Dom mobilny model A

Domek mobilny A

https://dreammobilhouse.pl/wp-content/uploads/domek-mobilny-model-a-1.jpg

4.7

27

5

1

199137

PLN

InStock

Domek mobilny A jest przeznaczony dla 4+2 osób. Dom mobilny A ma powierzchnię użytkową 42-48m2. Domek występuje w dwóch podstawowych wymiarach zewnętrznych: 12 x 4 m, oraz mniejszym 10,5 x 4 m (istnieje oczywiście możliwość dostosowania wielkości domu do wymagań Klienta). Domek występuje w wielu wariantach funkcjonalnych wnętrza.

50553

EUR

InStock

Domek mobilny

a

In Stock

Model A – to “okręt flagowy” w naszej ofercie – typ domu najczęściej wybierany przez Klientów. Domek występuje w dwóch podstawowych wymiarach zewnętrznych: 12 x 4 m, oraz mniejszym 10,5 x 4 m (istnieje oczywiście możliwość dostosowania wielkości domu do wymagań Klienta). Domek występuje w wielu wariantach funkcjonalnych wnętrza. Wygląd zewnętrzny, jak: kolorystyka, dobór materiałów, ustawienie okien, może być dostosowany do wymagań Klienta. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Domek ma tradycyjną prostokątną bryłę, przykrytą łagodnym dachem o kącie nachylenia 14 stopni. Kąt nachylenia dachu można dostosować do wymagań lokalnych działki (zmienić kąt nachylenia na 25 lub 30 stopni). Dom można łączyć z kolejnymi modułami jeśli Inwestor będzie chciał w późniejszym czasie uzyskać dodatkową przestrzeń użytkową.

Domek mobilny model A od zewnątrz

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Dach wykończony jest blachodachówką lub wariantowo blachą na rąbek. Ściany budynku wykończone są – zależnie od wariantu – panelami Vifront, lub Kerrafront, albo Vinylit. Można także zamówić wykończenie elewacji domu z drewna naturalnego (jak na wizualizacjach), lub z mixu drewna z blachą na rąbek, albo zamówić dom w całości wykończony blachą. Kolorystykę domu wykończonego panelami elewacyjnymi można dowolnie zmieniać, od proponowanego zestawienia drewniano – grafitowego, aż po domek z elewacją białą, jasno szarą, lub czarną. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Zależnie od wersji funkcjonalnej wnętrza domu ustawienie okien i drzwi balkonowych może być różne (np. w wersji bazowej drzwi balkonowe i taras zaprojektowane są z dwóch stron, a wariantach 7,8,9 proponujemy szerokie drzwi balkonowe i taras w szczycie, a w wersjach 10,11,12 z salonem w środku parteru szerokie okno balkonowe jest umieszczone również w środku domu). Domek może być wykonany na ramie podłogowej jezdnej – z kołami, lub na ramie podłogowej stałej – bez kół i niższej. W obu przypadkach sugerowane posadowienie konstrukcji to fundamenty punktowe. W każdym przypadku domek stanowi jedną zwartą całość i można go bez większego problemu transportować i przestawiać.

Wnętrze domku mobilnego model A

Obróć telefon aby powiększyć galerię