnętrzne: płytowe Dre, lub na zamówienie płytowe przeciwwilgociowe lakierowane.

Rzuty domku mobilnego F1

Read more - click here

Pokój dzienny z aneksem kuchennym zachwyca przestrzenią, podwyższoną wysokością sufitu i piękną szeroką ścianą szklaną z drzwiami przesuwnymi, otwierającą wnętrze na taras i ogród. W salonie miejsce znalazł narożnik wypoczynkowy, ściana telewizyjna i wygodny stół jadalny z krzesłami. Sufit wnętrza jest bardzo wysoki ze skosem o nachyleniu 35 stopni, otwarty do samej kalenicy, co potęguje wrażenie przestronności domu. Salon przestrzennie łączy się z antresolą – oddzieloną ażurową balustradą. Sypialnia master mieści pełnowymiarowe łóżko małżeńskie ze schowkiem, z szafkami i szerokim oknem szczytowym, oraz ścianę z szafami i toaletkę z lustrem. Sypialnia dziecięca mieści dwa pełnowymiarowe łóżka, szafę, szafki wiszące i mini-biureczko. W łazience swobodnie zmieściła się narożna kabina prysznicowa, miska ustępowa podwieszana, szafka z umywalką i lustrem, grzejnik drabinkowy, szafki wiszące i miejsce na pralkę. Bojler na ciepłą wodę został sprytnie schowany w zabudowie meblowej. Oprócz wersji bazowej domu zaprojektowaliśmy do modelu F1 – dodatkowe 2 wersje wariantowe funkcjonalne wnętrza – rzuty wariantowe pokazujemy poniżej.

Usable area37,38 m2 + antresola
Total area46,2 m2 + antresola
Building area46,2 m2

Galeria zdjęć domku mobilnego F

Warianty domku mobilnego F1

Read more - click here

Poniżej pozostałe warianty poza podstawowym układem wnętrza. Wersja 1 ma wymiary 13 x 4,2 m, skrócona /zmniejszona wersja 2 ma wymiary 11 x 4,2 m., a powiększona ( przedłużona ) wersja 3 ma wymiary 13,5 x 4,2 m.