Dom mobilny model B

Domek mobilny B

https://dreammobilhouse.pl/wp-content/uploads/domek-mobilny-model-b-2.jpg

4.8

19

5

1

155595

PLN

InStock

Domek mobilny B to kompaktowy, najmniejszy model domku mobilnego w naszej ofercie, o bardzo sprytnie i pomysłowo rozwiązanym wnętrzu. Dom mobilny niewielki, nie zajmujący dużo miejsca, ale bardzo praktyczny i funkcjonalny. Dom mobilny B oparliśmy na skandynawskiej stylistyce i prostej tradycyjnej bryle. Domek mobilny występuje w trzech wymiarach zewnętrznych: bazowej wielkości 8m x 3,5m, oraz wariantach większych: 9m x 3,5m i 9m x 4m.

39114

EUR

InStock

Domek mobilny

b

Model B – to kompaktowy najmniejszy model domku mobilnego w naszej ofercie, o bardzo sprytnie i pomysłowo rozwiązanym wnętrzu. Dom niewielki, nie zajmujący dużo miejsca, ale bardzo praktyczny i funkcjonalny. Model B oparliśmy na skandynawskiej stylistyce i prostej tradycyjnej bryle. Domek występuje w trzech wymiarach zewnętrznych: bazowej wielkości 8 x 3,5 m, oraz wariantach większych: 9 x 3,5 m i 9 x 4 m. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Domek posiada 12 wariantów funkcjonalnych wnętrza. Wygląd zewnętrzny, jak: kolorystyka, dobór materiałów, ustawienie okien, może być dostosowany do wymagań Klienta. Domek ma prostokątną bryłę, przykrytą łagodnym dachem o kącie nachylenia 12 stopni. Kąt nachylenia dachu można dowolnie podwyższyć – dostosować do wymagań lokalnych działki.

Domek mobilny model B od zewnątrz

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Dach wykończony jest blachodachówką lub wariantowo blachą na rąbek. Ściany budynku wykończone są – zależnie od wariantu – panelami Vifront, lub Kerrafront, albo Vinylit. Można też wykończyć elewacje domu drewnem naturalnym (pionowe deski elewacyjne lub deski rhombus), lub drewnem połączonym z blachą na rąbek, albo zamówić dom w całości wykończony blachą. Kolorystykę domu wykończonego panelami elewacyjnymi można dowolnie zmieniać, od proponowanego zestawienia szarości z bielą, przez białą elewację, drewnianą lub czarną. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

W różnych wybieranych wersjach wariantowych wnętrza domu ustawienie okien i drzwi balkonowych zmienia się. Domek może być wykonany na ramie podłogowej jezdnej – z kołami, lub na ramie podłogowej stałej – bez kół i niższej. W obu przypadkach zalecamy posadowienie konstrukcji na fundamentach punktowych. W każdym przypadku domek stanowi jedną zwartą całość i można go bez większego problemu transportować i przestawiać.

Wnętrze domku mobilnego model B

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Wnętrze domu Model B w wariancie bazowym składa się z przestrzeni dziennej salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki i dwóch sypialni. Program funkcjonalny zapewnia swobodne przebywanie w domu dla 3-4osobowej rodziny, niezależnie od tego czy go wykorzystujemy jako letniskowy, czy też jako dom całoroczny. Po uwzględnieniu dodatkowego rozkładanego łóżka w salonie, w domku może spać nawet 6 osób. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Duże przeszklenia okien i drzwi balkonowych dodają wnętrzu przestronności i światła. Wnętrze w każdej opcji wyposażenia jest kompletnie wykończone, z okładzinami ścian, sufitów i podłóg. Ściany pokoi wykończone są płytami pcv lub Strama, albo wariantowo płytą meblową, panelami Kerradeco lub Fibo. Dla osób lubiących rustykalne wnętrza oferujemy wykończenie ścian drewnem naturalnym. Sufity domu wykończone są płytami pcv lub Strama. Możemy też zaoferować piękny sufit w drewnie naturalnym. Podłogi domu wykańczamy bazowo bardzo wytrzymałą na ścieranie wykładziną obiektową pcv firmy Lentex. Możemy też wykonać podłogę z paneli winylowych, lub wariantowo podłogę z paneli podłogowych z drewna warstwowego. W wersji wyposażenia Premium domek jest całkowicie umeblowany. Meble zaprojektowane i wykonane są z płyt laminowanych drewnopodobnych, lub malowanych na wybrany kolor. Wszystkie sprzęty AGD, przybory sanitarne, oraz meble tapicerowane stanowią możliwą część wyposażenia domku – zależnie od wybranej specyfikacji.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów mobilnych – kliknij

Wirtualny spacer po domku

Parametry domku mobilnego model B

Dom Model B występuje w trzech wariantach wymiarów zewnętrznych: 8 x 3,5 m, 9 x 3,5 m lub 9 x 4 m i w 12-tu wersjach funkcjonalnych wnętrza (patrz niżej –warianty domku mobilnego model B). Konstrukcja domu składa się z dolnej ramy podłogowej o konstrukcji stalowej – malowanej lub cynkowanej, zależnie od wyboru Klienta. Pozostała konstrukcja stropu podłogi, ścian, oraz dachu jest wykonana jako drewniana szkieletowa z certyfikowanego drewna C24. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Podłoga, ściany i dach izolowane są: termicznie – wełną mineralną, przeciwwilgociowo i wiatrochronnie membraną i foliami paroizolacyjnymi. Przegrody mają zapewnioną otwartość dyfuzyjną i bardzo dobrą i szczelną paroizolację. Zależnie od wariantu letniskowego lub całorocznego grubości izolacji termicznej są różne: ściany 10, 15 lub 20 cm, podłogi 15 lub 20 cm, sufity 15, 20 lub 25 cm. Wykończenie podłóg – płyty konstrukcyjne i końcowa posadzka. Wykończenie ścian i sufitów od środka: płyty pcv lub Strama, albo Kerradeco, Fibo, drewno naturalne(deski). Wykończenie ścian na zewnątrz: panele ścienne Vox Vifront, lub Kerrafront, lub panele Vinylit, albo wariantowo drewno naturalne lub blacha na rąbek. Pokrycie dachowe: blacha dachówkowa lub blacha na rąbek w wybranym przez Klienta kolorze. Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna: okna w ramach pcv dwuszybowe lub trzyszybowe. Drzwi zewnętrzne – pcv szklone, lub pełne stalowe. Drzwi wewnętrzne: z płyty meblowej, lub płytowe z mdf-u wodoodpornego lakierowane.

Wymiary zewnętrzne3,5 x 8,0 m
Powierzchnia zabudowy28 m2
Powierzchnia całkowita28 m2
Powierzchnia użytkowa23,17 m2
Kubatura brutto80 m3
Kubatura netto59 m3
Ilość osób / łóżek3 + 2
Wysokość od podłogi do kalenicy2,87 m
Wysokość do kalenicy z ramą bez kół3,45 m
Wysokość do kalenicy z ramą na kołach3,70 m
Wysokość pomieszczeń2,25 m – 2,55 m
Kąt nachylenia dachu12 stopni
Ciężar domu6 ton
Konstrukcja domustalowo-drewniana
Minimalna ilość punktów oparcia fundamentu punktowego6
Charakterystyka energetyczna dla wersji całorocznejEP 65,6 kWh/(m2)
* parametry dotyczą wariantu bazowego model B

Konstrukcja ścian w domu mobilnym:

Konstrukcja ścian w domu mobilnym
 1. Okładzina ściany (panele PCV lub MDF na podkładzie z OSB; panele Strama/Fibo; okładzina drewniana).
 2. Folia paroizolacyjna.
 3. Izolacja – wełna mineralna (dom letniskowy 10 cm; dom całoroczny 20 cm).
 4. Słupki konstrukcyjne szkieletu drewnianego ścian zewnętrznych – drewno C24 (dom letniskowy 95×45 mm/120×45 mm; dom całoroczny 195×45 mm).
 5. Membrana wiatrochronna.
 6. Łaty 5×5 cm.
 7. Przestrzeń wentylacyjna.
 8. Okładzina elewacji (panele Vifront, Kerrafront, Vinylit; okładzina drewniana świerk skandynawski lub sosna thermory; blacha na rąbek na podwójnym łaceniu; blacha panelowa na podkładzie OSB).

Konstrukcja podłogi w domu mobilnym:

Konstrukcja podłogi w domu mobilnym
 1. Wykończenie podłogi (wykładzina winylowa; panele winylowe; panele podłogowe MDF/drewniane).
 2. Płyta konstrukcyjna podłogi MFP 22 mm.
 3. Folia PE.
 4. Izolacja – wełna mineralna (dom letniskowy 15 cm; dom całoroczny 20 cm).
 5. Konstrukcja drewniana.
 6. Membrana wiatrochronna.
 7. Siatka stalowa 6×6 mm przeciw gryzoniom.
 8. Konstrukcja ramy stalowej domu mobilnego.

Konstrukcja dachu w domu mobilnym:

Konstrukcja dachu w domu mobilnym
 1. Pokrycie dachowe.
 2. Łaty 5×5 cm.
 3. Kontrłaty 2,5×5 cm.
 4. Membrana wiatrochronna.
 5. Izolacja – wełna mineralna (dom letniskowy 15cm, dom całoroczny 20 cm).
 6. Belki konstrukcyjne dachu – drewno C24 (dom letniskowy 145×45 mm; dom całoroczny 195×45 mm).
 7. Folia paroizolacyjna.
 8. Okładzina sufitowa (panele PCV lub MDF; panele Strama; sufit drewniany).

Instalacje w domu mobilnym:

Kompletna instalacja elektryczna 230/380 V z tablicą bezpieczników, z kompletem gniazd, łączników i punktów oświetleniowych sufitów.

Instalacja wodno-kanalizacyjna z zasilaniem i odprowadzeniem ścieków pod podłogę domu, ze spustem wody na zimę w wersji letniskowej.

Instalacja ogrzewania do wyboru: grzejniki elektryczne z programatorami i termostatami, lub ogrzewanie podłogowe elektryczne, lub instalacja c.o. z kotła gazowego na butle albo zasilana pompą ciepła powietrze-woda z rozprowadzeniem ciepła grzejnikami lub podłogówką.

Ciepła woda użytkowa: terma elektryczna cwu wysokiej wydajności pojemności 50 albo 80 L, lub przepływowy podgrzewacz cwu w piecu gazowym, lub pompa ciepła.

Wentylacja: w domkach w wariancie letniskowym wentylacja wywiewna kratkami wentylacyjnymi + nawiewniki okienne powietrza w ramach okien, w domkach całorocznych proponujemy zastosowanie wentylacji mechanicznej z rekuperacją: z rekuperatorem centralnym, albo wariantowo rekuperatory ścienne.

Klimatyzacja: oferujemy instalację klimatyzacji typu split z jednostką wewnętrzną w salonie.

Elementy inteligentnego domu: możemy zaoferować dodatkowo instalację alarmową, oraz zarządzanie ogrzewaniem, ciepła wodą i wentylacją mechaniczną z pozycji aplikacji w telefonie komórkowym.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów mobilnych – kliknij

Rzuty domku mobilnego model B

Rzut domku mobilnego model B

Wnętrze domu mobilnego model B składa się z przestrzeni dziennej salonu z aneksem kuchennym, łazienki i dwóch sypialni – dziecięcej z piętrowym łóżkiem, oraz sypialni master z podwójnym pełnowymiarowym łóżkiem. Do domu wchodzimy wprost do salonu, poszerzonymi drzwiami wejściowymi z bocznym naświetlem, pełniącymi jednocześnie funkcję wyjścia na taras. W salonie mamy do dyspozycji narożnik wypoczynkowy z dodatkowym podwójnym rozkładanym łóżkiem i skrzynią na pościele lub walizki. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Następnie okrągły lub prostokątny stół jadalny z krzesłami, ścianę telewizyjną z szafkami i możliwym kominkiem elektrycznym, ścianę z przeznaczeniem na wieszaki ubrań, ewentualną szafkę na buty i lustro, oraz aneks kuchenny. Kuchnia to jeden prosty blat z szafkami dolnymi górnymi, z oknem panoramicznym pomiędzy. Kuchnia wyposażona jest w: lodówkę podblatową, płytę grzewczą dwupalnikową, wyciąg elektryczny szafkowy, oraz zlew. Przy wejściu do domku mamy drzwi do mniejszej sypialni dziecięcej z piętrowym łóżkiem, szafą ubraniową i biureczkiem. Z korytarzyka przechodzimy do łazienki – z narożnym prysznicem, miską ustępową, umywalką z szafką i lustrem, z szafą i bojlerem na ciepłą wodę, oraz dalej do sypialni master – z szafą ubraniową, biureczkiem i podwójnym łóżkiem ze schowkiem na pościel.
Prócz bazowej wersji domu zaprojektowaliśmy do modelu B – 11 wersji wariantowych rozplanowania wnętrza – rzuty wariantowe pokazujemy poniżej.

Pobierz kartę katalogową do druku

Rzut domku mobilnego model B
Domek A

Galeria zdjęć domku mobilnego model B

Obróć telefon aby powiększyć galerię

Standard wyposażenia

Nasze domy mobilne występują w trzech standardach wykończenia:

Basic – czyli podstawowy bazowy wariant domu wykończony, z kompletem instalacji, ale bez umeblowania.

Comfort – wariant wykończony z wyposażoną łazienką i kuchnią, z meblami kuchennymi, łazienkowymi, przyborami sanitarnymi, sprzętami AGD, ale bez mebli w pokojach.

Premium – wariant w pełni wykończony i wyposażony w komplet mebli i urządzeń w całym domu we wszystkich pomieszczeniach.

Dodatkowo macie Państwo możliwość szerokiej personalizacji spośród elementów dodatkowego wyposażenia domu.

Dokładny opis wykończenia i wyposażenia dodatkowego naszych domów mobilnych – kliknij

Dzięki długiej liście wyposażenia dodatkowego naszych domów mobilnych możecie Państwo wymyślić i zaprojektować swój dom dobierając kolory, materiały i rozwiązania według swoich potrzeb i gustu. Sam proces konfiguracji i personalizacji domku jest prostym i przyjemnym doświadczeniem, a jego efektem jest dom uszyty na miarę zgodnie z życzeniami i wizją Klienta. Na każdym kroku nasi projektanci i handlowcy służą radą, pomocą i profesjonalnym doradztwem.

basic

Standard wykończenia i wyposażenia domu Basic

Konstrukcja stalowo – drewniana domu; rama podłogowa stalowa spawana, cynkowana ogniowo, konstrukcja podłogi, ścian i dachu z suszonego drewna szwedzkiego C24

Podłoga z podwójnej płyty MFP 22+15 mm na zakład i pióro-wpust

Oś/osie i koła kompletne do transportu po placu

Dyszel do transportu

Izolacja przeciwwilgociowa, paroizolacja i izolacja wiatrochronna w podłodze, ścianach, dachu

Spód domku zabezpieczony siatką stalową fi 6mm + membraną pozwalającą na oddychanie podłogi

Izolacja termiczna 15 cm wełny mineralnej w podłodze i w dachu, izolacja termiczna 10 cm wełny mineralnej w ścianach

Pokrycie dachowe z blachodachówki, obróbki blacharskie z blach powlekanych, rynny i rury spustowe z pcv

Okna pcv dwuszybowe, z ramami 6-komorowymi, z nawietrznikami zapewniającymi cyrkulację powietrza we wnętrzu

Drzwi tarasowe z ruchomym słupkiem

Drzwi wejściowe zewnętrzne pcv szklone z podwójnym zamkiem lub stalowe izolowane z podwójnym zamkiem

Wewnętrzne wykończenie okien i drzwi listwami pcv

Drzwi wewnętrzne mdf w okleinie z regulowaną ościeżnicą

Podłoga wykończona wykładziną winylową o wysokiej odporności na ścieranie – obiektową

Listwy przypodłogowe pcv

Listwy sufitowe z mdf lakierowanego lub drewniane

Wykończenie ścian wewnętrznych domu panelami pcv

Wykończenie elewacji zewnętrznej sidingiem Vox Vifront

Kompletna instalacja wod-kan, elektryczna, rtv/internet, wentylacji

Kompletne wyposażenie w kontakty, gniazda, łączniki

Przygotowanie elektryki do instalacji grzejników elektrycznych, oraz bojlera elektrycznego

Miska ustępowa typu kompakt, brodzik prysznica, podejścia do przyborów sanitarnych i armatury

Tablica rozdzielcza bezpieczników

Zewnętrzne wejścia instalacyjne dla wody, kanalizacji i zasilania elektrycznego domu pod podłogą, z przygotowaniem do sezonowego spuszczania wody

Wentylacja mechaniczna w łazience i kuchni – przewody i instalacja elektryczna

Wewnętrzne oświetlenie LED

Wyjścia do oświetlenia zewnętrznego (do kinkietów)

Wyprowadzony kabel antenowy rtv na zewnątrz domku

Przygotowanie do podłączenia kabla przeciwzamrożeniowego dla przewodu wodociągowego

comfort

Standard Basic oraz dodatkowo:

Kabina prysznicowa 80×80 – 90×90 zależnie od modelu domku

Umywalka łazienkowa z baterią i z szafka umywalkową dolną, lustrem i podświetleniem led

Wentylator łazienkowy wywiewny

Bojler elektryczny 50 L w zabudowie szafkowej

Grzejnik łazienkowy drabinkowy elektryczny

Panelowe grzejniki elektryczne w każdym pokoju

Szafki kuchenne dolne w okleinie standard z blatem

Szafki kuchenne górne w okleinie standard

Zlewozmywak kuchenny z baterią

Lodówka podblatowa w zabudowie z zamrażalnikiem

Elektryczna płyta grzewcza dwupalnikowa

Okap kuchenny wbudowany w szafkach górnych

premium

Standard Comfort oraz dodatkowo:

Stół jadalny z czterema krzesłami (w wariantach modelu B z dwoma krzesłami)

Szafka telewizyjna w salonie

Łóżko w sypialni master o szerokości 160 cm z materacem i skrzynią na pościel

Łóżka w sypialni dziecięcej z materacami

Szafa ubraniowa w sypialni master

Szafa ubraniowa w sypialni dziecięcej

Szafki nocne i stoliki w sypialniach (zgodnie z modelem domu)

Szafki wiszące w sypialniach nad łóżkami (zgodnie z modelem domu)

Zagłówki łóżek w sypialniach z płyty meblowej

Warianty domku mobilnego model B

Domek mobilny model B oprócz wersji bazowej ma w naszej ofercie 11 wersji wariantowych zagospodarowania przestrzeni wewnętrznej. Wersje 1, 2, 5, 8, 10 mają wymiary zewnętrzne 8 x3,5 m. Wersje 3, 6, 9, 11 są dłuższe o metr i mają wymiary 9 x 3,5 m, warianty 4, 7 i 11 są dłuższe i szersze i mają wymiary 9 x 4 m. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Proponujemy tutaj wnętrza z salonem pośrodku i pokojami po bokach domu, wersje z pojedynczą sypialnią jako apartament dla dwóch osób, oraz warianty z wejściem i dużym oknem balkonowym i tarasem od szczytu domu. Poniżej prezentujemy rzuty i podstawowe parametry tych wariantów domu. Jeśli będą Państwo mieli więcej pytań odnośnie wersji wariantowych – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zaprezentowane wersje to tylko przykłady możliwości jakie można uzyskać z bryły domu o tych wymiarach i parametrach. Razem z Państwem możemy zaprojektować Wasz przyszły dom zupełnie od początku. Zapraszamy do wspólnej pracy.

Domek mobilny model B wariant 2

Domek mobilny model B wariant 2 o wymiarach 8 x 3,5 m z dwoma sypialniami, łóżkiem piętrowym dzieci i okrągłym stołem przy wypoczynku.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model B wariant 2

Domek mobilny model B wariant 3

Domek mobilny model B wariant 3 – wariant szerszy, o wymiarach 9 x 3,5 m. Domek z dwoma sypialniami, łóżkiem piętrowym dzieci i stołem jadalnym.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model B wariant 3

Domek mobilny model B wariant 4

Domek mobilny model B wariant 4 to powiększony do rozmiaru 9 x 4 m wariant bazowy.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model B wariant 4

Domek mobilny model B wariant 5

Domek mobilny model B wariant 5 ma wymiary 8 x 3,5 m, salon pośrodku, dwie sypialnia oraz piętrowe łóżko dzieci.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model B wariant 5

Domek mobilny model B wariant 6

Domek mobilny model B wariant 6 to domek szerszy, o wymiarach 9 x 3,5 m, z salonem pośrodku, dwoma sypialniami i łóżkiem piętrowym dzieci.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model B wariant 6

Domek mobilny model B wariant 7

Domek mobilny model B wariant 7 ma wymiary 9 x 4 m, salon pośrodku, dwie sypialnie i osobne łóżka dzieci.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny Model B wariant 7

Domek mobilny model B wariant 8

Domek mobilny model B wariant 8 o wymiarach 8 x 3,5 m z jedną dużą sypialnią. Domek ma większą niż w modelu bazowym łazienkę, szafy i duży salon.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model B wariant 8

Domek mobilny model B wariant 9

Domek mobilny model B wariant 9 jest szerszy i ma wymiary 9 x 3,5 m. Domek z jedną sypialnią, większą łazienkę, duży salon i szafy.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model B wariant 9

Domek mobilny model B wariant 10

Domek mobilny model B wariant 10 o wymiarach 8 x 3,5 m, z wejściem od szczytu, dwoma sypialniami oraz łóżkiem piętrowym dzieci.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model B wariant 10

Domek mobilny model B wariant 11

Domek mobilny model B wariant 11 jest szerszy i ma wymiary 9 x 3,5 m, z wejściem od szczytu, dwoma sypialniami i łóżkiem piętrowym dzieci.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model B wariant 11

Domek mobilny model B wariant 12

Domek mobilny model B wariant 12 to większy domek o wymiarach 9 x 4 m, z wejściem od szczytu, dwoma sypialniami i łóżkiem piętrowym dla dzieci.

Pobierz kartę katalogową do druku

Domek mobilny model B wariant 12

Czy dom mobilny B można kupić w leasingu na firmę?

Tak, dom mobilny B można kupić w leasingu na firmę, lub posiłkując się kredytem.

Jaką powierzchnię ma dom mobilny B?

Dom mobilny B, w zależności od potrzeb Inwestora może mieć powierzchnię od 28m2 do 48m2.

Dla ilu osób przeznaczony jest dom mobilny B?

Dom mobilny będzie komfortowy dla 3-5 osób.