Domek mobilny model C

Domek mobilny C

https://dreammobilhouse.pl/wp-content/uploads/domek-mobilny-model.jpg

4.9

15

5

1

189666

PLN

InStock

Domek mobilny C to praktyczny, funkcjonalny domek mobilny, o nowoczesnej stylistyce, utrzymany w jasnej czystej kolorystyce, w rozsądnej skali i cenie. Dom mobilny C występuje w dwóch wymiarach zewnętrznych: bazowej wielkości 9,5 x 3,5 m, oraz wariancie powiększonym (przedłużonym): 10,5 x 3,5 m.

47109

EUR

InStock

Domek mobilny

c

Model C – to nasza propozycja średniej wielkości domu mobilnego mieszczącego się w granicach 35m2 powierzchni zabudowy. Praktyczny, funkcjonalny domek, o nowoczesnej stylistyce, utrzymany w jasnej czystej kolorystyce, w rozsądnej skali i cenie. Dom występuje w dwóch wymiarach zewnętrznych: bazowej wielkości 9,5 x 3,5 m, oraz wariancie powiększonym (przedłużonym): 10,5 x 3,5 m. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Domek posiada 10 wariantów funkcjonalnych rozplanowania wnętrza. Wygląd zewnętrzny – kolorystyka, dobór materiałów wykończeniowych, ustawienie okien, może być dostosowany do konkretnych wymagań Klienta. Dom ma prostokątną bryłę, przykrytą dachem o kącie nachylenia 12 stopni. Kąt nachylenia dachu można dowolnie podwyższyć – dostosować do wymagań lokalnych działki.

Domek mobilny model C od zewnątrz

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Dach wykończony jest blachodachówką lub wariantowo blachą na rąbek. Ściany budynku wykończone są – zależnie od wariantu – panelami Vifront, lub Kerrafront, albo Vinylit. Można też wykończyć elewacje domu drewnem naturalnym (deski elewacyjne lub pionowe deski rhombus), lub drewnem połączonym z blachą na rąbek, albo zamówić dom w całości wykończony blachą. Kolorystykę domu wykończonego panelami elewacyjnymi można dowolnie zmieniać, od proponowanego zestawienia jasnej szarości z bielą, przez zupełnie białą elewację, po elewację drewnianą lub czarną. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

W poszczególnych wersjach wariantowych domu wraz ze zmianą ustawienia pomieszczeń zmieniają się wielkości i ustawienie okien. Domek może być wykonany na ramie podłogowej jezdnej – z kołami, lub na ramie podłogowej stałej – bez kół (niższej ). W obu przypadkach zalecamy posadowienie konstrukcji na fundamentach punktowych. W każdym przypadku domek stanowi jedną zwartą całość i można go bez większego problemu transportować i przestawiać.

Wnętrze domku mobilnego model C

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Wnętrze domu Model C w wariancie bazowym składa się z przestrzeni dziennej salonu połączonego z aneksem kuchennym, oraz części nośnej z dwiema sypialniami i łazienką. Układ funkcjonalny zapewnia swobodne mieszkanie w domu dla 4 osobowej rodziny, niezależnie od sposobu jego wykorzystania – jako letniskowy, czy też jako dom całoroczny. Po uwzględnieniu dodatkowego rozkładanego łóżka w salonie, w domku może spać nawet 6 osób. Duże przeszklenia okien i drzwi balkonowych dodają wnętrzu przestronności i światła. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Wnętrze w każdej opcji wyposażenia jest kompletnie wykończone, z okładzinami ścian, sufitów i podłóg. Ściany wewnętrzne wykończone są płytami pcv lub płytami Strama, lub wariantowo, panelami Kerradeco, Fibo, albo płytą meblową. Dla osób gustujących w rustykalnym wykończeniu wnętrza proponujemy wykonanie ścian w drewnie naturalnym. Sufity domu obłożone są płytami pcv lub Strama. Możemy również zaproponować sufit w drewnie naturalnym. Podłogi domu wyłożone są bazowo wykładziną obiektową pcv firmy Lentex o dużej wytrzymałości na ścieranie. Możemy też wykonać podłogę z paneli winylowych, lub podłogę z paneli podłogowych z drewna warstwowego. W wersji wyposażenia Premium domek mobilny jest całkowicie umeblowany. Meble wykonujemy w naszej firmie z płyt laminowanych drewnopodobnych, lub w wybranym kolorze bez faktury drewna. Osprzęt AGD, przybory sanitarne i meble tapicerowane zależnie od wybranej specyfikacji są elementami wyposażenia domku.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów mobilnych – kliknij

Wirtualny spacer po domku

Parametry domku mobilnego model C

Dom Model C oferujemy w dwóch wariantach wymiarów zewnętrznych: 9,5 x 3,5 m i 10,5 x 3,5 m, w 10-ciu wersjach urządzenia wnętrza (patrz niżej –warianty domku mobilnego model C). Konstrukcja domu składa się z dolnej stalowej ramy podłogowej – malowanej lub cynkowanej, zależnie od specyfikacji zamówienie. Pozostałe elementy domu: strop podłogi, ściany, oraz dach wykonana są w drewnianej konstrukcji szkieletowej z certyfikowanego drewna C24. Podłoga, ściany i dach izolowane są: termicznie, paroizolacyjnie i wiatrochronnie – wełną mineralną, membranami i foliami. Przegrody mają zapewnioną otwartość dyfuzyjną i bardzo dobrą i szczelną paroizolację. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Zależnie od tego, czy wybieramy wariant domu letniskowego czy całorocznego, grubość izolacji termicznej w przegrodach wynoszą: dla ścian 10, 15 lub 20 cm, dla podłogi 15 lub 20 cm, dla sufitów 15, 20 lub 25 cm. Wykończenie powierzchni wewnętrznych domku mobilnego: na podłodze płyty konstrukcyjne i końcowa posadzka, na ścianach i sufitach: płyty pcv lub Strama, Kerradeco, lub Fibo, lub wariantowo drewno naturalne(deski). Wykończenie ścian na zewnątrz: panele ścienne Vox Vifront, lub Kerrafront, panele Vinylit, drewno naturalne lub blacha na rąbek. Pokrycie dachowe: blacha dachówkowa lub blacha na rąbek w wybranym kolorze. Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna: okna w ramach z pcv dwuszybowe lub trzyszybowe – zależnie od specyfikacji i przeznaczenia domku. Drzwi zewnętrzne – pcv szklone, lub pełne stalowe. Drzwi wewnętrzne: płytowe np. Dre, lub na zamówienie płytowe z mdf-u wodoodpornego lakierowane.

Wymiary zewnętrzne3,5 x 9,5 m 
Powierzchnia zabudowy33,25 m2
Powierzchnia całkowita33,25 m2
Powierzchnia użytkowa29,04 m2
Kubatura brutto94 m3
Kubatura netto72 m3
Ilość osób / łóżek4 + 2
Wysokość od podłogi do kalenicy2,85 m
Wysokość do kalenicy z ramą bez kół3,44 m
Wysokość do kalenicy z ramą na kołach3,69 m
Wysokość pomieszczeń2,25 m – 2,55 m
Kąt nachylenia dachu12 stopni
Ciężar domu7 ton
Konstrukcja domustalowo-drewniana
Minimalna ilość punktów oparcia fundamentu punktowego6
Charakterystyka energetyczna dla wersji całorocznejEP 66,2 kWh/(m2)
* parametry dotyczą wariantu bazowego model C

Konstrukcja ścian w domu mobilnym:

Konstrukcja ścian w domu mobilnym
 1. Okładzina ściany (panele PCV lub MDF na podkładzie z OSB; panele Strama/Fibo; okładzina drewniana).
 2. Folia paroizolacyjna.
 3. Izolacja – wełna mineralna (dom letniskowy 10 cm; dom całoroczny 20 cm).
 4. Słupki konstrukcyjne szkieletu drewnianego ścian zewnętrznych – drewno C24 (dom letniskowy 95×45 mm/120×45 mm; dom całoroczny 195×45 mm).
 5. Membrana wiatrochronna.
 6. Łaty 5×5 cm.
 7. Przestrzeń wentylacyjna.
 8. Okładzina elewacji (panele Vifront, Kerrafront, Vinylit; okładzina drewniana świerk skandynawski lub sosna thermory; blacha na rąbek na podwójnym łaceniu; blacha panelowa na podkładzie OSB).

Konstrukcja podłogi w domu mobilnym:

Konstrukcja podłogi w domu mobilnym
 1. Wykończenie podłogi (wykładzina winylowa; panele winylowe; panele podłogowe MDF/drewniane).
 2. Płyta konstrukcyjna podłogi MFP 22 mm.
 3. Folia PE.
 4. Izolacja – wełna mineralna (dom letniskowy 15 cm; dom całoroczny 20 cm).
 5. Konstrukcja drewniana.
 6. Membrana wiatrochronna.
 7. Siatka stalowa 6×6 mm przeciw gryzoniom.
 8. Konstrukcja ramy stalowej domu mobilnego.

Konstrukcja dachu w domu mobilnym:

Konstrukcja dachu w domu mobilnym
 1. Pokrycie dachowe.
 2. Łaty 5×5 cm.
 3. Kontrłaty 2,5×5 cm.
 4. Membrana wiatrochronna.
 5. Izolacja – wełna mineralna (dom letniskowy 15cm, dom całoroczny 20 cm).
 6. Belki konstrukcyjne dachu – drewno C24 (dom letniskowy 145×45 mm; dom całoroczny 195×45 mm).
 7. Folia paroizolacyjna.
 8. Okładzina sufitowa (panele PCV lub MDF; panele Strama; sufit drewniany).

Instalacje w domu mobilnym:

Kompletna instalacja elektryczna 230/380 V z tablicą bezpieczników, z kompletem gniazd, łączników i punktów oświetleniowych sufitów.

Instalacja wodno-kanalizacyjna z zasilaniem i odprowadzeniem ścieków pod podłogę domu, ze spustem wody na zimę w wersji letniskowej.

Instalacja ogrzewania do wyboru: grzejniki elektryczne z programatorami i termostatami, lub ogrzewanie podłogowe elektryczne, lub instalacja c.o. z kotła gazowego na butle albo zasilana pompą ciepła powietrze-woda z rozprowadzeniem ciepła grzejnikami lub podłogówką.

Ciepła woda użytkowa: terma elektryczna cwu wysokiej wydajności pojemności 50 albo 80 L, lub przepływowy podgrzewacz cwu w piecu gazowym, lub pompa ciepła.

Wentylacja: w domkach w wariancie letniskowym wentylacja wywiewna kratkami wentylacyjnymi + nawiewniki okienne powietrza w ramach okien, w domkach całorocznych proponujemy zastosowanie wentylacji mechanicznej z rekuperacją: z rekuperatorem centralnym, albo wariantowo rekuperatory ścienne.

Klimatyzacja: oferujemy instalację klimatyzacji typu split z jednostką wewnętrzną w salonie.

Elementy inteligentnego domu: możemy zaoferować dodatkowo instalację alarmową, oraz zarządzanie ogrzewaniem, ciepła wodą i wentylacją mechaniczną z pozycji aplikacji w telefonie komórkowym.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów mobilnych – kliknij

Rzuty domku mobilnego model C

Rzut domku mobilnego model C

Wnętrze domu mobilnego model C składa się z przestrzeni dziennej salonu z aneksem kuchennym, oraz części nocnej z dwiema sypialniami i łazienką. Do domu wchodzimy drzwiami wejściowymi do korytarza wejściowego, a z niego na boki – do części dziennej, lub do poszczególnych pokoi. Salon z aneksem kuchennym wyposażony został w narożny mebel wypoczynkowy, z rozkładanym podwójnym łóżkiem i dużym schowkiem (np. na pościel), stół jadalny z krzesłami, ścianę telewizyjną z szafkami i możliwym kominkiem elektrycznym w zabudowie. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Aneks kuchenny proponujemy tutaj w układzie litery „L”, z szafkami dolnymi i górnymi, z oknem panoramicznym pomiędzy szafkami. Kuchnia wyposażona jest w zlew z okapnikiem, płytę kuchenną 2 lub 4-palnikową, lodówkę podblatową. Zabudowę kuchni zamyka od strony korytarza szafa z bojlerem na wodę i miejscem na ubrania wierzchnie, buty i odkurzacz. Z salonu mamy do dyspozycji duże obniżone okno w szczycie domu, oraz podwójne drzwi balkonowe na taras. Bardzo przestronna i wygodna łazienka mieści narożną kabinę prysznicową, miskę ustępową, umywalkę z szafkami, półkami i lustrem, oraz grzejnik drabinkowy. Sypialnię dziecięcą wyposażono w dwa pełnowymiarowe łóżka ze schowkami, dwie szafy ubraniowe, szafki/regały i mały stoliczek -biureczko. Sypialnia master zawiera pełnowymiarowe łóżko małżeńskie ze schowkiem na pościel, szafę ubraniową i biurko-toaletkę. Prócz bazowego wariantu domu model C zaprojektowaliśmy – 10 wersji alternatywnego urządzenia wnętrza – rzuty wariantowe pokazujemy poniżej.

Pobierz kartę katalogową do druku

Rzut domku mobilnego model C
Domek A

Galeria zdjęć domku mobilnego model C

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Standard wyposażenia

Nasze domy mobilne występują w trzech standardach wykończenia:

Basic – czyli podstawowy bazowy wariant domu wykończony, z kompletem instalacji, ale bez umeblowania.

Comfort – wariant wykończony z wyposażoną łazienką i kuchnią, z meblami kuchennymi, łazienkowymi, przyborami sanitarnymi, sprzętami AGD, ale bez mebli w pokojach.

Premium – wariant w pełni wykończony i wyposażony w komplet mebli i urządzeń w całym domu we wszystkich pomieszczeniach.

Dodatkowo macie Państwo możliwość szerokiej personalizacji spośród elementów dodatkowego wyposażenia domu.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów mobilnych – kliknij

Dzięki długiej liście wyposażenia dodatkowego naszych domów mobilnych możecie Państwo wymyślić i zaprojektować swój dom dobierając kolory, materiały i rozwiązania według swoich potrzeb i gustu. Sam proces konfiguracji i personalizacji domku jest prostym i przyjemnym doświadczeniem, a jego efektem jest dom uszyty na miarę zgodnie z życzeniami i wizją Klienta. Na każdym kroku nasi projektanci i handlowcy służą radą, pomocą i profesjonalnym doradztwem.

basic

Standard wykończenia i wyposażenia domu Basic

Konstrukcja stalowo – drewniana domu; rama podłogowa stalowa spawana, cynkowana ogniowo, konstrukcja podłogi, ścian i dachu z suszonego drewna szwedzkiego C24

Podłoga z podwójnej płyty MFP 22+15 mm na zakład i pióro-wpust

Oś/osie i koła kompletne do transportu po placu

Dyszel do transportu

Izolacja przeciwwilgociowa, paroizolacja i izolacja wiatrochronna w podłodze, ścianach, dachu

Spód domku zabezpieczony siatką stalową fi 6mm + membraną pozwalającą na oddychanie podłogi

Izolacja termiczna 15 cm wełny mineralnej w podłodze i w dachu, izolacja termiczna 10 cm wełny mineralnej w ścianach

Pokrycie dachowe z blachodachówki, obróbki blacharskie z blach powlekanych, rynny i rury spustowe z pcv

Okna pcv dwuszybowe, z ramami 6-komorowymi, z nawietrznikami zapewniającymi cyrkulację powietrza we wnętrzu

Drzwi tarasowe z ruchomym słupkiem

Drzwi wejściowe zewnętrzne pcv szklone z podwójnym zamkiem lub stalowe izolowane z podwójnym zamkiem

Wewnętrzne wykończenie okien i drzwi listwami pcv

Drzwi wewnętrzne mdf w okleinie z regulowaną ościeżnicą

Podłoga wykończona wykładziną winylową o wysokiej odporności na ścieranie – obiektową

Listwy przypodłogowe pcv

Listwy sufitowe z mdf lakierowanego lub drewniane

Wykończenie ścian wewnętrznych domu panelami pcv

Wykończenie elewacji zewnętrznej sidingiem Vox Vifront

Kompletna instalacja wod-kan, elektryczna, rtv/internet, wentylacji

Kompletne wyposażenie w kontakty, gniazda, łączniki

Przygotowanie elektryki do instalacji grzejników elektrycznych, oraz bojlera elektrycznego

Miska ustępowa typu kompakt, brodzik prysznica, podejścia do przyborów sanitarnych i armatury

Tablica rozdzielcza bezpieczników

Zewnętrzne wejścia instalacyjne dla wody, kanalizacji i zasilania elektrycznego domu pod podłogą, z przygotowaniem do sezonowego spuszczania wody

Wentylacja mechaniczna w łazience i kuchni – przewody i instalacja elektryczna

Wewnętrzne oświetlenie LED

Wyjścia do oświetlenia zewnętrznego (do kinkietów)

Wyprowadzony kabel antenowy rtv na zewnątrz domku

Przygotowanie do podłączenia kabla przeciwzamrożeniowego dla przewodu wodociągowego

comfort

Standard Basic oraz dodatkowo:

Kabina prysznicowa 80×80 – 90×90 zależnie od modelu domku

Umywalka łazienkowa z baterią i z szafka umywalkową dolną, lustrem i podświetleniem led

Wentylator łazienkowy wywiewny

Bojler elektryczny 50 L w zabudowie szafkowej

Grzejnik łazienkowy drabinkowy elektryczny

Panelowe grzejniki elektryczne w każdym pokoju

Szafki kuchenne dolne w okleinie standard z blatem

Szafki kuchenne górne w okleinie standard

Zlewozmywak kuchenny z baterią

Lodówka podblatowa w zabudowie z zamrażalnikiem

Elektryczna płyta grzewcza dwupalnikowa

Okap kuchenny wbudowany w szafkach górnych

premium

Standard Comfort oraz dodatkowo:

Stół jadalny z czterema krzesłami (w wariantach modelu B z dwoma krzesłami)

Szafka telewizyjna w salonie

Łóżko w sypialni master o szerokości 160 cm z materacem i skrzynią na pościel

Łóżka w sypialni dziecięcej z materacami

Szafa ubraniowa w sypialni master

Szafa ubraniowa w sypialni dziecięcej

Szafki nocne i stoliki w sypialniach (zgodnie z modelem domu)

Szafki wiszące w sypialniach nad łóżkami (zgodnie z modelem domu)

Zagłówki łóżek w sypialniach z płyty meblowej

Warianty domku mobilnego model C

Domek mobilny model C posiada 9 dodatkowych wariantowych wersji zagospodarowania wnętrza, prócz wariantu bazowego. Wersje 1, 2, 3 mają podstawowe wymiary 9,5 x 3,5 m, a warianty 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 są wydłużone o metr i mają 10,5 x 3,5 m, oraz powierzchnię całkowitą 36,75 m2. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Mamy tutaj wersje wariantowe z powiększonym salonem, z większą sypialnią master, z dużym oknem balkonowym i tarasem w szczycie domu, oraz wersje z salonem pośrodku domu, z pokojami po bokach – z wyjściem na taras od strony wejścia lub naprzeciwko wejścia. Poniżej pokazujemy rzuty i podstawowe parametry wersji wariantowych Modelu C. Jeżeli mielibyście Państwo więcej pytań odnośnie wersji wariantowych – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Prezentowane warianty to tylko przykłady możliwości jakie można uzyskać z bryły domu o tych wymiarach i parametrach. Razem z Państwa pomocą możemy zaprojektować Wasz własny dom od początku – uwzględniając Państwa pomysły i preferencje. Zapraszamy do wspólnej pracy.

Domek mobilny model C wariant 2

Domek mobilny model C wariant 2 to domek o wymiarach 9,5 x 3,5 m. Ma zaprojektowane dwie sypialnie, łazienkę przy kuchni i okrągły stół przy wypoczynku.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 2

Domek mobilny model C wariant 3

Domek mobilny model C wariant 3 ma wymiary 9,5 x 3,5 m. W tym modelu wypoczynek znajduje się na ścianie frontowej, zaprojektowano też większą kuchnię, okrągły stół i dwie sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 3

Domek mobilny model C wariant 4

Domek mobilny model C wariant 4 został poszerzony i ma wymiary 10,5 x 3,5 m. W domku znajdziemy stół jadalny, dwie sypialnie i łóżko master z dostępem z boku.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 4

Domek mobilny model C wariant 5

Domek mobilny model C wariant 5 o wymiarach 10,5 x 3,5 m, ze stołem jadalnym, dwoma sypialniami oraz łóżkiem master z szafkami po bokach.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 5

Domek mobilny model C wariant 6

Domek mobilny model C wariant 6 ma wymiary 10,5 x 3,5 m, duże okno balkonowe w szczycie, dwie sypialnie i łóżko master z dostępem z boku.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 6

Domek mobilny model C wariant 7

Domek mobilny model C wariant 7 o wymiarach 10,5 x 3,5 m. Ten domek ma duże okno balkonowe w szczycie, dwie sypialnie i łóżko master z szafką.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 7

Domek mobilny model C wariant 8

Domek mobilny model C wariant 8 o wymiarach 10,5 x 3,5 m, z salonem pośrodku i dwoma sypialniami.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 8

Domek mobilny model C wariant 9

Domek mobilny model C wariant 9 ma wymiary 10,5 x 3,5 m, salon pośrodku, stół z wypoczynkiem, dwie sypialnie i taras z tyłu.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 9

Domek mobilny model C wariant 10

Domek mobilny model C wariant 10 ma wymiary 10,5 x 3,5 m, salon pośrodku domku, stół jadalny, dwie sypialnie i taras z tyłu domu.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 10

Czy dom mobilny C można kupić w leasingu na firmę?

Tak, dom mobilny C można kupić w leasingu na firmę, lub posiłkując się kredytem.

Jaką powierzchnię ma dom mobilny C?

Dom mobilny C, w zależności od potrzeb Inwestora może mieć powierzchnię od 33,2m2 do 36,7m2.

Dla ilu osób przeznaczony jest dom mobilny C?

Dom mobilny C będzie komfortowy dla 4-6 osób.