Domek mobilny model E
Domek mobilny model E
Domek mobilny model E
Domek mobilny model E
Domek mobilny model E
Domek mobilny model E

Domek mobilny E

https://dreammobilhouse.pl/wp-content/uploads/domek-mobilny-model-e-1.jpg

4.7

30

5

1

229518

PLN

InStock

Domek mobilny E to duży domek w naszej ofercie, o nowoczesnej minimalistycznej architekturze, z atrakcyjnym przeszkleniem całej ściany szczytowej, pięknie otwierającej salon na taras i ogród. Dom mobilny z designerskim ciekawym wnętrzem, łączącym elementy drewna z białymi i grafitowymi dodatkami. Dom mobilny E oferujemy w dwóch wymiarach zewnętrznych bryły: podstawowym 10,5m x 4m, oraz powiększonym 12m x 4m.

58179

EUR

In stock

Domek mobilny

e

Model E – to duży domek w naszej ofercie, o nowoczesnej minimalistycznej architekturze, z atrakcyjnym przeszkleniem całej ściany szczytowej, pięknie otwierającej salon na taras i ogród. Dom z designerskim ciekawym wnętrzem, łączącym elementy drewna z białymi i grafitowymi dodatkami. Dom oferujemy w dwóch wymiarach zewnętrznych bryły: podstawowym 10,5 x 4 m, oraz powiększonym 12 x 4 m. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Dom mobilny Model E występuje w 9-ciu wariantach funkcjonalnych wnętrza, z różnym rozplanowaniem pokoi i umeblowania. Wygląd zewnętrzny domu może być różny i dostosowany do wymagań i gustów Klienta. Możemy zastosować dowolną kolorystykę, wiele rodzajów materiałów wykończeniowych ścian i dachu, czy inne ustawienie okien. Dom przykryty jest dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 16,8 stopnia. Kąt nachylenia dachu można dowolnie zmienić – zwiększyć, dostosowując go do wymagań urbanistycznych dla działki Inwestora. Domek można łączyć z kolejnymi modułami, jeżeli właściciele będą chcieli uzyskać w późniejszym czasie dodatkową powierzchnię użytkową.

Domek mobilny model E od zewnątrz

Obróć telefon aby powiększyć galerię