Dom mobilny model B

Domek mobilny B

https://dreammobilhouse.pl/wp-content/uploads/domek-mobilny-model-b-2.jpg

4.8

19

5

1

155595

PLN

InStock

Domek mobilny B to kompaktowy, najmniejszy model domku mobilnego w naszej ofercie, o bardzo sprytnie i pomysłowo rozwiązanym wnętrzu. Dom mobilny niewielki, nie zajmujący dużo miejsca, ale bardzo praktyczny i funkcjonalny. Dom mobilny B oparliśmy na skandynawskiej stylistyce i prostej tradycyjnej bryle. Domek mobilny występuje w trzech wymiarach zewnętrznych: bazowej wielkości 8m x 3,5m, oraz wariantach większych: 9m x 3,5m i 9m x 4m.

39114

EUR

InStock

Domek mobilny

b

Model B – to kompaktowy najmniejszy model domku mobilnego w naszej ofercie, o bardzo sprytnie i pomysłowo rozwiązanym wnętrzu. Dom niewielki, nie zajmujący dużo miejsca, ale bardzo praktyczny i funkcjonalny. Model B oparliśmy na skandynawskiej stylistyce i prostej tradycyjnej bryle. Domek występuje w trzech wymiarach zewnętrznych: bazowej wielkości 8 x 3,5 m, oraz wariantach większych: 9 x 3,5 m i 9 x 4 m. (…)

Czytaj dalej – kliknij tu

Domek posiada 12 wariantów funkcjonalnych wnętrza. Wygląd zewnętrzny, jak: kolorystyka, dobór materiałów, ustawienie okien, może być dostosowany do wymagań Klienta. Domek ma prostokątną bryłę, przykrytą łagodnym dachem o kącie nachylenia 12 stopni. Kąt nachylenia dachu można dowolnie podwyższyć – dostosować do wymagań lokalnych działki.

Domek mobilny model B od zewnątrz

Czytaj dalej – kliknij tu

W różnych wybieranych wersjach wariantowych wnętrza domu ustawienie okien i drzwi balkonowych zmienia się. Domek może być wykonany na ramie podłogowej jezdnej – z kołami, lub na ramie podłogowej stałej – bez kół i niższej. W obu przypadkach zalecamy posadowienie konstrukcji na fundamentach punktowych. W każdym przypadku domek stanowi jedną zwartą całość i można go bez większego problemu transportować i przestawiać.

Wnętrze domku mobilnego model B

Czytaj dalej – kliknij tu

Duże przeszklenia okien i drzwi balkonowych dodają wnętrzu przestronności i światła. Wnętrze w każdej opcji wyposażenia jest kompletnie wykończone, z okładzinami ścian, sufitów i podłóg. Ściany pokoi wykończone są płytami pcv lub Strama, albo wariantowo płytą meblową, panelami Kerradeco lub Fibo. Dla osób lubiących rustykalne wnętrza oferujemy wykończenie ścian drewnem naturalnym. Sufity domu wykończone są płytami pcv lub Strama. Możemy też zaoferować piękny sufit w drewnie naturalnym. Podłogi domu wykańczamy bazowo bardzo wytrzymałą na ścieranie wykładziną obiektową pcv firmy Lentex. Możemy też wykonać podłogę z paneli winylowych, lub wariantowo podłogę z paneli podłogowych z drewna warstwowego. W wersji wyposażenia Premium domek jest całkowicie umeblowany. Meble zaprojektowane i wykonane są z płyt laminowanych drewnopodobnych, lub malowanych na wybrany kolor. Wszystkie sprzęty AGD, przybory sanitarne, oraz meble tapicerowane stanowią możliwą część wyposażenia domku – zależnie od wybranej specyfikacji.

Wirtualny spacer po domku

Parametry domku mobilnego model B

Czytaj dalej – kliknij tu

Podłoga, ściany i dach izolowane są: termicznie – wełną mineralną, przeciwwilgociowo i wiatrochronnie membraną i foliami paroizolacyjnymi. Przegrody mają zapewnioną otwartość dyfuzyjną i bardzo dobrą i szczelną paroizolację. Zależnie od wariantu letniskowego lub całorocznego grubości izolacji termicznej są różne: ściany 10, 15 lub 20 cm, podłogi 15 lub 20 cm, sufity 15, 20 lub 25 cm. Wykończenie podłóg – płyty konstrukcyjne i końcowa posadzka. Wykończenie ścian i sufitów od środka: płyty pcv lub Strama, albo Kerradeco, Fibo, drewno naturalne(deski). Wykończenie ścian na zewnątrz: panele ścienne Vox Vifront, lub Kerrafront, lub panele Vinylit, albo wariantowo drewno naturalne lub blacha na rąbek. Pokrycie dachowe: blacha dachówkowa lub blacha na rąbek w wybranym przez Klienta kolorze. Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna: okna w ramach pcv dwuszybowe lub trzyszybowe. Drzwi zewnętrzne – pcv szklone, lub pełne stalowe. Drzwi wewnętrzne: z płyty meblowej, lub płytowe z mdf-u wodoodpornego lakierowane.

Rzuty domku mobilnego model B

Czytaj dalej – kliknij tu

Następnie okrągły lub prostokątny stół jadalny z krzesłami, ścianę telewizyjną z szafkami i możliwym kominkiem elektrycznym, ścianę z przeznaczeniem na wieszaki ubrań, ewentualną szafkę na buty i lustro, oraz aneks kuchenny. Kuchnia to jeden prosty blat z szafkami dolnymi górnymi, z oknem panoramicznym pomiędzy. Kuchnia wyposażona jest w: lodówkę podblatową, płytę grzewczą dwupalnikową, wyciąg elektryczny szafkowy, oraz zlew. Przy wejściu do domku mamy drzwi do mniejszej sypialni dziecięcej z piętrowym łóżkiem, szafą ubraniową i biureczkiem. Z korytarzyka przechodzimy do łazienki – z narożnym prysznicem, miską ustępową, umywalką z szafką i lustrem, z szafą i bojlerem na ciepłą wodę, oraz dalej do sypialni master – z szafą ubraniową, biureczkiem i podwójnym łóżkiem ze schowkiem na pościel.
Prócz bazowej wersji domu zaprojektowaliśmy do modelu B – 11 wersji wariantowych rozplanowania wnętrza – rzuty wariantowe pokazujemy poniżej.

Galeria zdjęć domku mobilnego model B

Standard wyposażenia

Warianty domku mobilnego model B

Czytaj dalej – kliknij tu

Proponujemy tutaj wnętrza z salonem pośrodku i pokojami po bokach domu, wersje z pojedynczą sypialnią jako apartament dla dwóch osób, oraz warianty z wejściem i dużym oknem balkonowym i tarasem od szczytu domu. Poniżej prezentujemy rzuty i podstawowe parametry tych wariantów domu. Jeśli będą Państwo mieli więcej pytań odnośnie wersji wariantowych – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zaprezentowane wersje to tylko przykłady możliwości jakie można uzyskać z bryły domu o tych wymiarach i parametrach. Razem z Państwem możemy zaprojektować Wasz przyszły dom zupełnie od początku. Zapraszamy do wspólnej pracy.