Domek mobilny model C

Domek mobilny model C

Domek mobilny

c

Model C – to nasza propozycja średniej wielkości domu mobilnego mieszczącego się w granicach 35m2 powierzchni zabudowy. Praktyczny, funkcjonalny domek, o nowoczesnej stylistyce, utrzymany w jasnej czystej kolorystyce, w rozsądnej skali i cenie. Dom występuje w dwóch wymiarach zewnętrznych: bazowej wielkości 9,5 x 3,5 m, oraz wariancie powiększonym (przedłużonym): 10,5 x 3,5 m. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Domek posiada 10 wariantów funkcjonalnych rozplanowania wnętrza. Wygląd zewnętrzny – kolorystyka, dobór materiałów wykończeniowych, ustawienie okien, może być dostosowany do konkretnych wymagań Klienta. Dom ma prostokątną bryłę, przykrytą dachem o kącie nachylenia 12 stopni. Kąt nachylenia dachu można dowolnie podwyższyć – dostosować do wymagań lokalnych działki.

Domek mobilny model C od zewnątrz

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Dach wykończony jest blachodachówką lub wariantowo blachą na rąbek. Ściany budynku wykończone są – zależnie od wariantu – panelami Vifront, lub Kerrafront, albo Vinylit. Można też wykończyć elewacje domu drewnem naturalnym (deski elewacyjne lub pionowe deski rhombus), lub drewnem połączonym z blachą na rąbek, albo zamówić dom w całości wykończony blachą. Kolorystykę domu wykończonego panelami elewacyjnymi można dowolnie zmieniać, od proponowanego zestawienia jasnej szarości z bielą, przez zupełnie białą elewację, po elewację drewnianą lub czarną. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

W poszczególnych wersjach wariantowych domu wraz ze zmianą ustawienia pomieszczeń zmieniają się wielkości i ustawienie okien. Domek może być wykonany na ramie podłogowej jezdnej – z kołami, lub na ramie podłogowej stałej – bez kół (niższej ). W obu przypadkach zalecamy posadowienie konstrukcji na fundamentach punktowych. W każdym przypadku domek stanowi jedną zwartą całość i można go bez większego problemu transportować i przestawiać.

Wnętrze domku mobilnego model C

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Wnętrze domu Model C w wariancie bazowym składa się z przestrzeni dziennej salonu połączonego z aneksem kuchennym, oraz części nośnej z dwiema sypialniami i łazienką. Układ funkcjonalny zapewnia swobodne mieszkanie w domu dla 4 osobowej rodziny, niezależnie od sposobu jego wykorzystania – jako letniskowy, czy też jako dom całoroczny. Po uwzględnieniu dodatkowego rozkładanego łóżka w salonie, w domku może spać nawet 6 osób. Duże przeszklenia okien i drzwi balkonowych dodają wnętrzu przestronności i światła. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Wnętrze w każdej opcji wyposażenia jest kompletnie wykończone, z okładzinami ścian, sufitów i podłóg. Ściany wewnętrzne wykończone są płytami pcv lub płytami Strama, lub wariantowo, panelami Kerradeco, Fibo, albo płytą meblową. Dla osób gustujących w rustykalnym wykończeniu wnętrza proponujemy wykonanie ścian w drewnie naturalnym. Sufity domu obłożone są płytami pcv lub Strama. Możemy również zaproponować sufit w drewnie naturalnym. Podłogi domu wyłożone są bazowo wykładziną obiektową pcv firmy Lentex o dużej wytrzymałości na ścieranie. Możemy też wykonać podłogę z paneli winylowych, lub podłogę z paneli podłogowych z drewna warstwowego. W wersji wyposażenia Premium domek mobilny jest całkowicie umeblowany. Meble wykonujemy w naszej firmie z płyt laminowanych drewnopodobnych, lub w wybranym kolorze bez faktury drewna. Osprzęt AGD, przybory sanitarne i meble tapicerowane zależnie od wybranej specyfikacji są elementami wyposażenia domku.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów mobilnych – kliknij

Wirtualny spacer po domku

Parametry domku mobilnego model C

Dom Model C oferujemy w dwóch wariantach wymiarów zewnętrznych: 9,5 x 3,5 m i 10,5 x 3,5 m, w 10-ciu wersjach urządzenia wnętrza (patrz niżej –warianty domku mobilnego model C). Konstrukcja domu składa się z dolnej stalowej ramy podłogowej – malowanej lub cynkowanej, zależnie od specyfikacji zamówienie. Pozostałe elementy domu: strop podłogi, ściany, oraz dach wykonana są w drewnianej konstrukcji szkieletowej z certyfikowanego drewna C24. Podłoga, ściany i dach izolowane są: termicznie, paroizolacyjnie i wiatrochronnie – wełną mineralną, membranami i foliami. Przegrody mają zapewnioną otwartość dyfuzyjną i bardzo dobrą i szczelną paroizolację. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Zależnie od tego, czy wybieramy wariant domu letniskowego czy całorocznego, grubość izolacji termicznej w przegrodach wynoszą: dla ścian 10, 15 lub 20 cm, dla podłogi 15 lub 20 cm, dla sufitów 15, 20 lub 25 cm. Wykończenie powierzchni wewnętrznych domku mobilnego: na podłodze płyty konstrukcyjne i końcowa posadzka, na ścianach i sufitach: płyty pcv lub Strama, Kerradeco, lub Fibo, lub wariantowo drewno naturalne(deski). Wykończenie ścian na zewnątrz: panele ścienne Vox Vifront, lub Kerrafront, panele Vinylit, drewno naturalne lub blacha na rąbek. Pokrycie dachowe: blacha dachówkowa lub blacha na rąbek w wybranym kolorze. Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna: okna w ramach z pcv dwuszybowe lub trzyszybowe – zależnie od specyfikacji i przeznaczenia domku. Drzwi zewnętrzne – pcv szklone, lub pełne stalowe. Drzwi wewnętrzne: płytowe np. Dre, lub na zamówienie płytowe z mdf-u wodoodpornego lakierowane.

Wymiary zewnętrzne3,5 x 9,5 m 
Powierzchnia zabudowy33,25 m2
Powierzchnia całkowita33,25 m2
Powierzchnia użytkowa29,04 m2
Kubatura brutto94 m3
Kubatura netto72 m3
Ilość osób / łóżek4 + 2
Wysokość od podłogi do kalenicy2,85 m
Wysokość do kalenicy z ramą bez kół3,44 m
Wysokość do kalenicy z ramą na kołach3,69 m
Wysokość pomieszczeń2,25 m – 2,55 m
Kąt nachylenia dachu12 stopni
Ciężar domu7 ton
Konstrukcja domustalowo-drewniana
Minimalna ilość punktów oparcia fundamentu punktowego6
Charakterystyka energetyczna dla wersji całorocznejEP 66,2 kWh/(m2)
* parametry dotyczą wariantu bazowego model C

Konstrukcja ścian w domu mobilnym:

Konstrukcja ścian w domu mobilnym
 1. Okładzina ściany (panele PCV lub MDF na podkładzie z OSB; panele Strama/Fibo; okładzina drewniana).
 2. Folia paroizolacyjna.
 3. Izolacja – wełna mineralna (dom letniskowy 10 cm; dom całoroczny 20 cm).
 4. Słupki konstrukcyjne szkieletu drewnianego ścian zewnętrznych – drewno C24 (dom letniskowy 95×45 mm/120×45 mm; dom całoroczny 195×45 mm).
 5. Membrana wiatrochronna.
 6. Łaty 5×5 cm.
 7. Przestrzeń wentylacyjna.
 8. Okładzina elewacji (panele Vifront, Kerrafront, Vinylit; okładzina drewniana świerk skandynawski lub sosna thermory; blacha na rąbek na podwójnym łaceniu; blacha panelowa na podkładzie OSB).

Konstrukcja podłogi w domu mobilnym:

Konstrukcja podłogi w domu mobilnym
 1. Wykończenie podłogi (wykładzina winylowa; panele winylowe; panele podłogowe MDF/drewniane).
 2. Płyta konstrukcyjna podłogi MFP 22 mm.
 3. Folia PE.
 4. Izolacja – wełna mineralna (dom letniskowy 15 cm; dom całoroczny 20 cm).
 5. Konstrukcja drewniana.
 6. Membrana wiatrochronna.
 7. Siatka stalowa 6×6 mm przeciw gryzoniom.
 8. Konstrukcja ramy stalowej domu mobilnego.

Konstrukcja dachu w domu mobilnym:

Konstrukcja dachu w domu mobilnym
 1. Pokrycie dachowe.
 2. Łaty 5×5 cm.
 3. Kontrłaty 2,5×5 cm.
 4. Membrana wiatrochronna.
 5. Izolacja – wełna mineralna (dom letniskowy 15cm, dom całoroczny 20 cm).
 6. Belki konstrukcyjne dachu – drewno C24 (dom letniskowy 145×45 mm; dom całoroczny 195×45 mm).
 7. Folia paroizolacyjna.
 8. Okładzina sufitowa (panele PCV lub MDF; panele Strama; sufit drewniany).

Instalacje w domu mobilnym:

Kompletna instalacja elektryczna 230/380 V z tablicą bezpieczników, z kompletem gniazd, łączników i punktów oświetleniowych sufitów.

Instalacja wodno-kanalizacyjna z zasilaniem i odprowadzeniem ścieków pod podłogę domu, ze spustem wody na zimę w wersji letniskowej.

Instalacja ogrzewania do wyboru: grzejniki elektryczne z programatorami i termostatami, lub ogrzewanie podłogowe elektryczne, lub instalacja c.o. z kotła gazowego na butle albo zasilana pompą ciepła powietrze-woda z rozprowadzeniem ciepła grzejnikami lub podłogówką.

Ciepła woda użytkowa: terma elektryczna cwu wysokiej wydajności pojemności 50 albo 80 L, lub przepływowy podgrzewacz cwu w piecu gazowym, lub pompa ciepła.

Wentylacja: w domkach w wariancie letniskowym wentylacja wywiewna kratkami wentylacyjnymi + nawiewniki okienne powietrza w ramach okien, w domkach całorocznych proponujemy zastosowanie wentylacji mechanicznej z rekuperacją: z rekuperatorem centralnym, albo wariantowo rekuperatory ścienne.

Klimatyzacja: oferujemy instalację klimatyzacji typu split z jednostką wewnętrzną w salonie.

Elementy inteligentnego domu: możemy zaoferować dodatkowo instalację alarmową, oraz zarządzanie ogrzewaniem, ciepła wodą i wentylacją mechaniczną z pozycji aplikacji w telefonie komórkowym.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów mobilnych – kliknij

Rzuty domku mobilnego model C

Rzut domku mobilnego model C

Wnętrze domu mobilnego model C składa się z przestrzeni dziennej salonu z aneksem kuchennym, oraz części nocnej z dwiema sypialniami i łazienką. Do domu wchodzimy drzwiami wejściowymi do korytarza wejściowego, a z niego na boki – do części dziennej, lub do poszczególnych pokoi. Salon z aneksem kuchennym wyposażony został w narożny mebel wypoczynkowy, z rozkładanym podwójnym łóżkiem i dużym schowkiem (np. na pościel), stół jadalny z krzesłami, ścianę telewizyjną z szafkami i możliwym kominkiem elektrycznym w zabudowie. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Aneks kuchenny proponujemy tutaj w układzie litery „L”, z szafkami dolnymi i górnymi, z oknem panoramicznym pomiędzy szafkami. Kuchnia wyposażona jest w zlew z okapnikiem, płytę kuchenną 2 lub 4-palnikową, lodówkę podblatową. Zabudowę kuchni zamyka od strony korytarza szafa z bojlerem na wodę i miejscem na ubrania wierzchnie, buty i odkurzacz. Z salonu mamy do dyspozycji duże obniżone okno w szczycie domu, oraz podwójne drzwi balkonowe na taras. Bardzo przestronna i wygodna łazienka mieści narożną kabinę prysznicową, miskę ustępową, umywalkę z szafkami, półkami i lustrem, oraz grzejnik drabinkowy. Sypialnię dziecięcą wyposażono w dwa pełnowymiarowe łóżka ze schowkami, dwie szafy ubraniowe, szafki/regały i mały stoliczek -biureczko. Sypialnia master zawiera pełnowymiarowe łóżko małżeńskie ze schowkiem na pościel, szafę ubraniową i biurko-toaletkę. Prócz bazowego wariantu domu model C zaprojektowaliśmy – 10 wersji alternatywnego urządzenia wnętrza – rzuty wariantowe pokazujemy poniżej.

Pobierz kartę katalogową do druku

Rzut domku mobilnego model C

Galeria zdjęć domku mobilnego model C

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Standard wyposażenia

Nasze domy mobilne występują w trzech standardach wykończenia:

Basic – czyli podstawowy bazowy wariant domu wykończony, z kompletem instalacji, ale bez umeblowania.

Comfort – wariant wykończony z wyposażoną łazienką i kuchnią, z meblami kuchennymi, łazienkowymi, przyborami sanitarnymi, sprzętami AGD, ale bez mebli w pokojach.

Premium – wariant w pełni wykończony i wyposażony w komplet mebli i urządzeń w całym domu we wszystkich pomieszczeniach.

Dodatkowo macie Państwo możliwość szerokiej personalizacji spośród elementów dodatkowego wyposażenia domu.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów mobilnych – kliknij

Dzięki długiej liście wyposażenia dodatkowego naszych domów mobilnych możecie Państwo wymyślić i zaprojektować swój dom dobierając kolory, materiały i rozwiązania według swoich potrzeb i gustu. Sam proces konfiguracji i personalizacji domku jest prostym i przyjemnym doświadczeniem, a jego efektem jest dom uszyty na miarę zgodnie z życzeniami i wizją Klienta. Na każdym kroku nasi projektanci i handlowcy służą radą, pomocą i profesjonalnym doradztwem.

basic

Standard wykończenia i wyposażenia domu Basic

Konstrukcja stalowo – drewniana domu; rama podłogowa stalowa spawana i malowana wysokoodpornymi farbami, konstrukcja podłogi, ścian i dachu z suszonego drewna szwedzkiego C24

Oś/osie i koła kompletne do transportu po placu

Dyszel do transportu

Izolacja przeciwwilgociowa, paroizolacja i izolacja wiatrochronna w podłodze, ścianach, dachu

Spód domku zabezpieczony siatką stalową fi 6mm + membraną pozwalającą na oddychanie podłogi

Izolacja termiczna 15 cm wełny mineralnej w podłodze i w dachu, izolacja termiczna 10 cm wełny mineralnej w ścianach

Pokrycie dachowe z blachodachówki, obróbki blacharskie z blach powlekanych, rynny i rury spustowe z pcv

Okna pcv dwuszybowe, z ramami 6-komorowymi, z nawietrznikami zapewniającymi cyrkulację powietrza we wnętrzu

Drzwi tarasowe z ruchomym słupkiem

Drzwi wejściowe zewnętrzne pcv szklone z podwójnym zamkiem lub stalowe izolowane z podwójnym zamkiem

Wewnętrzne wykończenie okien i drzwi listwami pcv

Drzwi wewnętrzne mdf w okleinie z regulowaną ościeżnicą

Podłoga wykończona wykładziną winylową o wysokiej odporności na ścieranie – obiektową

Listwy przypodłogowe pcv

Listwy sufitowe pcv

Wykończenie ścian wewnętrznych domu panelami pcv (wariantowo panelami z mdf)

Wykończenie elewacji zewnętrznej sidingiem Vox Vifront

Kompletna instalacja wod-kan, elektryczna, rtv/internet, wentylacji

Kompletne wyposażenie w kontakty, gniazda, łączniki

Przygotowanie elektryki do instalacji grzejników elektrycznych, oraz bojlera elektrycznego

Miska ustępowa typu kompakt, brodzik prysznica, podejścia do przyborów sanitarnych i armatury

Tablica rozdzielcza bezpieczników

Zewnętrzne wejścia instalacyjne dla wody, kanalizacji i zasilania elektrycznego domu pod podłogą, z przygotowaniem do sezonowego spuszczania wody

Wentylacja mechaniczna w łazience i kuchni – przewody i instalacja elektryczna

Wewnętrzne oświetlenie LED

Wyjścia do oświetlenia zewnętrznego (do kinkietów)

Wyprowadzony kabel antenowy rtv na zewnątrz domku

comfort

Standard Basic oraz dodatkowo:

Kabina prysznicowa 80×80 – 90×90 zależnie od modelu domku

Umywalka łazienkowa z baterią i z szafka umywalkową dolną, lustrem i podświetleniem led

Wentylator łazienkowy wywiewny

Bojler elektryczny 50 L w zabudowie szafkowej

Grzejnik łazienkowy drabinkowy elektryczny

Panelowe grzejniki elektryczne w każdym pokoju

Szafki kuchenne dolne w okleinie standard z blatem

Szafki kuchenne górne w okleinie standard z podświetleniem led

Zlewozmywak kuchenny z baterią

Lodówka podblatowa w zabudowie z zamrażalnikiem

Elektryczna płyta grzewcza dwupalnikowa

Okap kuchenny wbudowany w szafkach górnych

premium

Standard Comfort oraz dodatkowo:

Stół jadalny z czterema krzesłami (w wariantach modelu B z dwoma krzesłami)

Szafka telewizyjna w salonie

Szafka wisząca w salonie

Łóżko w sypialni master o szerokości 160 cm z materacem i skrzynią na pościel

Łóżka w sypialni dziecięcej z materacami

Szafa ubraniowa w sypialni master

Szafa ubraniowa w sypialni dziecięcej

Szafki nocne i stoliki w sypialniach (zgodnie z modelem domu)

Szafki wiszące w sypialniach nad łóżkami (zgodnie z modelem domu)

Zagłówki łóżek w sypialniach tapicerowane lub z płyty meblowej

Warianty domku mobilnego model C

Domek mobilny model C posiada 9 dodatkowych wariantowych wersji zagospodarowania wnętrza, prócz wariantu bazowego. Wersje 1, 2, 3 mają podstawowe wymiary 9,5 x 3,5 m, a warianty 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 są wydłużone o metr i mają 10,5 x 3,5 m, oraz powierzchnię całkowitą 36,75 m2. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Mamy tutaj wersje wariantowe z powiększonym salonem, z większą sypialnią master, z dużym oknem balkonowym i tarasem w szczycie domu, oraz wersje z salonem pośrodku domu, z pokojami po bokach – z wyjściem na taras od strony wejścia lub naprzeciwko wejścia. Poniżej pokazujemy rzuty i podstawowe parametry wersji wariantowych Modelu C. Jeżeli mielibyście Państwo więcej pytań odnośnie wersji wariantowych – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Prezentowane warianty to tylko przykłady możliwości jakie można uzyskać z bryły domu o tych wymiarach i parametrach. Razem z Państwa pomocą możemy zaprojektować Wasz własny dom od początku – uwzględniając Państwa pomysły i preferencje. Zapraszamy do wspólnej pracy.

Domek mobilny model C wariant 2

Domek mobilny model C wariant 2 to domek o wymiarach 9,5 x 3,5 m. Ma zaprojektowane dwie sypialnie, łazienkę przy kuchni i okrągły stół przy wypoczynku.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 2

Domek mobilny model C wariant 3

Domek mobilny model C wariant 3 ma wymiary 9,5 x 3,5 m. W tym modelu wypoczynek znajduje się na ścianie frontowej, zaprojektowano też większą kuchnię, okrągły stół i dwie sypialnie.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 3

Domek mobilny model C wariant 4

Domek mobilny model C wariant 4 został poszerzony i ma wymiary 10,5 x 3,5 m. W domku znajdziemy stół jadalny, dwie sypialnie i łóżko master z dostępem z boku.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 4

Domek mobilny model C wariant 5

Domek mobilny model C wariant 5 o wymiarach 10,5 x 3,5 m, ze stołem jadalnym, dwoma sypialniami oraz łóżkiem master z szafkami po bokach.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 5

Domek mobilny model C wariant 6

Domek mobilny model C wariant 6 ma wymiary 10,5 x 3,5 m, duże okno balkonowe w szczycie, dwie sypialnie i łóżko master z dostępem z boku.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 6

Domek mobilny model C wariant 7

Domek mobilny model C wariant 7 o wymiarach 10,5 x 3,5 m. Ten domek ma duże okno balkonowe w szczycie, dwie sypialnie i łóżko master z szafką.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 7

Domek mobilny model C wariant 8

Domek mobilny model C wariant 8 o wymiarach 10,5 x 3,5 m, z salonem pośrodku i dwoma sypialniami.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 8

Domek mobilny model C wariant 9

Domek mobilny model C wariant 9 ma wymiary 10,5 x 3,5 m, salon pośrodku, stół z wypoczynkiem, dwie sypialnie i taras z tyłu.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 9

Domek mobilny model C wariant 10

Domek mobilny model C wariant 10 ma wymiary 10,5 x 3,5 m, salon pośrodku domku, stół jadalny, dwie sypialnie i taras z tyłu domu.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model C wariant 10

Czy dom mobilny C można kupić w leasingu na firmę?

Tak, dom mobilny C można kupić w leasingu na firmę, lub posiłkując się kredytem.

Jaką powierzchnię ma dom mobilny C?

Dom mobilny C, w zależności od potrzeb Inwestora może mieć powierzchnię od 33,2m2 do 36,7m2.

Dla ilu osób przeznaczony jest dom mobilny C?

Dom mobilny C będzie komfortowy dla 4-6 osób.

pl_PL