Domek mobilny model C

Domek mobilny C

https://dreammobilhouse.pl/wp-content/uploads/domek-mobilny-model.jpg

4.9

15

5

1

189666

PLN

InStock

Domek mobilny C to praktyczny, funkcjonalny domek mobilny, o nowoczesnej stylistyce, utrzymany w jasnej czystej kolorystyce, w rozsądnej skali i cenie. Dom mobilny C występuje w dwóch wymiarach zewnętrznych: bazowej wielkości 9,5 x 3,5 m, oraz wariancie powiększonym (przedłużonym): 10,5 x 3,5 m.

47109

EUR

InStock

Domek mobilny

c

Model C – to nasza propozycja średniej wielkości domu mobilnego mieszczącego się w granicach 35m2 powierzchni zabudowy. Praktyczny, funkcjonalny domek, o nowoczesnej stylistyce, utrzymany w jasnej czystej kolorystyce, w rozsądnej skali i cenie. Dom występuje w dwóch wymiarach zewnętrznych: bazowej wielkości 9,5 x 3,5 m, oraz wariancie powiększonym (przedłużonym): 10,5 x 3,5 m. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Domek posiada 10 wariantów funkcjonalnych rozplanowania wnętrza. Wygląd zewnętrzny – kolorystyka, dobór materiałów wykończeniowych, ustawienie okien, może być dostosowany do konkretnych wymagań Klienta. Dom ma prostokątną bryłę, przykrytą dachem o kącie nachylenia 12 stopni. Kąt nachylenia dachu można dowolnie podwyższyć – dostosować do wymagań lokalnych działki.

Czytaj dalej – kliknij tu

W poszczególnych wersjach wariantowych domu wraz ze zmianą ustawienia pomieszczeń zmieniają się wielkości i ustawienie okien. Domek może być wykonany na ramie podłogowej jezdnej – z kołami, lub na ramie podłogowej stałej – bez kół (niższej ). W obu przypadkach zalecamy posadowienie konstrukcji na fundamentach punktowych. W każdym przypadku domek stanowi jedną zwartą całość i można go bez większego problemu transportować i przestawiać.

Wnętrze domku mobilnego model C

Obróć telefon aby powiększyć galerię
Czytaj dalej – kliknij tu

Wnętrze w każdej opcji wyposażenia jest kompletnie wykończone, z okładzinami ścian, sufitów i podłóg. Ściany wewnętrzne wykończone są płytami pcv lub płytami Strama, lub wariantowo, panelami Kerradeco, Fibo, albo płytą meblową. Dla osób gustujących w rustykalnym wykończeniu wnętrza proponujemy wykonanie ścian w drewnie naturalnym. Sufity domu obłożone są płytami pcv lub Strama. Możemy również zaproponować sufit w drewnie naturalnym. Podłogi domu wyłożone są bazowo wykładziną obiektową pcv firmy Lentex o dużej wytrzymałości na ścieranie. Możemy też wykonać podłogę z paneli winylowych, lub podłogę z paneli podłogowych z drewna warstwowego. W wersji wyposażenia Premium domek mobilny jest całkowicie umeblowany. Meble wykonujemy w naszej firmie z płyt laminowanych drewnopodobnych, lub w wybranym kolorze bez faktury drewna. Osprzęt AGD, przybory sanitarne i meble tapicerowane zależnie od wybranej specyfikacji są elementami wyposażenia domku.

Parametry domku mobilnego model C

Czytaj dalej – kliknij tu

Zależnie od tego, czy wybieramy wariant domu letniskowego czy całorocznego, grubość izolacji termicznej w przegrodach wynoszą: dla ścian 10, 15 lub 20 cm, dla podłogi 15 lub 20 cm, dla sufitów 15, 20 lub 25 cm. Wykończenie powierzchni wewnętrznych domku mobilnego: na podłodze płyty konstrukcyjne i końcowa posadzka, na ścianach i sufitach: płyty pcv lub Strama, Kerradeco, lub Fibo, lub wariantowo drewno naturalne(deski). Wykończenie ścian na zewnątrz: panele ścienne Vox Vifront, lub Kerrafront, panele Vinylit, drewno naturalne lub blacha na rąbek. Pokrycie dachowe: blacha dachówkowa lub blacha na rąbek w wybranym kolorze. Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna: okna w ramach z pcv dwuszybowe lub trzyszybowe – zależnie od specyfikacji i przeznaczenia domku. Drzwi zewnętrzne – pcv szklone, lub pełne stalowe. Drzwi wewnętrzne: płytowe np. Dre, lub na zamówienie płytowe z mdf-u wodoodpornego lakierowane.

Rzuty domku mobilnego model C

Czytaj dalej – kliknij tu

Aneks kuchenny proponujemy tutaj w układzie litery “L”, z szafkami dolnymi i górnymi, z oknem panoramicznym pomiędzy szafkami. Kuchnia wyposażona jest w zlew z okapnikiem, płytę kuchenną 2 lub 4-palnikową, lodówkę podblatową. Zabudowę kuchni zamyka od strony korytarza szafa z bojlerem na wodę i miejscem na ubrania wierzchnie, buty i odkurzacz. Z salonu mamy do dyspozycji duże obniżone okno w szczycie domu, oraz podwójne drzwi balkonowe na taras. Bardzo przestronna i wygodna łazienka mieści narożną kabinę prysznicową, miskę ustępową, umywalkę z szafkami, półkami i lustrem, oraz grzejnik drabinkowy. Sypialnię dziecięcą wyposażono w dwa pełnowymiarowe łóżka ze schowkami, dwie szafy ubraniowe, szafki/regały i mały stoliczek -biureczko. Sypialnia master zawiera pełnowymiarowe łóżko małżeńskie ze schowkiem na pościel, szafę ubraniową i biurko-toaletkę. Prócz bazowego wariantu domu model C zaprojektowaliśmy – 10 wersji alternatywnego urządzenia wnętrza – rzuty wariantowe pokazujemy poniżej.

Galeria zdjęć domku mobilnego model C

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Warianty domku mobilnego model C

Czytaj dalej – kliknij tu

Mamy tutaj wersje wariantowe z powiększonym salonem, z większą sypialnią master, z dużym oknem balkonowym i tarasem w szczycie domu, oraz wersje z salonem pośrodku domu, z pokojami po bokach – z wyjściem na taras od strony wejścia lub naprzeciwko wejścia. Poniżej pokazujemy rzuty i podstawowe parametry wersji wariantowych Modelu C. Jeżeli mielibyście Państwo więcej pytań odnośnie wersji wariantowych – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Prezentowane warianty to tylko przykłady możliwości jakie można uzyskać z bryły domu o tych wymiarach i parametrach. Razem z Państwa pomocą możemy zaprojektować Wasz własny dom od początku – uwzględniając Państwa pomysły i preferencje. Zapraszamy do wspólnej pracy.